Skocz do zawartości


Zdjęcie

PROBLEM Z KOMPEM


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

PROBLEM Z KOMPEM
witam, mam taki problem z moim zjebanym kompem... otoz mam windows xp pro sp3 (zjebany szit nie polecam!!) no i chodzi o to ze chce zrobic formata ale nie moge ;/

robie standardowo czyli wsadzam plyte windowsa, wale reset, pisze cos boot from cd/dvd przez chwile cos mysli i wlacza sie normalnie tak jakby plyty nie bylo lub naped byl zjebany, ale nie jest bo dziala (powinno wyskoczyc "jesli chcesz uruchomic z plyty nacisnij dowolny klawisz a kurwa nie wyskakuje to!!) w biosie ustawione cd na first i juz mnie kurwica bierze bo nie moge sobie porzadnie zrobic formata i kto mi teraz powie jak inaczej to zrobic ew. co tam poustawiac zeby to zadzialalo..... nie smiac sie, ze formata nie umiem zrobic xD bo asem nie jestem w dziedzinie kompow ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KOMPEM
Jeśli windows dycha to uruchom płyte pod windowsem
i wybierz nową instalację ot wsio.


ja miałem lepszy bajer płyta sie ładowała itp
ale nie chciał (nie pojawiała sie opcja) formatować dysk
tylko usuwał starą instalacje windowsa i nadpisywał nową
a reszta plików pozostawała no kurwa szok
efekt był taki ze miałem niby nową instalację a i tak dalej był system zjebany

nie wiem co zrobiłem bo po 1000 którejś próbie
wreszcie pojawił sie monit o formatowanie ufff heh nie ma to jak windows :wstyd:
  • 0

karol1991418048782
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KOMPEM

witam, mam taki problem z moim zjebanym kompem... otoz mam windows xp pro sp3 (zjebany szit nie polecam!!) no i chodzi o to ze chce zrobic formata ale nie moge ;/

robie standardowo czyli wsadzam plyte windowsa, wale reset, pisze cos boot from cd/dvd przez chwile cos mysli i wlacza sie normalnie tak jakby plyty nie bylo lub naped byl zjebany, ale nie jest bo dziala (powinno wyskoczyc "jesli chcesz uruchomic z plyty nacisnij dowolny klawisz a kurwa nie wyskakuje to!!) w biosie ustawione cd na first i juz mnie kurwica bierze bo nie moge sobie porzadnie zrobic formata i kto mi teraz powie jak inaczej to zrobic ew. co tam poustawiac zeby to zadzialalo..... nie smiac sie, ze formata nie umiem zrobic xD bo asem nie jestem w dziedzinie kompow ;p


w takim razie płytka nie jest bootowalna, bo powinien ruszyć. zalatw inną ew dyskietke z ms-dosem i z wiersza polecen odpal setup.exe ;]
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KOMPEM
karol199, cos tam mi mowil ziomek o tym botowalnosci, ale jakim cudem ostatnio ta plytka dzialala bez problemu a teaz nagle niebotowalna... ;/ dyskietka nie da rady bo nie mam nawet napedu w kompie....probowalem zrobic z pendrive dysk startowy i juz prawie sie udalo no ale jakis pendrive z dupy chroniony przed zapisem takze lipa, chyba musze wyjac ten dysk i isc z nim do kogos bo huj;p dzieki
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Dr.Joint
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KOMPEM
Wyjeb przez okno! :P Po chuj Ci komputer chociaz przestaniesz grac w TIBIE i wyjdziesz do ludzi :P
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KOMPEM
nie no tak szczerze mowiac to w cs'a chcialem pograc i nci wiecej nie potrzebuje tylko cs'a gg i internet w gry nie gram(procz cs'a!) ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KOMPEM
a w jakiego cs grasz ?
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KOMPEM
w sourca
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Samiec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 364 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wschód
  • Zainteresowania:Piłka nożna,Kulturystyka ;)

Napisano Ponad rok temu

Re: PROBLEM Z KOMPEM
o ja tez :) masz steama?
  • 0
Przeklinam Każdą Minutę Treningu Mówię Sobie Jednak Nie Poddawaj Się Cierp Teraz Aresztę Życia Spędź Jak Mistrz...!!!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024