Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak uczyć się realnej walki na ulicy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Julineczek... tak sobie czytam to forum i czytam. Mnóstwo miałem uwag i zastrzeżeń, ale po drodze wszystkie pogubiłem ( pamięć szwankuje a forum całkiem drugie ) ale zostało mi jedno. Jak możesz w tak okrutny sposób obchodzić sie z innymi użytkownikami forum? Czy musisz tak bardzo sie szczycić tym że w przeciwieństwie do nich wyzbyłeś się chłopieńczych kompleksów i problemów dorastania? :)

A tak do Was, moi mili. Czy to wasza podświadomość każe wam atakować każdego kto ma te kilka IQ więcej? Może powinniście to przemysleć i przeafirmować wasze podświadomości...
  • 0

budo_ripperov
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Julineczek jesteś obłędny poklon a dykteryjki o Miyamoto i Mnichu są przepiękne, poproszę o więcej... :D
  • 0

budo_obronca
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 564 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasów zachodnich

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Julineczek zagadka :?:
Zjednej strony duza intyligecja, erudycja i oczytanie, z drugiej osobowosc lekko zwichrowana (bez obrazy), czytajac to co napisal dawno sie tak nie usmialem. Mial przewaza nad adwersazami co najmniej o klase. Napiszcie mi gdzie mozna jeszcze znalezc jego wypowiedzi.
:scatter:
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?

Julineczek zagadka :?:
Zjednej strony duza intyligecja, erudycja i oczytanie, z drugiej osobowosc lekko zwichrowana (bez obrazy), czytajac to co napisal dawno sie tak nie usmialem. Mial przewaza nad adwersazami co najmniej o klase. Napiszcie mi gdzie mozna jeszcze znalezc jego wypowiedzi.
:scatter:

Poszukaj na VB przez wyszukiwarkę wg użytkownika oraz (koniecznie!) na Gorinkanie. Adres masz w linkach u góry.
  • 0

budo_chrystianek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 668 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ny

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
hehe mr julineczek potrafi jak chris dopierdolic tymi odpowiedziami z cytatami toz to az zapewne tych ktorym odpowiada do bialosci doprowadza
a tak wogule na pytanie
pierwsze na stronie pierwszej
tak tak tak
i jeszcze dobrze jakbys mial tego duzo
i jescze obicia duzo
a i tak pamietaj ze nie przewidzisz wszystkich sytuacji
i bedziesz musial tak czy inaczej dostosowac sie do sytuacji(czasem ta sytuacja moze byc 6 gosci kopiacych cie bezlitosnie-ale ja bylem glupi ze nie uciekalem :twisted: )
ulica jest ciezka i nieprzyjemna(chyba ze nie jestes sam i tych co z toba sa jest duzo)
  • 0

budo_huron
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minne-wau-ken

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Zdecydowanie, Julineczek ma klase, humor i intelekt. Co do atrybutow
bardziej fizycznych to bedzie mozna cos powiedziec jak dozyje wieku emerytalnego (w jednym kawalku). Ale to z kazdym tak samo. :wink:
  • 0

budo_sidd
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak uczyć się realnej walki na ulicy?
Dawno mnie tu nie było ale widze ze Julin rosnie w siłe na poczatku nie było nikogo kto by go nie bluzgał albo z błotem mieszał miałem racje ze koles jest wporzo uahaahaha
A taki był bleeeee
Julin POdroffka for You and @ll
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

2 następnych tematów

  • Zdjęcie
    Ankieta

    - Ponad rok temu

  • Zdjęcie
    HAPKIDO

    - Ponad rok temu

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024