Skocz do zawartości


Zdjęcie

jakie autko do 15 tyś ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie autko do 15 tyś ?

Ale nie wmawiaj mi ze s-line to to samo co S4...


nie wmawiam Ci niczego, tylko mowie, ze to seryjne auto. ;) S4 to S4, S-line to S-line.

to tak jak w BMW jest BMW M3
i są beemki z M-pakietem


wiem, bo znajomy mial z mpakietem, a to mpower nie bylo. Malo mocy tam nie mial, bo to 2.8 bylo, ale wiadomo co m3 to m3 :P
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie autko do 15 tyś ?
No to sie zgadzamy ale chodzi mi o to ze black
napisał że za te 15 kawałków kupi S4...
a to auto S-czwórką na pewno nie jest ;)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie autko do 15 tyś ?
za s4 trzeba dac troche wiecej..

s4 ponizej 20 tys:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:rotfl:

Mala pomylka z tym 2.8-ma 2.7 biturbo.

Grubo ponad 20 tys trzeba za s4 dac.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Guru
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Polski
  • Zainteresowania:Kobiety,Kobiety i Kobiety no i Koksy

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie autko do 15 tyś ?
fajne ma fele w tyle ta audica
  • 0
Tylko Bóg może mnie sądzić.

darOOO110
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 419 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka,motoryzacja,imprezki

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie autko do 15 tyś ?
a co sadzicie o alfie 156 98' 2.0 155 km ?
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: jakie autko do 15 tyś ?

ale oczywiscie mowa o sekwencji .golfy slabe silniki maja ,a a3 jak bym dorwal ta 1.9 tdi to bym sie nie zastanawial .ogolnie do 15 tys to juz spory wybor . a z tym spalaniem to bym tak tego nie odczul 2 lata jezdze corsa 1.4 si 8-10l/100km :D


no nie wiem czy bys nie zauwarzyl roznicy po miedzy 2.5-3.0 omega a ta korsinka ta oma tyle pali w postoju na godzine :D
tak powazniej mam 520 e39, 150 kucy, niby najmniejsza wersja silnikowa, ale wystarcza do wyprzedzania i jazdy szybszej niz inni. spalac w trasie spala 7.6L umiejetnie jadac, a w miescie 11-12 lekko jadac tak jak w trasie. ciskajac spala 15 wzwyż, bez problemu mozna do 19-20 dojsc jak sie chce. ta korsinka wazy DUZO mniej, koni DUZO mniej i pali tez DUZO mniej.
nie porownój tego, bo ja wczesniej jezdzilem audi 80 1.8 wolnossacy i pali 6.5-12 maks (min w trasie maks w miescie), wczesniej tankowalem za 50 zlotych jezdzilem dzien, teraz tankuje za 100zl i tez jezdze dzien.


poza tym jak ropozerne kurwiszcze zaczna sie sypac to masakra jesli chodzi o koszty.

jesli kotos ma w perspektwie gaz to lepiej pominac silniki z turbinka, cos mi sie obilo ze jedno z drugim nie koniecznie sie lubi ze wzgledu na wyzsza temp spalania sie gazu co za tym idzie spaliny napedzajace turbinke tez sa cieplejsze o normalnych.

zauwazcie jedna rzecz, na zagranicznych stronach gdzie sprzedaja niemcy auta, nie z komisów, ropniaki maja przewaznie po 300-400 tys, jak trafiaja do tureckich komisow to nagle maja po 180 tys. potem one jada do polski. w niemczech jest wyzszy podatek na samochody z olejem napedowym, kiedys ktos wyliczyl ze trzeba robic w niemczech rocznie 50tys km by zwrocil sie zakup ropniaka, a nie benzyniaka. ja wole benzynke, sa wieksze szanse na realny przebieg.


body porownaj BMW do innych aut? moim zdaniem nie ma porownania, wszystko pieknie przemyslane w tych autach, raczej nie zmienie tej marki na inna.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024