Skocz do zawartości


Zdjęcie

Deca + Wino + Test


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

Macko9988
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Deca + Wino + Test
Siema...mam pytanie? Posiadam w swoim arsenale 10 wina , 8 deca i 5 testa. Czy to dobre połączenie i dobre proporcje. Co z dawkowanie i odblokami. Bede wdzieczny za pomoc.
Dodam że to pierwszy cykl...
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca + Wino + Test
Sprzedaj lepiej to co kupiles, bo i tak nie wykorzystasz potencjalu, jaki drzemie w tym towarze. Kup za ta kase krete+stack przedtreningowy, dorzuc dobre zarcie i efekt bedziesz mial ostatecznie lepszy.

No i wejdz w FAQ i poczytaj choc troche, to uzyskasz odpowiedzi na nurtujace Cie pytania.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Macko9988
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca + Wino + Test
Hmm...czemu miałbym nie wykorzystać. ? Mam odpowiedni staż, trening wiek, mysle ze było by cos z tego. A jesli chodzi o suple to nie bylo zbyt wielkich efektow, zalezy jaki kto ma organizm na mnie zabardzo nie dzialaja...
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca + Wino + Test
Macko9988, jakiego masz tescia? zamien deke której masz i tak za malo na cykl na tescia, dorzuc ewentualnie do tego wino
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Deca + Wino + Test

Hmm...czemu miałbym nie wykorzystać. ?


ale nie masz wiedzy kolego. ;)

A jesli chodzi o suple to nie bylo zbyt wielkich efektow, zalezy jaki kto ma organizm na mnie zabardzo nie dzialaja...


a dieta byla? powiedz z reka na sercu ze tak, a ja wtedy powiem, ze oszukales bo serce masz po prawej stronie :P Jak jest dieta, dobry trening i regeneracja to musi isc do przodu. Na koksie musisz jeszcze bardziej jej pilnowac, zeby po pierwsze sobie krzywdy nie zrobic, a po drugie, zeby rosnac. Nie sztuka jest podlac sie woda i spasc kilka tygodni po cyklu.

Posiadam w swoim arsenale 10 wina , 8 deca i 5 testa.


Wlasnie po tym wnosze Twoj brak wiedzy - jesli pierwszy cykl, to ladujemy samego tescia. Sprawdzasz dzieki temu jak Twoj organizm reaguje na towar. Propa najlepiej, bo w razie czego mozna szybko odstawic(krotki okres poltrwania). Pierwszy cykl wg mnie to najlepiej:

1-6 75mg e2d (prop oczywiscie)

Jak juz tak bardzo chcesz sie za to brac, to nikt Cie nie odwiedzie, wiec lepiej zeby to zrobil bezpiecznie. Ja jednak bym odstawil towar jeszcze na jakis czas. Widze tez, ze masz 20 lat - odczekaj rok-dwa, zeby miec pewnosc, ze nie namieszasz sobie w ukladzie hormonalnym.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024