Witam. W związku z tym, że mam nietolerancję mleka i produktów z nim związanych, chciałbym się dowiedzieć jakie polecacie odżywki białkowe(wolne od mleka i pochodnych) w miare przystępnej cenie. Pozdrawiam.
Pytanie o białko
Rozpoczęty przez , Ponad rok temu
1 odpowiedź w tym temacie
Podobne tematy
| Temat | Forum | Autor | Podsumowanie | Ostatni post | |
|---|---|---|---|---|---|
Pytanie nowincjusza w sprawie zakupu planu tren. |
Treningi |
|
|
||
Pytanie o trening na mase... |
Trening dla początkujących |
|
|
||
Pytanie o jednego gościa co właśnie dostał czarny pas. |
BJJ, LUTA LIVRE, SAMBO |
|
|
||
Białko, WPI a WPC |
Inne sporty |
|
|
||
Pytanie o trewning na rzezbe !!!??!!! |
Trening dla początkujących |
|
|
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych
FaceBook
10 następnych tematów
-
Scorch- Ponad rok temu
-
Peak Plutonium- Ponad rok temu
-
MASS XXL vs Gain Bolic 6000- Ponad rok temu
-
Zbrylony jabłczan TCm- Ponad rok temu
-
MAN Scorch Reveal The Steel- Ponad rok temu
-
Zestaw odzywek.- Ponad rok temu
-
redukcja pomocy- Ponad rok temu
-
Prosze o pomoc.- Ponad rok temu
-
stacki aktualnie najlepsze- Ponad rok temu
-
Kreatyna treca jabłczan!(Dla piłkarza)- Ponad rok temu




Ponad rok temu
