Skocz do zawartości


Zdjęcie

Suplementy na mase?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Suplementy na mase?
Witam, zastanawiałem się nad tym gdzie to wstawić ale wstawię to tu ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

I teraz tak. Mam już zakupione witaminy Hi-teca, 60 tabletek. Mam już zakupione białko Matrix Syntraxa bodajże 2,5 kg.

I teraz mam problem, za dużo kasy mi nie zostało, ale coś chce jeszcze dokupić. I nie wiem teraz dokładnie co:

1. Saego dobrego stacka, może storma III (bo chyba już wyszedł z tego co kojarze?).
2. Albo jakieś mono i nitro (znaczy się jakiegoś dopalacza ;) przedtreningowego)
3. Albo samo nitro starczy

Jak wy to widzicie? Jakies propozycje?
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?
jak chcesz koniecznie dopalacz to wystarczy ci NOZ IV + mono
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?

jak chcesz koniecznie dopalacz to wystarczy ci NOZ IV + mono


Też głównie myślałem o takim zestawieniu, bo cenowo wyjdzie najlepiej, zwłaszcza że najlepiej jak wydam właśnie około 15 zł.

Mówisz NOZ IV, dobry jest sprawdzony przez ciebie? Efekty dobre? Czy wybrać coś z:
Trec Nitrobolon I lub II,VPX NO Shotgun V3,Universal Shock Therapy ? I jaka ilość tego nitro, znaczy się ile tabletek tak na 7-8 tyg ćw. To samo tyczy się mono ile tabletek, bo ta forma będzie chyba najlepsza do przyjmowania. A mono jakie :HI TEC Tri-Creatine,ActivLab TriCreatine,Olimp CreaFusion Mega Caps,Vitalmax - Creatin. Ktoś coś poleci?
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?
Bierz noza iv Ja właśnie skończyłem na nim cykl i jestem zadowolony . Nitrobolon 1 to syf a 2 to juz nie ta sama co kilka lat wczesniej.
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?

Bierz noza iv Ja właśnie skończyłem na nim cykl i jestem zadowolony . Nitrobolon 1 to syf a 2 to juz nie ta sama co kilka lat wczesniej.


Ok a co do NOZ IV to można kupić to: Nutrabolics NOZ IV 630G i czy te 640g starczy na 7-8 tyg? Skoro mówicie że dobre to czemu nie :D I cena tego supla powyżej mi odpowiada.
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?
ciężko powiedzieć na ile wystarczy bo to jest zależne od częstotliwości twoich treningów i od działania supla na twój organizm. może być tak że po 2ch miarkach będzie cię dopiero kopało a może być też tak że po jedenej będziesz czuł moc.
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?
A więc kupię tego NOZ'a i zobacze czy mnie szarpnie.Jedna miarka czyli 21g tak? A więc powinno starczyć, a jak to brać? Jak w DNT i w DT? Na początek chyba po pół porcji czy nie?

No i jak z tą kreatyną? Kupie w tabletkach. Jak brać w DNT i DT? Ktoś poda?

I jak ktoś by mógł to jak brać mojego matrixa? i w DNT i w DT?

Dzięki z góry.
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?

Jedna miarka czyli 21g tak

tak

a jak to brać? Jak w DNT i w DT?

dawkowanie: DT: pół godziny przed treningiem, DNT: wcale

Na początek chyba po pół porcji czy nie?

nie no bez przesady, jeżeli po kawie nie wariujesz ani cię nie trzęsie, to możesz spokojnie jedną normalną miarkę nasypać

Jak brać w DNT i DT? Ktoś poda?

możliwości brania krety jest wiele, najpopularniejsza to 5 gramów każdego dnia, możesz też brać 10 ale różnice niezauważalne.

I jak ktoś by mógł to jak brać mojego matrixa? i w DNT i w DT?

porcje zależne od braków w diecie, np jak ci w diecie brakuje 40 gramow to wypij sobie matrixa raz dziennie 40g
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?

Jak brać w DNT i DT? Ktoś poda?

możliwości brania krety jest wiele, najpopularniejsza to 5 gramów każdego dnia, możesz też brać 10 ale różnice niezauważalne.


Ale chce kupić tabletki. Bo wygodniej się korzysta. Może ktoś napisać, bo różnie podają. I kreatyne po trenigu brać, tak? Ale zaraz po treningu, czy trochę później. Bo w diecie po treningu mam 2-3 banany i sok z marchwi, to mam wtedy połknąć tabletki ?

A co do białka matrixa, to ok lukne w diete i zobacze ile brać. Ale mam jeszcze pytanie, kiedy brać, wieczorem najlepiej, czy w ciągu dnia? Zarówno chodzi o DT jak i DNT?
  • 0

trancefxp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:programowanie, siłownia, dziewczęta :P

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?

Ale chce kupić tabletki. Bo wygodniej się korzysta. Może ktoś napisać, bo różnie podają. I kreatyne po trenigu brać, tak? Ale zaraz po treningu, czy trochę później. Bo w diecie po treningu mam 2-3 banany i sok z marchwi, to mam wtedy połknąć tabletki ?

masz na opakowaniu napisane ile mg krety jest w jednym kapsie, chyba umiesz sobie obliczyć??

kreatyne możesz brać przed bananami, po, obojętnie, i tak to nie ma praktycznie wplywu na prędkość przyswajania

A co do białka matrixa, to ok lukne w diete i zobacze ile brać. Ale mam jeszcze pytanie, kiedy brać, wieczorem najlepiej, czy w ciągu dnia? Zarówno chodzi o DT jak i DNT?

w ciągu dnia, matrix szybko się wchłania dlatego na noc lepsze jest białko z produktów mlecznych jak np twaróg, serek wiejski itp
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] fociaki Trancef'a

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?
No dzięki. Już zamówiłem paczke, więc lada dzień powinna przyjść i do roboty :D
  • 0

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?
Sorry, że jeszcze odgrzebuję, ale mam pytanie. Tabletki kiedy łykać bezpośrednio po treningu i wszamać razem z bananami i sokiem, czy jednak poczekać troche i dopiero po jakimś czasie połknąć?
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?
bierz w porze około treningowej, jeśli nie chcesz mieszać z bananami i sokiem to np łykaj krete przed treningiem a po te banany i resztę.
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

Gorthin
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?

bierz w porze około treningowej, jeśli nie chcesz mieszać z bananami i sokiem to np łykaj krete przed treningiem a po te banany i resztę.


Ajajaj :D Widze, że nie luknąłeś wcześniejszych postów, w sumie się nie dziwie :D
Kupiłem nitro więc, je będę brał przed treningiem, ale teraz nie wiem jak z tą kretą czy łączyć z bananami i sokiem, czy połknąć krete przed posiłkiem potreningowym(30 minut po treningu)? Jak sądzicie?

P.S.
Dosiego roku!!!! :D
  • 0

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Suplementy na mase?
Napisal Ci wczesniej trancefxp. Mozesz nawet zagryzc kreatyne bananem i popic tym sokiem :) Jedynie laczac z tluszczem kreatyna troche wolniej sie przyswaja.

Dosiego roku!!!! :D

wzajemnie :D
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024