Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak uczyć się realnej walki na ulicy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

budo_greed
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
.... gorzej jak nie pokona ich przywódcy , wtedy się wszyscy rzucą by dobić :D :D
  • 0

budo_bobo
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Ale jakby nie było łatwiej walczy się z jednym niż z kilkoma. Jak go nie pokona to będzie tak samo jakby walczył z wszystkimi, a jak wygra to może go już nie zaczepią.
  • 0

budo_duzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Nunczaku zrobilem sam, zadna filozofia w sumie.
Z machaniem juz pewna jest :D
Kubotan tez sobie sam zrobilem, jeszcze prostsza sprawa.
Kawalek patyka do rozmiarow dloni latwo dobrac.
Dla ludzi, ktorzy nie wiedza co to kubotan, niech wejda na walke bronia, tam z latwoscia cos znajdziecie.
A w Gliwicach trenuje w dwoch sekcjach, w sportowej i hobbystycznie w studenckiej.
Znajomi uwazaja mnie za maniaka bo jak nie z treningu to wlasnie na trening ide.
pozdrawiam Duzy
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
voland co ty mowisz kiedys tak powiedzalem ze jak by byl sam to by nie byl taki mocny on odpowiedzal no widzisz masz pecha jestem teraz z kolegami smiejac mi sie w twarz wiec dokonczylem swoje zdanie ze jego pierwszego zabije to juz mu mina zrzedla ,a co do tej grupy to 3 razy mnie grupa zaczepila wlasnie jak omijalem ich szerokim ukiem jak idzesz pewnie i zachowujesz sie pewnie no masz miejsze szanse na zaczepienie
ale zawsze mosisz byc przygotowany na walke teleskop i kastet wystracza w pelni





(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_pisklak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
a propos teleskopu to gdzie takowy kupic i gdzie sie nauczyc obslugi (chyba nie z instrukcji :) )
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Teleskop kupujesz na bazarze lub w sklepie z militariami . Instrukcja: wyjmujesz i napierdalasz kolesi starając się ich nie zabić.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
To co kupisz na bazarze to gowno tajwanskie i w tz. skleach z bronia to gowno tajwanskie. Nie polecam. Lepiej kupic raz a dobrze patrz posty o teleskopie.
K_P
  • 0

budo_voland
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
no i dobrze zrobiles aklaw :)
  • 0

budo_fox
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Nie chce mi sie czytac waszych postuw "Moj kolega to , moj kolega tamto"
Mam teraz zamiar tez zaczac trenowac walke palka nozem .
Nie mozna powiedziec co trzeba zrobic w danej sytulacji. Kazda jest inna to zaleznosci ilu miejsca jakie jacy jak!!!! Zatakowalki by mie 4 dziesiecilatkow z kijami to bym im dal manto zeby tego nie zrobili . Ale gdyby ich bylo 8 inaczej bym to rozegral.
  • 0

budo_pisklak
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Jesli bedziesz wiedzial jak i gdzie to daj znac bo tez mnie ten temat interesuje.
Wybieram sie na Stawki 4 zobaczyc Kalaki. Dzwonilem i mozna przyjsc na darmowy trening. W pn jest ogolny "kombat", w srode palka lub dwie, w pt aiki-juitsu. Pytalem o noz i to ewentualnie dla zaawansowanych pozniej.
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
piskalak pogadaj z jakimis ochroniazami ja tak zalatwiam palki juz w militarjach nie kupisz bo jest traktowane jako biala bron ja ma palke sprowadzana z niemczech dla najwiekszej agecij ochroniarskiej w krakowie ochroniaze sobie tak dorabiaja sprzedaza :)




(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Walka z dresami na ulicy zazwyczaj toczy sie z liczba = grupa podchodzaca - 1 . Jak podchodzi dwoch i chca kase. To zaczyna sie gra ;) Rozpinasz kurtke, mowiac "Dobra chlopaki, dam wam kilka drobnych" , mozesz przy okazji cos o pogodzie sypnac ;) tak zeby zagadac ich. Nagle wyciagasz teleskopa i mlucisz, a jak nie masz to jeden prosty w gardlo (wiem ze trudno trafic, ale im dluzej miezysz tym latwiej ;) ) Nastepnie jakas seryjka, za plecy, mata leo i jako tarcze go bierzesz. Gdy koles wymienknie mozesz doleciec do nastepnego, albo po prostu dac dzide, jeden drech raczej nie bedzie Cie gonil, a jak bedzie, to ma pecha ;) )

A tak a propos uciekania. Najlepiej jest biec i krzyczec. Wiem ze to obciach ;) , ale..... heheh, naprawde skutkuje :D

Pozdrawiam
Clans
  • 0

budo_toster_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?

... Gdy koles wymienknie mozesz doleciec do nastepnego, albo po prostu dac dzide, jeden drech raczej nie bedzie Cie gonil, a jak bedzie, to ma pecha ;) )

A tak a propos uciekania. Najlepiej jest biec i krzyczec. Wiem ze to obciach ;) , ale..... heheh, naprawde skutkuje :D

Pozdrawiam
Clans


Problem w tym ze ten drugi w cale nie musi czekac tylko
moze byc bardziej aktywny.
Najlepiej rozpoczac od dobrego ustawienia sie abys mogl
spokonie dzialac z jednym a nastepnie w zaleznosci od sytuacji.

pozdrowienia,
Toster
  • 0

budo_illuk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
No wiec z ta walka z kilkoma, to kurwa naprawde nie jest taka prosta sprawa... w zasadzie jest to chujowa sprawa!!! przestraszony
Aklaw... w sumie to nie wszyscy przestrzegaja tego "prawa" i moga cie ruszyc jak idziesz z laska... a to jest najgorsze: laska na ciebie nigdy w zyciu nie spojrzy, dostajesz wpierdal i jeszcze dodatkowo zostajesz wysmiany przez dresow... kumpla dwoch ruszylo jak byl z laska, no i laska przyjela strzal z laczka w ryj, bo chciala go zaslonic... :-?
Poza tym, nie chodzi sie z nunchaku, tonfa albo teleskopem w lapie po ulicy... powiedz mi co zrobic, gdy jest lato i latasz w krotkich porach i krotkim rekawku, bez plecaka... nunchaku mozesz sobie powiesic na szyi, dodatkowo odstrasza napastnikow :lol:
W sumie jest to temat, ktory mnie juz dlugo dreczy i naprawde nie mam pojecia co bym zrobil w takiej sytuacji... i wole nawet o tym nie myslec...
Pomyslimy jak bedzie trzeba...
Pozdrawiam papieros
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
alez mozna cale lato ze sprzetem chodzilem ,a co do ruszanie ciebie przy lasce to wlsnie dlatego zdecydowmlem sie nosic sprzet mnie zaczepilo 3 dresow na debnikach krakowiskich jak laske o 12 w nocy zaprowadzalem do domu z imprezy zaczeli mnie wyzywac i jak moja laska sie odezwala to powiedeli jej ze by sie zamknela bo ja potna naszczescie jej stary czekal w oknie palic szluga i nas uratowal jak by sie to teraz zdarzylo to gwarantuje ze ci kolesie by nie przezyli zatuk bym ich jak psa ja nosze w lecie spodnie typu szturmowki kieszenie po bokach sa dos dluze moge zmiesic tam teleskopa i kastet po za tym ta druga zecz mozna nosic w skarpetce ,nunczaku ja mam zrobione z dwoch rurek metalowych o dlugosci jednej rurki 7 cm polaczone dosc dlugim lancuchem jeden szczal takim nunczku i po gosciu nie jest takie ciezkie a po za tym do przedniej kieszeni drzinsow zmiescisz ale uwazam ze sam teleskop wystarcza a reszte nosze jak by co:)broni uzywam tylko jak jest wiecej niz 2 lub jak ktos swoj sprzet wyciaga w jeden na jeden nie uzywam zelastwa bo uwazam ze dam rade sobie :)




(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0

budo_clans
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 124 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Dostac przy lasce to wcale nie taka porazka ;) Jak jest madra to zrozumie ze nie dalo sie inaczej. A poza tym... panienki lubia sie nami opiekowac dziecko

Clans
  • 0

budo_bruce lee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?

broni uzywam tylko jak jest wiecej niz 2 lub jak ktos swoj sprzet wyciaga w jeden na jeden nie uzywam zelastwa bo uwazam ze dam rade sobie

Oj aklaw miałem ciebie za ptrawdomównego ale widze że ty niezły cwaniaczek jesteś jak gościa ze sprzętem rozwalisz ale nie więcej niż 2.A co do noszenia spzrętu to pozostał ci uraz po tamtym co opisywałeś.Nikt NORMALNY nie chodzi non stop ze sprzętem.Rozumiem jeszcze w obcym mieście i nieciekawej dzielnicy tegoż miasta ale jak w którymś poscie napisałeś że poza swój blok bez sprzętu nie wyjdziesz no to masz paronoje i temu nie zaprzeczysz.
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Jup

Aklaw - piszesz , ze nosisz kastet - sam robiles , czy kupywales?
Jezeli kupywales , powiedz jakimi kryteriami sie kierowac przy jego doborze... Oczywiscie , jezeli ktos to wie , to prosze o odpowiedz
  • 0

budo_duzy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
a ja trzymam z Aklawem tez uwazam ze lepiej caly czas sprzet nosic niz zeby z chodnika zbierac
honor ulicy nie istnieje nikt juz nie patrzy na to czy idziesz z dziewczyna czy bez a niektore gnoje wola zaczepic kolesia z dziewczyna niz bez bo przynajmniej nie bedzie uciekal i wiecej radochy beda mieli
takich to bym zajebal bez wachania
tez mam paranoje i wole na zimne dmuchac bez nunchaku sie nie ruszam z domu nawet na uczelni mam przy sobie chociaz tam zagrozenie wynosi dokladnie 0
ale nigdy nie wiadomo gdzie pojde potem

mam pytanie skad masz kastet Aklaw?
ja nawet kubotanu nie moglem kupic i robilem sam
moze w czechach mozna kupic kastet albo w polsce gdzies spod lady?
pozdrawiam Duzy
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
bruce uwazasz mnie za nieprwdomownego czyli mowisz ze jestem klamca?odpowiedz,ostatnio mialem kastek kupilem od taksowkarza zwykly kastet bez wkretow na kolce ,ale bede sie staral kranik nosic bo jak mnie paly zlapia z kranikiem to mam jeszcze wytumaczenie ze niose do domu a z kastetem juz nie a teleskop to jeszcze do nie dawna w militarjach bez zezwolenia sprzedawali ,jakie kryterja patrzylem na kolor ze by zbytno nie zucal sie w oczy i patrzylem czy mi dobrze na rece lezy :) ,w krakowie wystarczy ze trafisz na kibica cracovi mowia na nich nozownicy na kazimierzu nie ma dresa bez sprzetu a na rynku glownym tym bardzej kupe ludzi nosi sprzet a zwlaszcza bandyci



(ulica jest mym domem streetfighting jest mym zyciem)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

2 następnych tematów

  • Zdjęcie
    Ankieta

    - Ponad rok temu

  • Zdjęcie
    HAPKIDO

    - Ponad rok temu

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024