Skocz do zawartości


Zdjęcie

massdrol(superdrol) kolejny cykl janu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
elegancko :angry:
widac ze zmasowany konkretnie jestes :angry: napuchnieta geba moze byc ale brzuch - widac ze sie troche okragly zrobil :angry:
to ile w tej lapce masz 42-3 ?
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


KAM

    Wujek

  • Ekspert
  • PipPipPipPip
  • 3978 postów
  • Pomógł: 8
105
Bardzo Dobra
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:Płynę od 2008

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
Nooo nieźle spuchłeś :angry:
Pokaż jeszcze jakieś konkretniejsze fotki :angry:
  • 0

damon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:koszykówka, boks,
    Siłka w wolnych chwilach
    + odżywki za dnia
  • Staż [miesiące]:204
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
janu---> duzy postep gratuluje :angry: mozna wiedziec ile teraz warzysz ?
  • 0

pyc11
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Płeć:Kobieta

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
no jestem pod ogromnym wrazeniem Janu:D teraz po fotkach widac ogromną roznice... Zobaczcie sobie stare fotki(w innym temacie) choc nie są tak stare w sumie... Niezły byczek z Ciebie juz)
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
Lapa 42cm. klata 121-122cm. waga okolo 90kg. wzrost 180cm.

Teraz robie odpoczynek od PH jakies 5 miesiecy. Ale oczywiscie bede robil cykle na suplach. no i za jakis czas wchodze na rzezbe, chociaz z drugiej strony szkoda mi tych 90 kg bo po wycince napewno bedzie juz osiemdziesiat-cos... no ale cóz moze uda mi sie jeszcze na odbloku toche masy zlapac :angry: i nie bedzie tak zle. wkoncu idzie lato i jak tu wyjsc na plaze jak brzuch jest jak smietnik ... juz nawet postanowilem ze do pracy bede dojezdzal rowerem 3 kilometry :angry: . po wycince bedziemy wrzucac nastepne foto moze nawet brzuch bedzie warto pokazac he he :angry:, ale zaznaczam ze nie mam zamiaru wycinac sie do zylastej sylwetki bo jeszcze mam za malo miecha i wogole wtedy strasznie mi sila spada.
  • 0

VanDamme

    Doradca

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1982 postów
  • Pomógł: 0
7
Neutralna
  • Lokalizacja:Płd. Wlkp.
  • Płeć:Mężczyzna
  • Staż [miesiące]:V
  • Wzrost [cm]:A
  • Biceps [cm] :N
  • Klatka piersiowa [cm]:---
  • Pas [cm]:D
  • Udo [cm]:A
  • Przysiad [kg]:M
  • Wyciskanie [kg]:M
  • Martwy ciąg [kg]:E

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu

Lapa 42cm


zmiescilem sie w granicy :angry:
widac janu ze wiesz co robisz :angry:
powodzenia
  • 0

WTF ?

Dołączona grafika


-US-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1362 postów
  • Pomógł: 0
20
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Wzrost [cm]:173
  • Waga [kg]:82

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
Bez obrazy ale na twarzy sie pulpecik zrobiles :angry:
Rób jak najszybciej redukcje i wklejaj foty
  • 0

 

 


janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
no i jak zawsze krotkie streszczenie z podtrzymania masy i z odbloku:

Niestety troche chorowalem i nie moglem spozywac tyle posilkow co zawsze co odbilo sie na mojej masie(schudlem 2kg)
cale szczescie w lapie jest tyle co bylo
w udzie zjechalo okolo 1,5cm :)
no i w obwodzie brzucha zjechalo 5cm :D
Odblok przy uzyciu clomu poszedl sprawnie.
  • 0

majkel506
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
Witam
Mam pytanie do autora postu ewentualnie do kogos kto moze mi konkretnie odpowiedziec. Planuje podobny cykl co autro postu, juz poczynilem pierwsze kroki w ta strone :) tylko nie wiem do konca wszystkiego, gdyz to moj pierwszy cykl na PH a z SAA tez nie mialem doczynienia w sensie, ze nie bralem :D. Mam zamiar kupic massdrola (planowana dawka 2 tab. dziennie czyli starczy na 30dni) i teraz moje pytania :
1. na odblok zalatwiam nolvadex - kiedy zaczac brac i ile i czy starczy sam nolvadex(moze jakis tribulon dodatkowo)? czytalem ze chyba duzo nie trzeba gdyz jest mocniejszy od clomidu porownujac dawki
2. co najlepiej na oslonke i tez jak brac
3.czytalem tutaj rowniez ze dobrze po cyklu jakis jablczanik zapodac, czyli ze po skonczeniu sie massdrola od razu jablczan? i nie bedzie to w niczym przeszkadzalo, ze w tym czasie bede bral nolvadex.

Narazie tylko tyle chcialbym sie dowiedziec, jak cos mi sie przypomni to bede pisal, z gory dzieki za pomoc, gdyz czytalem na wielu forach, ale chyba tylko tu znalazlem jakis lad i sklad :D i konkrente wypowiedzi, wiec postanowilem sie wspomoc :D za cenne rady rowniez dziekuje

pozdrawiam
  • 0

damon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 141 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:koszykówka, boks,
    Siłka w wolnych chwilach
    + odżywki za dnia
  • Staż [miesiące]:204
  • Wzrost [cm]:175
  • Biceps [cm] :46
  • Waga [kg]:108

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
Ja 2 tyg. TEMU zakonczylem cykl 3 tygodniowy na prohormone steroids 60 mg i musze przyznac, ze az takich efektow w cmetrach nie mialem. Jedyne + to sila i mega napompowanie miesni w czasie i po treningu. Chodzilem caly czas napompowany przez te 3 tyg. Nie przetylem ani grama ale za to +1cm w bicepsie byl. Teraz odblokowywuje sie juz drugi tydzien. Nastepnym razem zakupie trenadrol bo ten prohormone steroids na mnie dzialal jak nitrobolon tylko, ze nitrobolon chowa sie z tym prohormonem.
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu

Witam
Mam pytanie do autora postu ewentualnie do kogos kto moze mi konkretnie odpowiedziec. Planuje podobny cykl co autro postu, juz poczynilem pierwsze kroki w ta strone :) tylko nie wiem do konca wszystkiego, gdyz to moj pierwszy cykl na PH a z SAA tez nie mialem doczynienia w sensie, ze nie bralem :D. Mam zamiar kupic massdrola (planowana dawka 2 tab. dziennie czyli starczy na 30dni) i teraz moje pytania :
1. na odblok zalatwiam nolvadex - kiedy zaczac brac i ile i czy starczy sam nolvadex(moze jakis tribulon dodatkowo)? czytalem ze chyba duzo nie trzeba gdyz jest mocniejszy od clomidu porownujac dawki
2. co najlepiej na oslonke i tez jak brac
3.czytalem tutaj rowniez ze dobrze po cyklu jakis jablczanik zapodac, czyli ze po skonczeniu sie massdrola od razu jablczan? i nie bedzie to w niczym przeszkadzalo, ze w tym czasie bede bral nolvadex.

Narazie tylko tyle chcialbym sie dowiedziec, jak cos mi sie przypomni to bede pisal, z gory dzieki za pomoc, gdyz czytalem na wielu forach, ale chyba tylko tu znalazlem jakis lad i sklad :D i konkrente wypowiedzi, wiec postanowilem sie wspomoc :D za cenne rady rowniez dziekuje

pozdrawiam



Mozesz dodac jakiegos tribulusa(nie jest to duzy koszt) nolvadex zacznij brac na drudi dzien po zarzyciu ostatniej tabletki massdrola.
Na oslonke podczas cyklu dobry bedzie NOW FOODS REGENERATOR a po cyklu hepatil
Kreatyne najlepiej zacznij brac 10 dni przed zakonczeniem cyklu (nie bedzie ona kolidowala z odblokiem)
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
Na cyklu na wątrobe też dobrze brać lecytyne.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

majkel506
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
ok dzieki panowie, tylko jeszcze w jakich dawkach brac ten nolvadex i przez ile czasu? a ten now foods regenerator to chodzi dokladnie o Liver Detoxifier & Regenerator ? bo tylko cos takiego znalazlem, w ogole nie moge znalezc i tez jak to brac. Chodzi mi o konkretna rozpiske odbloku i oslonki zarowno przed, w trakcie i po cyklu bo niestety w tym jeszcze sie nie lapie za bardzo, dlatego pytam :)
pozdro
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu

ok dzieki panowie, tylko jeszcze w jakich dawkach brac ten nolvadex i przez ile czasu? a ten now foods regenerator to chodzi dokladnie o Liver Detoxifier & Regenerator ? bo tylko cos takiego znalazlem, w ogole nie moge znalezc i tez jak to brac. Chodzi mi o konkretna rozpiske odbloku i oslonki zarowno przed, w trakcie i po cyklu bo niestety w tym jeszcze sie nie lapie za bardzo, dlatego pytam :unsure:
pozdro



Ja jeszcze nie bralem nolvadexu zawsze biore clomid ale mysle ze dawka 20-30mg dziennie powinna wystarczyc i mysle ze po dziesiecu dniach juz sie odblokujesz. co do oslonek i tribulusa powinienes dostosowac sie do dawek jakie zaleca producent, znajduja sie one na ulodkach lub w opisach prduktu.(Liver Detoxifier Regenerator - wlasnie o ta oslonke mi chodzilo)
  • 0

Masa+Siła+Agresja
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu
[b]Witam wszystkich-[][]----[][]-
Chciałem prosic kogoś zeby mi doradził w sprawie cyklu na PH
planuje cykl na:MASSDROLU+OXANAVAR+CLOMED
pierwszy raz biore sie za PH i niemam pojecia jak to brać
po ile kapsułek?
o jakich porach?
przed czy po siłowni?
wyczytałem ino na allegro przy zakupie dawkowanie[piramidka-1tydz 1 tab,2-3tydz 2 tab,4 tydz 3 tab] ale po forach odradzajaa chciał bym jak najlepszy efekt...
i jeszcze jedno czy po tym wyskakują syfy jakies?
pozdrawiam i czekam
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu

[b]Witam wszystkich-[][]----[][]-
Chciałem prosic kogoś zeby mi doradził w sprawie cyklu na PH
planuje cykl na:MASSDROLU+OXANAVAR+CLOMED
pierwszy raz biore sie za PH i niemam pojecia jak to brać
po ile kapsułek?
o jakich porach?
przed czy po siłowni?
wyczytałem ino na allegro przy zakupie dawkowanie[piramidka-1tydz 1 tab,2-3tydz 2 tab,4 tydz 3 tab] ale po forach odradzajaa chciał bym jak najlepszy efekt...
i jeszcze jedno czy po tym wyskakują syfy jakies?
pozdrawiam i czekam



Na pierwszy cykl wystarczy sam oxsanavar. Polaczenie tych dwoch PH to cykl dla bardzo zawansowanych. Przy tak mocnym zestawie Clomed na odblok by nie wystarczyl.
Najpierw napisz swoj staz, wiek, wage.
  • 0

Masa+Siła+Agresja
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu

Na pierwszy cykl wystarczy sam oxsanavar. Polaczenie tych dwoch PH to cykl dla bardzo zawansowanych. Przy tak mocnym zestawie Clomed na odblok by nie wystarczyl.
Najpierw napisz swoj staz, wiek, wage.


STAŻ:3 LATA
WIEK:21
WAGA:75 KG
CEL:MASA

A jak bym zrobił cykl ino na massdrolu i clomedzie???
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu

STAŻ:3 LATA
WIEK:21
WAGA:75 KG
CEL:MASA

A jak bym zrobił cykl ino na massdrolu i clomedzie???



To twoja decyzja ale logiczniejszym rozwiazaniem jest zastosowanie na pierwszy cykl lagodniejszego PH.
  • 0

Masa+Siła+Agresja
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu

To twoja decyzja ale logiczniejszym rozwiazaniem jest zastosowanie na pierwszy cykl lagodniejszego PH.


Chce cos zeby dało mi kopa i motywacje dalsza,bo od dłuszego czasu stoje w miejscu.Wogule cieżko umnie zeby zdobyć jakieś mm juz nie wspomne o cm.Dlatego potrzebuje cos co da mi motywacje,bo ost czasu to juz nie sa takie treningi jak kiedys...wiec jak byc móg mi doradzis jak to brać o jakich porach,no i czy spotkałeś sie zeby po tym jakis trądzik wyskakiwał lub coś w tym stylu
pozdrawionka czekam na odp
  • 0

janu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1702 postów
  • Pomógł: 0
27
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: massdrol(superdrol) kolejny cykl janu

Chce cos zeby dało mi kopa i motywacje dalsza,bo od dłuszego czasu stoje w miejscu.Wogule cieżko umnie zeby zdobyć jakieś mm juz nie wspomne o cm.Dlatego potrzebuje cos co da mi motywacje,bo ost czasu to juz nie sa takie treningi jak kiedys...wiec jak byc móg mi doradzis jak to brać o jakich porach,no i czy spotkałeś sie zeby po tym jakis trądzik wyskakiwał lub coś w tym stylu
pozdrawionka czekam na odp



Bez obawy PH da Ci dobrego kopa :smutasek: Skoro chcesz jechac na masdrolu to skopiuj moj cykl*(patrz pierwsza strona)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024