Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl test


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Cykl test
14 czerwca biore się za ome 10 shotów. Odblok clomid juz mam ome też. 5kg białka i 10 kg carbo i lodówke kuraków + spory zapas ryży i mleka 0,5%. Jednak za cholere nie wiem, jaka igłą mam to bić - chce bić w udo jednak mam dośc chude uda :)), gdyż jestem drobnej kości (obwód 60cm) to jaka igła do bicia, a jaka do nabierania soku? Co do konkretu to cykl bedzie tak:

1-2 kreta mono
2-12 oma + no-booster
12-17 kreta mono
14 PCT clomid
15-19 yohimbina

Dietke mam 2,77b 6,1ww i 1,7t w sumie 4100kcal, jednak nie będę dostosowywał diety do rosnącej masy; poprostu ciagle 4100kcal czyli jak przytyje dajmy na to 10kg 8-) to bedzie jakies 2,5b 5,5 i 1,3t. Trening - split w powijakach narazie tj mam cwiczenia ale problem z rozplanowaniem jaka partia w jaki dzien (planuje robić bic razem z tricem). Jak macie pomysł to chętnie wysłucham Aha i najwazniejsze kiedy bic ome? rano/wieczorem? w dzien treningowy czy dzień przed? Według mnie chyba dzień przed i rano - jak co zawsze mnie w szpitalu odratują, bo będzie więcej lekarzy, a jak nie bedzie to potrzebne to niebedzie mnie bol rozpraszał na treningu..8-)
  • 0

KerbuS
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 380 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
Dobra rozpiska. Igła 8ka, ale ja mimo wszystko bym bił w dupala, bo będzie bolało.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
W dupala nie dam rady się tak skrecić, a jeszcze potem jak co odciągnąć tłoczek - choć wiem, ze trafienie na zyłe na dupie to jak 6 w totka to jednak wolę na spokojnie to zrobić w udo tylko maszynka musze pociągnąć bo cos żylasty jestem ^^

8 jest długości 40mm ale przecie 7 też 40mm.. to chyba lepiej jak co cieńsza? i wtedy nabierac 0,7x40 i robić nią injekcje? całą igłe wsadzać, nie porysuje sobie kości??
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
duzy_joe, nie kombinuj bo przedobrzysz.. wal w dupe! bez problemu idzie to samemu zrobić.

a cykl rozpisany z dupy na maxa.KerbuS, nie masz pojecia a sie wypowiadasz.
duzy_joe, mono przez pierwsze 2 tygodnie nie mam pojecia po co i po jaki huj do omo ten pomper?! po cyklu dopierol climid i wtedy kreatyna + NO , samo omo na lato bym nie wbijał ale to kwestia upodobań i gustu. po cyklu zrobiłbym wieksza przerwe przed yohi.
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
Mono 2 tygodnie na kick start:D mam a data ważności sie kończy to wszamie, zaszkodzić nie zaszkodzi wiec spoko:P
Jak da rade walić w dupe to będę walił w dupe, ale jak nie to udo.
No-booster nie stale, tylko przy treningach partii na ktore mam prio (też końcówka raptem 7 saszetek).
Po clomie mam przygotowane nowiutkie mono olimp 150 i wtedy raczej no-booster nie widze sensu bo już będę schodził z diety.. to poco mam sie pompować jeszcze bardziej wodą, by więcej spadło?
Może faktycznie pociągnę yohe później ale wtedy bym musiał dokupić mono i/lub aminki.. zobaczę jak kwestia finansowa sie rozwinie i jak będę rósł :hyhy:

A tak pozatym co robisz na bary i ile czasu zajęło ci tak je dojebac?
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test

Mono 2 tygodnie na kick start

to pojechales po bandzie.. :padam:

data ważności sie kończy to wszamie, zaszkodzić nie zaszkodzi wiec spoko:P

2 tygodnie na mono to lekko bezsensowane mis ie wydaje , ja bym poprostu wrzucił te mono po cyklu na omie mimo ze sie data kończy nic dla kreatyny sie stać nie powinno.

No-booster nie stale, tylko przy treningach partii na ktore mam prio

bez sensu.. daj bostera do kreatyny a nie do bomby

Po clomie mam przygotowane nowiutkie mono olimp 150 i wtedy raczej no-booster nie widze sensu bo już będę schodził z diety..

dieta po cyklu to podstawa.

A tak pozatym co robisz na bary i ile czasu zajęło ci tak je dojebac?

co robie? ćwicze :) a czasu.. hmm z 3 dni albo i wiecej :hyhy:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test

A tak pozatym co robisz na bary i ile czasu zajęło ci tak je dojebac?


kilka cykli na mecie i sie dorobił :D

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
to chyba naprawde duzo tej mety,ba! za duzo skoro nie chce sie przyznać:P
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test

skoro nie chce sie przyznać:P

A myslisz ze tutaj ktokolwiek przyznaje sie do czego? :rotfl: tu tylko pytaja jak cykl rozpisac ale gdy sie spytasz "co biles?" to wtedy "ja?! niiic no skąąąd" :rotfl:
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
"... a te rozstępy to od dziecka mam" :rotfl:
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test

"... a te rozstępy to od dziecka mam" :rotfl:

uwierz mi ze ja na barku tak mam od 6kl podstawowki :P
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
ciekawe od czego tak na barku (jednym? ;) ) ćwiczyłeś jakiś sport np rzut kulą? Ja mam na plecach w okolicy lędźwiowej- jak szybko rosłem...
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
tak ćwiczylem pchnięcie kulą ale to w pozniejszych latach dopiero, a tak to nie mam zielonego pojecia dlaczego na jednym, i w tej chwili jest masakrycznie oszpecony tylko ten bark i do polowy bicepsa juz doszły rozstępy, ale jakos nie przejmuje sie nimi :P
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
mówi się trudno i żyje się dalej ;) Do bicepsa... to trochę jest jak już się nie rozciąga to looz ale jeśli widzisz że się dalej rozchodzi to bym to smarował, są specjalne maści (coś dla kobiet w ciąży) ponoć skuteczne... Ewentualnie (ekstremalnie dodam ;)) jakiś fajny tatuaż tri bal czy coś chyba by to zakrył;)
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
tyson89, na lato robi henne :rotfl:
  • 0

Alumix
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 262 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trzemeszno
  • Zainteresowania:Siłownia, Armwrestling, boks, mma, strong-man, telefonia komórkowa, fotografia itd.

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
na allegro wzorów w pip :hyhy:
  • 0
Kto stawia sobie za cel doskonałość, osiąga więcej niż przeciętność; kto stawia sobie za cel przeciętność nie osiągnie nawet tyle...

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test

są specjalne maści


ja ze swojej strony polecam fissan, ktory juz przez wiele rak na tym forum przeszedl. Stosujac codziennie po kilku tygodniach widac znaczne zmiany. Rozstepy nie znikna wiadomo, ale te wieksze robia sie mniej widoczne, a te mniejsze nawet plytsze, co jest wyczuwalne w dotyku. Wszystko zalezy od systematycznosci ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl test
nie na temat zamykam :D
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024