Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pas a cwiczenia ;-]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Pas a cwiczenia ;-]
Jup

Nie wiedzialem ,gdzie to umiescic, wiec pomyslalem ze tutaj bedzie najlepsze miejsce na pytanie: Czy ktos zna jaks strone , gdzie krok po kroku opisane jest wiazanie pasa?
Wiem ze to troszke glupie , lecz strasznie przeszkadza mi w cwiczeniach , gdy ten ciagle sie rozwiazuje :oops:
  • 0

budo_bruce lee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
Nie możesz spytać kolegów z klubu lub przypatrzeć się jak wiążą?
  • 0

budo_bruce lee
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
A tak z ciekawości to jaki styl karate ćwiczysz?
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
Moge Ci wsylac mailem.
Mam skan na komputerze z jakiejs ksiazki...
Pozdrawiam
Piotrek
  • 0

budo_max
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
To ja tez chcialbym sie upewnic czy dobrze wiaze pas, wiec rowniez jesli mozesz to przeslij mi to, ok?

Pozdrawiam
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
Jup

Poprosze o ten skan , na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Jezeli chodzi o styl jaki cwicze - no coz... :roll: Brazilian Jiu-Jitsu... :D
A co do podpatrzenia kolegow - oni wiaza tak jak ja - czyli na podwojny wezelek :oops:
Dzieki z gory za te instrukcje...
  • 0

budo_piotrek_123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 912 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
Ok, moze bedzie wiecej chetnych wiec dam go na naszym forum:-)
Jest to jeden ze sposobow wiazania pasa, ja go sie nauczylem jak trenowalem judo, teraz wiaze troche inaczej, ale ten tez jest ok.
Link jest z mojej bylej strony o moim bylym klubie, prosze mnie z tym nie utozsamiac:-)))))))
Pozdrawiam
Piotrek

Dołączona grafika
a tu jest jak nasze kimonko skladac:-))))
Dołączona grafika
  • 0

budo_popey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 273 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pisz/Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
Jup

Nic dodac nic ujac....
Dzieki :)
  • 0

budo_kamikaze
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tej strony ekranu

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
kurcze, źle kimono składam :D :D :D
  • 0

budo_dzynio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RYBNIK

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]

kurcze, źle kimono składam :D :D :D

To jeszcze nic ja..wcale nie skladam :D
  • 0

budo_artek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jawor

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]


kurcze, źle kimono składam :D :D :D

To jeszcze nic ja..wcale nie skladam :D

co oznacza brak szacunku do tego co robisz, a skoro nie szanujesz tego co robisz to robisz to gównianie :)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
Nie tragizujmy :grin: Układanie dogi jest pewną częścią tradycji stricte japońskiej. Jak to powszechnie wiadomo coraz częściej odchodzi się od tej tradycji suplementując ją własnymi, powiedzmy modyfikacjami, zresztą z korzyścią. Sądzę, że umiejętność składania kimona jest już w dzisiejszych czasach unikalna i nie do końca konieczna :D
  • 0

budo_artek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jawor

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]

Nie tragizujmy :grin: Układanie dogi jest pewną częścią tradycji stricte japońskiej. Jak to powszechnie wiadomo coraz częściej odchodzi się od tej tradycji suplementując ją własnymi, powiedzmy modyfikacjami, zresztą z korzyścią. Sądzę, że umiejętność składania kimona jest już w dzisiejszych czasach unikalna i nie do końca konieczna :D

a kto tu tragizuje ja rowniez nie skladam gi tradycyjnie, wogole jestem daleki od tradycjonalizmu, ale jest zlozone i czyste a jak masz cwiczyc w pomietej szmacie to chyba lepiej dres zalozyc albo spodenki
  • 0

budo_dzynio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RYBNIK

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]



kurcze, źle kimono składam :D :D :D

To jeszcze nic ja..wcale nie skladam :D

co oznacza brak szacunku do tego co robisz, a skoro nie szanujesz tego co robisz to robisz to gównianie :)

Nieskladani przezemnie kimona kolego ,nie wynika z tego ze nie szanuje tego co robie a po prostu z mego lenistwa ..a czasem z braku czasu ,wiec nie doszukuj sie Bog wie czego w tym nieskladaniu,poza tym kimono jest tylko strojem treningowym ,natomiast esencja jest trening -przynajmniej tak jest w Bjj ..tam nikt nie "wali" poklonow treningowemu strojowi :D .
  • 0

budo_artek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jawor

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
[/quote]
Nieskladani przezemnie kimona kolego ,nie wynika z tego ze nie szanuje tego co robie a po prostu z mego lenistwa ..a czasem z braku czasu ,wiec nie doszukuj sie Bog wie czego w tym nieskladaniu,poza tym kimono jest tylko strojem treningowym ,natomiast esencja jest trening -przynajmniej tak jest w Bjj ..tam nikt nie "wali" poklonow treningowemu strojowi :D .
[/quote]
bez urazy dzynio ale skojarzyles mi sie z jednym gosciem ktory rzadko pierze gi i nizbyt ladnie pachnie i wyglada :D
[/quote]
...esencja jest trening -przynajmniej tak jest w Bjj ..tam nikt nie "wali" poklonow treningowemu strojowi :D .
[/quote]
tam gdzie trenuje tez lecz w czystym i wyprasowanym przyjemniej jest pocwiczyc nieprawdaz :grin:
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
Widze że ludzie praktykuja prasowanie kimon :) ehh zyby to jeszcze czas na takie duperele były :) a po za tym jak dobrze poskłądasz i wciepniesz do prania to zbytnio się nie pogniecie a JUDOKI nie prasuje się (chyba) a w zasadzie po co prasować by się trenerowi na treningu podlizać, podobać ? bezsensu
  • 0

budo_artek
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jawor

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]

Widze że ludzie praktykuja prasowanie kimon :) ehh zyby to jeszcze czas na takie duperele były :) a po za tym jak dobrze poskłądasz i wciepniesz do prania to zbytnio się nie pogniecie a JUDOKI nie prasuje się (chyba) a w zasadzie po co prasować by się trenerowi na treningu podlizać, podobać ? bezsensu

moze prac przestaniesz w koncu szkoda czasu na duperele :D
JUDOGI sie raczej nie prasuje jezeli miales kiedys na sobie powinienes wiedziec czemu :D
podlizywanie, podobanie sie? to raczej higiena osobista po kilkunastu latach cwiczen to juz nawyk.
ale moze juz dosc bo sie obozy pioracych i prasujacych i niepioracych utworza :D
pozdrowionka dla wszystkich cwiczacych w brudnych i czystych GI :grin:
  • 0

budo_edipro_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
"może prac przestaniesz w końcu szkoda czasu na duperele "
czy gdzieś napisałem że pranie to duperela ? chyba nie !!! a sam nie piorę - mam pralkę :P

"JUDOGI się raczej nie prasuje jeżeli miałeś kiedyś na sobie powinieneś wiedzieć czemu"
Hmmm nie wiem jak obserwujesz ten post ale pisali że to robią więc nie koniecznie mają plecionki :P

"podlizywanie, podobanie się? to raczej higiena osobista po kilkunastu latach ćwiczeń to już nawyk."
nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem ale to odnosiło się do prasowania a nie prania - no a czy wyprasowane jest bardziej higieniczne od tego co nie jest wyprasowane (w wypadku ubioru treningowego)

Co do obozów pozostanę w moim (BJJ) :)
  • 0

budo_dzynio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 188 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RYBNIK

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]
[quote name="budo_artek"]
[/quote]
Nieskladani przezemnie kimona kolego ,nie wynika z tego ze nie szanuje tego co robie a po prostu z mego lenistwa ..a czasem z braku czasu ,wiec nie doszukuj sie Bog wie czego w tym nieskladaniu,poza tym kimono jest tylko strojem treningowym ,natomiast esencja jest trening -przynajmniej tak jest w Bjj ..tam nikt nie "wali" poklonow treningowemu strojowi :D .
[/quote]
bez urazy dzynio ale skojarzyles mi sie z jednym gosciem ktory rzadko pierze gi i nizbyt ladnie pachnie i wyglada :D
[/quote]
...esencja jest trening -przynajmniej tak jest w Bjj ..tam nikt nie "wali" poklonow treningowemu strojowi :D .
[/quote]
tam gdzie trenuje tez lecz w czystym i wyprasowanym przyjemniej jest pocwiczyc nieprawdaz :grin:
[/quote]
Chcialem tu zdementowac pogloski o niepraniu przezemnie kimona .... :D ,a powaznie nie pisalem o nie praniu tylko o skladaniu .
  • 0

budo_max
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Pas a cwiczenia ;-]

...a w zasadzie po co prasować by się trenerowi na treningu podlizać, podobać ? bezsensu


Nie prasuje po to zeby sie podlizac, ale z koniecznosci..., nasz trener wrecz wymaga czystego i wyprasowanego kimona (oczywiscie bez przesady), ale mowi ze to odzwierciedla nasze oddanie sie karate itd. w sumie to ma racje :grin:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

3 następnych tematów

  • Zdjęcie
    Filmy

    - Ponad rok temu

  • Zdjęcie
    HAPKIDO

    - Ponad rok temu

  • Zdjęcie
    MRad

    - Ponad rok temu

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024