Skocz do zawartości


Zdjęcie

cykl litha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
mete polecam razaka
propa farmadon apteke lub alchemie
npp razak
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
heh no cyklon sie ciekawy szykuje :D ulozylbym to inaczej tak jak wyzej pisza, ale jak nie masz takiej opcji to trudno. Napewno zrobisz z tym sprzetem co trzeba ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
Jeszcze dobrym rozwiazaniem dla Ciebie było by połączenie propa z winem. Ale zrobisz jak zechcesz. Opcji jest max , masz jeszcze troche czasu do namysłu .
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
juz wsyztsko zostalo pzremyslanie. idzie 5tyg propa z meta, npp darowalems obie tym razem.

kwiecien/maj startuje z nowym cyklem mysle nad omo+npp+win
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
Meta,prop to twój który będzie już cykl ? Pierwszy ? :)

Przydało by się w tym dziale zrobić zdjęcia koksu który wbijamy. I podwiesić temat .
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha

po cyklu mono 6 tyg 20gED + noz4


zamiast po cyklu odpuścić to jeszcze bardziej będziesz katował nery - juz lepiej zrob faze nasycenia 2 tygodnie po 10g, a potem 5g do końca względnie 10g w DT. Max przyswajalnej krety to 10g po fasie nasycenia jest to 5g, jak zadługo trwa fasa nasycenia organizm wypłukuje całą kreatynę.

Osobiście bym mete pociągnął tydzień dłużej, zaczął od mety solo dopiero w 2 tygodniu z propem.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha

Max przyswajalnej krety to 10g po fasie nasycenia jest to 5g

moj organizm przysfaja 20g :rotfl: zreszta mono moge jesc lopata i tak efektu zadnego na nim nie widze juz, a czy to 5 czy 10g to dla mnie nie robi roznicy

duzy_joe, ja to bym wogle wyjebal cykl kosmiczny ale nie mam tyle czasu,zdrowia i pieniedzy.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha

zamiast po cyklu odpuścić to jeszcze bardziej będziesz katował nery


a czym na cyklu będzie katował nery?

czy 20g mono rozpierdoli mu nerki czy jak? po cyklu bym na miejscu litha trzaskał mono 10g ed i codziennie jakis stack typu HP , XP

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha

a czym na cyklu będzie katował nery?


Meta i prop powodują niewydolność nerek, ale jak mu to obecnie wisi to pozostaje tylko trzymać kciuki za udany cykl i zdrowie.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
Meta i prop nie maja wpływu na nerki chyba , że ktoś wcześniej na nie chorował i miał problemy ze zdrowiem. Podczas brania mety bardziej martwił bym się o wątrobę. Tren ma szkodliwie dziąłnie na nerki.

ps. Nie mam wątroby a chodzę i żyje z/w kolacja:

Dołączona grafika
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
Wątroba-trzustka-nerki sa synergiczne jeśli obrywa jedno obrywa drugie - jeśli zwiększasz podaż, białka obrywa wątroba i nerki, jeśli zwiększasz ilość krety obrywa wątroba i nerki itd.
Poza tym jak masz tyle pudełek mety to chyba powinna być choć jedna ulotka a w niej jak byk w punkcie 2:

Informacje ważne przed zastosowaniem leku
- ...
- zaburza czynności mięśnia sercowego
- zaburza czynności wątroby i nerek
- zespól nerczycowy
- ...

Dokładnie tak samo jest z propem ale nie chce mi się szukać ulotki

To już kolejna Twoja wpadka :P
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
Pierdolenie. Teoria swoją droga a praktyka swoją .

przykładowo. Od teścia wypadają włosy,ma się trądzik itp i co ? Wszystko zależy od uosobień genetycznych człeniu i nie mieszaj.

W jednym temacie już napisałeś , że od clena się umiera zastanów się co ty w ogóle piszesz.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
Czyli swoim przypadkiem chcesz udowodnić, że jest inaczej :D To może pokaż badania moczu na cyklu z zawartością kreatyniny i białka + ilość krwinek czerwonych względem białych - zobaczymy czy faktycznie jesteś jedynym na którym to nie działa;] BTW: na podstawie podobnych badan wykrywa się czy ktoś stosował doping :P
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
duzy_joe, dla Ciebie każdy koks zabija a Pudzian przez całe życie jedzie tylko na diecie.

Przelej mi sare na konto a pójdę i zrobie wszystkie badania (100zł ) ciekawość kosztuje.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
Te badania kosztują niecałe 20zł (morfologia max 10zł, białko w moczu 5,50, kreatynina 4zł) robisz je na NFZ - wystarczy, że powiesz lekarzowi ze boli Cie wątroba i nerki (w śród zadanych badań na 100% będą te).

Nigdzie nie napisałem, że koks zabija - ba proponowałem Lithowi cykl z 2 orali i w tym z antkiem, chyba nie myślisz, ze chciałbym go zabić :P

BTW: Martwiłbyś się na cyklu o wątrobę też praktycznie? (wątroba nie jest unerwiona i nie boli - czyli te samo teoretyczne pierdolenie co mi zarzucasz), jak już coś boli na cyklu to właśnie nerki i trzustka ;p
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
duzy_joe, juz tak nie wyolbrzymiaj wszystkiego , gdyby kazdy sie o to wszystko martwił to nikt by w zyciu koksu nie brał bo wiesz ze wszędzie sie mozna doszukac skutków ubocznych ;)

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
Taa , mam czas chodzić po lekarzach i kłamać , ze mnie boli nerki i jeszcze wydawać sare na dojazdy. Dobrze myślisz.. Napisałeś , że clen zabija i stawiasz koks w takim świetle jak wiekszość babek w kościele i innych ludzi starej daty co nie znają się na rzeczy. Nie graj głupa i z Tobą już nie dyskutuje bo nie wolno mi się denerwować.
  • 0

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha

rtwiłbyś się na cyklu o wątrobę też praktycznie?



Jest takie coś jak "osłonka" słyszałeś ?
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha

duzy_joe, juz tak nie wyolbrzymiaj wszystkiego , gdyby kazdy sie o to wszystko martwił to nikt by w zyciu koksu nie brał bo wiesz ze wszędzie sie mozna doszukac skutków ubocznych ;)


A gdzie ja wyolbrzymiał napisałem, ze po tym umrze czy co, tylko przedstawiłem swoje zdanie, ze odpuściłbym takie dawki krety, jako nieuzasadnione? Joint napisał, ze meta i prop nie wpływa na nerki tylko na wątrobę, to go wyprowadziłem z błędu i tylko tyle.

BTW: nie róbcie offtopa jak coś macie do mnie i chcecie pogadać załóżcie osobny temat;]

Jest takie coś jak "osłonka" słyszałeś ?

Ale po co ją brać jak i tak wątroba nie boli, a osłonek na nerki, które bolą nie ma? Niemniej, pojawia się dodatkowa kwestia sensu stosowanie osłonek na sfd, był kiedyś test i bez i z osłonkami koles wyniki miał takie same, dopiero jako bral 2 miechy przed cyklem to wyszło, ze coś tam dały ale to napewno nie było warte tej kasy.
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: cykl litha
zgodze sie z tobą ze osłonki są skuteczne jak sie je bierze juz na dlugo przed cyklem :)

dobra koniec off'topu



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024