Skocz do zawartości


Zdjęcie

chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
Witam na zdjęciach przedstawiam wam jak wygląda ten chlorodrol podobno ma takie samo działanie jak Antek ale mniej skutków ubocznych spotkał sie ktos z tym?????

Załączone pliki


  • 0

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
a w opakowaniu jest tego 30 tabsów to jest na jeden cykl po jednej tabletce dziennie po 30 dniowym cyklu min. 45 dni przerwy, powiem wam że troche sie cykam to łykać bo przy tym nie ma żadnej ulotki mam to ze stanów ktos mi to przywiózł za 140 zeta ale nikt nie ma o tym większegop pojęcia, pokazałem to na siłowni chłopakom którzy są połapani w SAA to powiedzieli mi zebym lepiej tego nie ruszał bo to pewnie jaki fajans z :/ PH
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??

CHLORODROL-50 contains the exact same ingredient(4-chlorodehydromethylandrost-4-ene-3, 17BDiol) as the Gaspari Halodrol-50.

CHLORODROL-50 - Induce Maximal Muscle Hypertrophy With Minimal Side Effects! The type of changes in body composition you can expect from CHLORODROL-50 are large increase in mass with zero to little bloating because CHLORODROL-50 does not aromatize into any type of estrogen therefore, the user will experience progressive and exceptional gains in muscle belly size without the excess water weight which would "disappear" when the user stops taking the product.

CHLORODROL-50 is the best size and strength gaining supplement currently sold that is not outright illegal or overly toxic. Most people using this product will notice an immediate and positive change in size, strength, and workout recover time within 72 hours of initiating use and the vast majority of user will notice that they are gaining size and strength which each and every workout while using CHLORODROL-50™. You can expect muscle belly size gains that are qualitatively visibly harder and denser than similar products on the market. Thus, the overall effects from CHLORODROL-50 are usually quite dramatic and quickly noticeable to the user and observers. CHLORODROL-50™ you can expect that your poundages with the weights at the gym and size of your muscle bellies when checked on the tape measure will go increase quite fast and quite steadily.

Along with marked increases in strength and muscle belly size users of CHLORODROL-50 should see an immediate and substantial increase in aerobic capacity and endurance manifesting itself through the ability to do increased reps, sets or cardiovascular exercise. Like compounds that are similar to (albeit inferior to) CHLORODROL-50™, many users will also experience slight decreases in adiposity, especially around the mid-section and flank.





myślę że to wystarczy

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
czytelna fotka opisu

Załączone pliki


  • 0

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
maks ale jeszcze trzeba anglika znać :hyhy:
  • 0

Zonkers
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Krosno

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
Nie chcę mi się tłumaczyć tego dokładnie ale masz tłumaczenie z translate.pl:


*CHLORODROL-50* zawiera dokładny ten sam składnik (*4-chlorodehydromethylandrost-4-ene-3*, *17BDiol*) jak (ponieważ) *Gaspari* *Halodrol-50*. *CHLORODROL-50* - Wywołują *Maximal* Mięsień *Hypertrophy* Z Minimalny Strona (boczny) Rezultaty! typ zmian w kompozycji ciała (organ) wy możecie spodziewać się od *CHLORODROL-50* są wielkie powiększenie mnóstwa z zerem mały (niewielka ilość; trochę) *bloating* dlatego że *CHLORODROL-50* robi nie *aromatize* do wszelkiego typu *estrogen* dlatego, użytkownik będzie doświadczają progresywne i wyjątkowe zyski w mięśniu *belly* rozmiar (sortować według rozmiaru) bez nadmiar (nadmierny; więcej od) woda (wodny) ciężar (waga; obciążać) który byłby "znikają " kiedy przerwy (zatrzymanie się) użytkownika biorący produkt. *CHLORODROL-50* jest lepszy rozmiar i moc zdobywający dodatek (dodawać) obecnie sprzedawany który nie jest bezpośredni nielegalny albo nadmiernie trucizna (trujący). Najwięcej (najbardziej; największa część) zasiedlać (ludzie; lud; ludowy) używający ten produkt będzie zauważać bezpośrednią i pozytywną zmianę w rozmiarze, moc, i próba odzyskują czas w obrębie 72 godzin użycia zapoczątkowania (wprowadzenie) i ogromnej większości użytkownika będzie zauważać co one zdobywają rozmiar i moc który każdy i każda próba podczas gdy używający (używanie; przyzwyczajający się) *CHLORODROL-50*™. Wy możecie spodziewać się mięśnia *belly* zyski rozmiaru który są *qualitatively* widocznie twardszy (trudniejszy; intensywniej) i *denser* niż podobne produkty na rynku. Czwartki, ogólne rezultaty od *CHLORODROL-50* są zwykle bardzo dramatyczny i szybko dostrzegalny do użytkownika i obserwatorów. *CHLORODROL-50*™ wy możecie spodziewać się co wasz *poundages* z ciężarami (waga) przy *gym* i rozmiar (sortować według rozmiaru) waszego mięśnia *bellies* kiedy sprawdzany na mierze taśmy będzie udawać się powiększenie bardzo szybki (szybko) i bardzo trwale. Razem z wyraźnymi powiększeniami mocy i mięśnia *belly* rozmiar (sortować według rozmiaru) użytkownicy *CHLORODROL-50* miał widzieć bezpośrednie i istotne powiększenie *aerobic* pojemność i *endurance* ujawniający (ujawnienie) siebie (samodzielnie) przez zdolność robić powiększył (powiększony; powiększył; powiększony; powiększył; powiększony) rozpustnicy, komplety (orientacja) albo *cardiovascular* wykonywać (wykonanie; ćwiczyć). Lubią składy który są podobny (chociaż gorszy ) *CHLORODROL-50*™, wielu użytkownicy także będzie doświadczają drobne zmniejszenia w *adiposity*, szczególnie wokół rozdziału środka i bok (boczny; graniczyć; znajdować się po obu stronach).
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
Prohormon w dodatku chujowy.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
dario_soldier, daj znać jak wpierdolisz
  • 0

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
bodyguard czemu uważasz że chujowy miałeś z tym styczność?? popełniłem mały błąd teraz jestem na cyklu z bolodka i prolo a ten chlorodrol mogłem wrzucić przed te 2 sprawdzone SAA, zajebałem sie mułem a teraz boje sie go wrzucać :wstyd:
  • 0

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
a wogóle to mam pytanie co jest dobrego na syfy na łopatkach bo jestem teraz na pierwszym w życiu cyklu z boldenonu i prolongatum i wszystko jest git masa i siła mi naprawde niesamowicie idzie ale na łopatkach to mam normalnie warzywniak krosty wielkości małych rzodkiewek :( i strasznie bolące połapałem sobie ten PENESTER ale to nic nie daje zastanawiam sie czy nie iść do dermatologa ale troche sie wstydze :wstyd:
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
mydło siarkowe
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
:D cynk i maść cynkowa
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
kąpiel :D
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
jakiego bolda ładowałeś? jak wyniki? zadowolony jesteś?
Na razie możesz próbować mydłem siarkowym, cynkiem i maścią cynkową tak jak chłopaki mówią. Jak zejdziesz z cyklu i rzeczywiście masz takie syfy jak mówisz, to ja bym się nie bawił tylko szedł do dermatologa po antybiotyk.
  • 0

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
Equiplex AXIO LABS 200mg/ml szczerze to zadowolony ale nie mam porównania do innych boldków bo tego biore pierwszy raz ale podoba mi sie to że cały czas jestem głodny a zawsze byłem gardy i jadłem na siłe (300mg e7d + 200 mg prolo e5d) ale te krosty to chyba od tego że przelepszyłem sobie bo wybrałem za mocne środki jak na pierwszy raz :looka:
  • 0

dario_soldier
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
a co do tego mydła to ktoś mi doradził żebym ćwiartke kostki rozpuszczał w wannie i moczył sie w tym potem wyciskał je i zasypywał zasypką dla dzieci problem w tym że ich nie ma jak wycisknąć bo nie mają tych białych czubków
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
nom ładny cyklon, equiplex daje radę. Ja od stycznia ruszam z czymś podobnym. Syfów nie wyduszaj bo trzeba to robić umiejetnie, a na plecach na pewno dobrze tego nie zrobisz. Teraz walcz maściami, a po cyklu idź po antybiotyk bo inaczej tego nie wyleczysz.
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??
Blackzone, ci wyciśnie , on sie zna na tym najlepiej :hyhy:

dario_soldier, jakimi korwa zasypkami?! umyj sie mydłem zwyczajnie a tak to kurwa jeszcze każą ci kompresy robić..
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??

Blackzone, ci wyciśnie , on sie zna na tym najlepiej :hyhy:


no slyszalem wlasnie, tyson z bodyguardem mowili ze dobrze na plecach wyciska, ale czy to prawda? :chytry:
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: chlorodrol 50, ktos może powiedziec cos o tym konkretnego??

no slyszalem wlasnie, tyson z bodyguardem mowili ze dobrze na plecach wyciska, ale czy to prawda? :chytry:

chyba kutasa ci w dupe wciska.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024