Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreatyna treca jabłczan!(Dla piłkarza)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

babes
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreatyna treca jabłczan!(Dla piłkarza)
Kupiłem sobie kreatyn jebłczana treca (ułożyłem plan sobie go i go od 6 miesięcy stosuje! Jak nie trening to biegam ....) Jest 1 problem mam 15 lat (3 gim) (zawsze marzyłem by zostać zawodowym piłkarzem i wkładam w to bardzo dużo pracy, chciałbym pomoc sobie kreatyna) Czy to nie za wcześnie . Może jeśli za wcześnie to może mniejsze dawki co o tym myślicie?
Jak dawkować 3 kapsułki czy 4 ?
1) Od razu po przebudzeniu
2) 30 min przed treningiem
3) Bezpośrednio po treningu
4) Jak ide spac ?
Jeśli macie jakieś wskazówki za / przeciw brania kreatyny w tym wieku to prosze mowic
  • 0

absolvent
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna treca jabłczan!(Dla piłkarza)
Witam.
Mam aktualnie 22 lata, a w wieku 18 skonczylem trenowanie w klubie. Od czasu kiedy skonczylem przybralem na masie 7-8 kg. Zaczalem brac odzywki w gimnazjum ( w drugiej klasie o ile dobrze pamietam) bylo to Dibencozide magnum z Megabol'a. Potem byla kreatyna z Treca (mono), z Vitalmaxa, Nitrobolon + BCAA, Nitroprogen itd. W sumie to nie jadlem tego tak duzo... Pisze o tym dlatego, ze teraz bedac studentem AWFu dowiedzialem sie ze trening silowy nie powinien byc stosowany w tak mlodym wieku... Sila jako taka powinna byc ksztaltowana przy pomocy ciezaru wlasnego ciala (pompki, przysiady, zeskoki wglab itd). Dokladanie do tego ciezaru z zewnatrz (hantle itp.) powoduje zmniejszenie elastycznosci miesnia - nie musi do tego dojsc, ale nie wierze, ze cwiczysz tylko po to zeby byc zdrowszym... Zwiekszajac sile i nie balansujac tego cwiczeniami relaksacji miesnia robisz sobie krzywde. Radze sie nad tym zastanowic i skorzystac z moich doswiadczen. Teraz jestem duzo "doroslejszy" na boisku i wiecej widze, podejmuje lepsze decyzje itd, ale moje ruchy sa powloniejsze i jestem mniej zwrotny. Nie gram regularnie, ale mam czesto okazje sprawdzac sie w roznych sportach z racji kierunku moich studiow i widze co sie ze mna stalo... "

Rada koncowa: odloz silownie i odzywki na bok, pomysl o diecie ktora zapewni Ci wystarczajaco duzo energii. Rzuc hantle w kat, wez pilke pod pache i lec na boisko szlifowac technike ;)

Pozdro!
  • 0

Botage
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
  • Lokalizacja:Kraków
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreatyna treca jabłczan!(Dla piłkarza)
Rozumiem, że kupiłeś sobie cm3. Kreatynę proponuję stosować rano na czczo (zaraz po przebudzeniu) oraz po treningu po 4 kapsułki. Wtedy jest jej największe zapotrzebowanie.
Dodatkowo musisz wiedzieć, że sama kreatyna (bez odpowiedniej diety) nie spowoduje wzrostu masy mięśniowej.
PS: Czy do piłki nożnej nie wolisz sobie spożywać czegoś co poprawi Twoją wydolność? Chyba, że chcesz siłowo zdobywać pole ;)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024