Skocz do zawartości


Zdjęcie

Andrzej Bryl - twórca BAS 3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
265 odpowiedzi w tym temacie

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

A co powiecie na to że można trenować walke uliczną opartą na bas3 +elementy taekwondo?Prowadzi ją instruktor Bryla .Przewinęlo sie przez tą szkółkę masę osób z czego większośc zakończyło karierę na puerwszym treningu. :) :) :) :) :)

ciekawe czego to ma dowodzić?....... zrobic rozgrzewke ktorej wiekszosc moze nie wytrzymac jest w stanie zrobic kazdy nieco w temacie obcykany i majacy sado- nastawienie :lol: brutalny trening z takimiż technikami świadczy o porąbanej osobowości prowadzącego i ............porąbanych uczestnikach tego typu "zajęć" :D
  • 0

budo_sław
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Skąd wiesz że jestem porąbany :) :) ??Ostatnie badania psycho przeszedłem w Poliklinice MSWIA w Poznaniu i jest ok 8) Następne dopiero za trzy lata.A trening typu full dowodzi że nie każdy jest w stanie przełamać się i w ten sposób trenować.Chcę pokazać ze można poćwiczyć z ludźmi dr Bryla i wyrobić sobie zdanie na temat bas3 i treningu psychomentalnego
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
mozna.
a mozna tez isc do DRewniaka i miec problem z glowy
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
slaw ja mam pytanie no.1
czy Bryl dalej jest takim killerem mimo upływu wieku jak podczas wielu swoich rzekomych przygód szeroko opisywanych tu i ówdzie
8)
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

slaw ja mam pytanie no.1
czy Bryl dalej jest takim killerem mimo upływu wieku jak podczas wielu swoich rzekomych przygód szeroko opisywanych tu i ówdzie
8)


nie jest
  • 0

budo_sław
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Bryl nie trenuje już tak jak dawniej z dawnych czasów pozostała mu jednak psycha nie do zdarcia
  • 0

budo_sław
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Dr Bryl jakiś czas temu zarzucił regularne treningi z dawnych czasów pozostała mu jednak bardzo mocna psycha.Co do treningów napisałem o nich dlatego że jest mase pytań o techniki bas3 a ja uważam że najlepiej jest spróbować samemu.Prawdą jest że większość opisów o dr Brylu jest przekoloryzowanych ale to już zasługa piszącego.Ja osobiście o dr Brylu mogę mówić dobrze albo wcale nie podejmować tematu.Nasłuchałem się podobnych opowieści o A Kupsie jaki to z niego s......n kiedy go jednak poznałem osobiście zmieniłem zdanie i nic nie mogę mu zarzucić jako człowiekowi i szkoleniowcowi.Fajny z niego gość a combat 56 to bas3 ale trenowany w wersji spokojniejszej warto spróbować
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

.Fajny z niego gość a combat 56 to bas3 ale trenowany w wersji spokojniejszej warto spróbować

czyli jednak plagiat :)
rozumiem ze panowie nadal sie nie zdzierżają..mam ine pytanko czy wobec tej łagodosci c 56 nie zdobył wiekszej popularnosci niz bas 3?
dlaczego zatem w metodyce treningu systmu dr bryla nie dokonac zmia by móc go rozpowszechnic..??
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Ja sadze, nie bylby wowczas tak "elitarny".
K_P
  • 0

budo_maddrajwer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
elitarny to i owszem, poza tym ( moim zdaniem ) bas 3 na tym polega ze jest skrajnie twardy. I metodyka jego treningu rowniez, przez co ludzi po tym szkoleniu maja twarda psyche. A bez tego treningu ( psychomentalnego ) nie ma podstawowego elementu baz 3. Ale to tylko moje zdanie.

Pozdro
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Nie zgodze sie. Znam wielu twardych ludzi, po bardzo "miekkich" stylach. Sa tak twardzi, ze tzw. "twardziele" moga sobie tylko o takiej twardosci pomarzyc.
K_P
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
watpie zeby sie jakos strasznie zmienil , gosc sie urodzil wojownikiem to umrze wojownikiem , jesli te wszystkie jego "rzekome przygody" to prawda to watpie zeby zaprzestal treninogow i walki .. jesli jest taka potrzeba . Ja osobiscie wieze w jego wyprawy ktore opisuja i mam do goscia wielki szacunek , i czy mial lat 20 i czy bedzie mial 60 to szacunek do takiego czlowieka powinien pozostac.
RESPECT!!!
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

Skąd wiesz że jestem porąbany :) :) ??Ostatnie badania psycho przeszedłem w Poliklinice MSWIA w Poznaniu i jest ok 8) Następne dopiero za trzy lata.A trening typu full dowodzi że nie każdy jest w stanie przełamać się i w ten sposób trenować.Chcę pokazać ze można poćwiczyć z ludźmi dr Bryla i wyrobić sobie zdanie na temat bas3 i treningu psychomentalnego

O! "uderzyc w stół ,a nozyce sie odezwą" :) nie znam cie i nie zamierzam stawiac diagnozy nt.twojego stanu psychiki.nie pisalem o tobie ,a generalnie ustosunkowalem sie do wątku brutalizacji treningow.takie treningi i opowiesci o ludziach ktorzy je przetrwali moze robią wrazenie na podrajcowanych nastolatkach ktorzy z wypiekami na twarzy sluchaja i czytaja o "twardzielach" i sa dla nich autorytetami. powtarzam:twardy trening na zajechanie moze zrobic kazdy instruktor o nastawieniu sadystycznym.smieszy mnie stwierdzenie ze combat56 jest lagodniejszy od bas3;BO CO TO ZNACZY-LAGODNIEJSZY?trening kravmaga mozna zrobic jeszcze brutalniej-wystarczy minimum ochraniaczy ,na maxa wejscia poszczutych na siebie zawodnikow.ale powtarzam-tego typu zachowania sa domeną ludzi o glęboko skrzywionej psychice,bo któż normalny bedzie z dziką agresją bił drugiego człowieka na treningu?!musi byc motywacja.a zeby osiagnąć takową musi byc wystarczająco silny bodziec.tego typu bodzce sa wynikiem glębokich urazów traumatycznych ,najczesciej z czasow dziecinstwa.napisales ze przeszedles badania PSYCHO w poliklinice,ale jak sadze nie masz najmniejszego pojecia o charakterze roznych badan psychologicznych ,poniewaz piszesz o tym w sposob infantylny."twardosc" jest utożsamiana u prymitywnych skądinąd osobników- z mozliwoscią pobicia jak najwiekszej ilosci ludzi w sposob max. brutalny.jesli chodzi o osobe bryla to nie nalezy zapominac ,ze jest to socjolog i dobrze ma opanowane metody nanipulowania ludzmi i wprowdzania socjo-technik do kreowania swego wizerunku i zapewne nieobce jest mu powiedzenie ze"niewazne czy sie mówi dobrze czy źle,ważne by sie mówilo" co ma szczegolne znaczenie dla bryla w sytuacji gdy nie jest juz o nim glosno i nie ma szerszej reklamy.w takiej sytuacji zawsze mozna zakrywac sie mowieniem o "elitarnosci",ale bryl probuje zaistniec w swiatku sztuk walki tworzac streetboxing a takze combat-kalaki.
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
carlao benetto
W 100% popieram. :wink:

Kto wogóle będzie chciał przychodzić na takie niebezpieczne i zajeżdżające treningi? Trening amatorski to oczywiście wysiłek fizyczny ale i pewien relaks psychiczny. A przychodzić po to, zeby się chyba chwalić, że się przeżyło kolejny trening?

A co do wizerunku p. Bryla. No cóż też miałem kiedyś 16lat i wierzyłem w takie opowieści. :lol:
  • 0

budo_sław
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Przede wszystkim nie chwale sie że przeszedłem takie czy inne szkolenie.Nie tędy droga.Mam gdzieś czy ktoś mnie chwali czy gani.Robię to co mi odpowiada i już.Byłem ciekaw reakcji na temat Bryla i zawiodłem sie przyrzekam nie wypowiadać sie na ten temat więcej nie będe sie też chwalił bo nie ma czym.Pozostańmy przy tym co wiadomo.Pozdro
  • 0

budo_sław
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
Carlao benetto napisałeś że ludzie uczestniczący w tego typu zajęciach są porąbani a ja też brałem w tym udział stąd moja odpowiedz.Poza tym Kups w trakcie treningów dba o bezpieczeństwo trenujących i nie pozwala na zbytnią brutalność stąd moje stwierdzenie że combat 56 jest łagodniejszy w treningu co nie wyklucza zabójczej skuteczności w realnym starciu.Nie oceniaj mnie też jako potencjalnego laika z psychologi bo jak sam stwierdziłeś nie znasz mnie.Nie musisz czytać nie musisz odpowiadać więc ogólnie daruj sobie posty które cie śmieszą i bawią
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
madrze gadasz Slaw....
pozdrawiam stary.
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

Ja sadze, nie bylby wowczas tak "elitarny".
K_P

w sumie fakt..jest to jakiś plus...elitarnosć...
skrajnie twardy trening...nie bee sie wypowiadał bo znam go tylko z opsów..sam ..tzn. wydaje mi sie przeszedłem kilka takich treningów..ale nie mam rozeznania jeszcze w swoich tzw. granicach fizycznych czy mentalnych..
mam za mały staż chyba w MA(raptem 7 lat)..
i tutaj rzucę aluzją.niektórzy na tym Forum czasami zapędzaja sie za bardzoi w krytykę a nie mają odpowiedniego doświadczenia by moc sobie na to pozwolić..
rei all
  • 0

budo_death-wish
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2867 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:UK
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3
slaw ma trochę racji
Rozważania na temat psychiki bryla czy innych proponuję zostawić fachowcom... w końcu to jest forum o metodach walki. Rozważanie czy ten styl, taka metoda walki czy inna sztuka albo sport są brutalne są rozważaniami dla laików, a nie dla adeptów czasami z klkuletnim stażem treningowym, my powinniśmy się skoncentrować na skuteczności i metodach jej osiągnięcia czyli sposobie... chyba że komuś nie chodzi o walkę, to sory pomylił działy na VB.
  • 0

budo_carlao benetto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrzej Bryl - twórca BAS 3

Carlao benetto napisałeś że ludzie uczestniczący w tego typu zajęciach są porąbani a ja też brałem w tym udział stąd moja odpowiedz.Poza tym Kups w trakcie treningów dba o bezpieczeństwo trenujących i nie pozwala na zbytnią brutalność stąd moje stwierdzenie że combat 56 jest łagodniejszy w treningu co nie wyklucza zabójczej skuteczności w realnym starciu.Nie oceniaj mnie też jako potencjalnego laika z psychologi bo jak sam stwierdziłeś nie znasz mnie.Nie musisz czytać nie musisz odpowiadać więc ogólnie daruj sobie posty które cie śmieszą i bawią

ludzie narazajacy powaznie swoje zdrowie na treningach a tym bardziej i innych trenujacych- a naklaniani do tego przez prowadzacego tego typu zajecia- to jak juz stwierdzilem ludzie majacy powazne problemy ze swoja psychika-m.in.potrzebujacy udowadniac sobie i innym swoje mozliwosci lub majacy potrzebe autodestrukcji .ale to nie miejsce na tego typu rozwazania,ktorych tresc zapewne jest zupelnie nieinteresujaca dla wielu czytajacych.kups rzeczywiscie prowadzi treningi combat56 w sposob bezpieczny co oczywiscie nie oznacza ze system ten jest lagodny. nie chcialem cie urazic i napisalem ze SĄDZĘ iz nie nasz wiedzy nt.badan psychologicznych bo takie odnioslem wrazenie ale oczywiscie moze byc tak ze jestes specjalista z zakresu psycho....nigdy nic niewiadomo! :D mam nadzieje ze nie czujesz do mnie urazy!pozdr!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

6 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024