Skocz do zawartości


Zdjęcie

Walki/Sparing/turnieje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

jonix1357
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Walki/Sparing/turnieje
Witam jak pewnie wiele osób chciało by sie sprawdzic i wiec pytam was czy moze znacie cos jak np: jakis turniej zawody itp oczywiscie zeby kazdy mogł brac udział w tym.

Ja sam oczywiscie nie brałem ponieważ nie miałem jak moj staz to 2 lata boks i 4 Krav Maga [żółty pas] teraz zaczynam trenowac tayski. wiec jak ktos wie czy wogole cos takiego istnieje to słucham.
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki/Sparing/turnieje
Oczywiście że możesz ale myśle że tylko turnieje okręgowe dla amatorów, o mp czy wojewódzkich zapomnij musiałbyś się przygotować pod okiem doświadczonego trenera tak samo na zawodach trener będzie Ci doradzał pomiędzy rundami co masz robić.

Potrenuj tajski, masz ten plus że masz już bokserske podstawową zrobioną i na kravce pewnie coś tam nogami też pokopałeś więc będzie Ci łatwiej niż innym za pewnie na taju, wtedy trener Cię zapewne weźmie na zawody nawet po to abyś się przyzwyczaił do emocji i stresu tam panującemu ;p
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki/Sparing/turnieje
Mógleś uczestniczyć w I Mistrzostwach Amatorskiego MMA. Teraz musisz poczekać na II edycję. Tam podobno możesz się zapisać bez trenera, tak samo Puchar KSW.
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki/Sparing/turnieje
Ale bez trenera nie będzie wiedział co robić wtedy można traktować to jak sparing a nie zawody.
Po za tym w MMA bez parteru nie zrobisz za dużo.
Poszukaj może jakiejś ligi Muay Thai albo Kickboxingu i tam startuj na pewno w twoim województwie są turnieje okręgowe albo wojewódzkie.
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki/Sparing/turnieje
Ty Olek nie skumałes o co chodzi mu. On chciałby wystartować na zawody bez promocji klubu. A takie mozliwosci są właśnie w w.w opcjach.
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki/Sparing/turnieje
No tak ale to by było głupotą iść na zawody MMA chociaż bez podstaw parteru z samym boksem bo wątpię aby na KM praktykował techniki nożne i parter tak jak na BJJ lub MT.
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]

jonix1357
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki/Sparing/turnieje
Chciałem powiedziec ze Krav Maga to nie tylko noze itp uwiescie że parteru jest co drugi trening wiec parter mam opanowany. Boks tez jestem bardzo silny i szybki tylko jeden moj problem to ze nie kopne mocno w głowe ale w rzebra i nogi i owszem
  • 0

Olek1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Okolice Krakowa
  • Zainteresowania:Sztuki Walki, Taniec, Gry Pc

Napisano Ponad rok temu

Re: Walki/Sparing/turnieje
Ja nie wątpię w KM ale uwierz mi że nie masz opanowanego parteru tak dobrze żeby mierzyć się z zawodnikami którzy trenują przekrojowo.

Kravka jest systemem obronnym więc nie ma co porównywać jej do sportów walki bo tam kładziony jest nacisk na co innego niż w MMA czy K1.
Wiadomo że KM dało Ci jakieś tam podstawy kopania i uderzania ale wątpię żeby był to trening typowo pod zawody tylko typowo pod ulice.

Kopać mocno a technicznie i celnie to jest zasadnicza różnica bo co tego że masz siły jak herkules ale technike do dupy po za tym bez techniki nie można kopać mocno więc jedno wyklucza drugie.

Co do boksu tak samo siła to technika a technika to lata ćwiczeń i dużo potu wylanego na treningach.
  • 0
Kickboxing
Formuła K1

Ogółem sztuki walki to mnie kręci :]


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024