Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wybór szkoły


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór szkoły
Logistyka tez nie zła jest i z robote nie trudno by nawet było w byle firmie przewozowej ma sie robote na magazynie nawet na poczatek
  • 0
"Siła jest bogiem trening nałogiem rzeżba zabawa a masa podstawą"

Rashes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór szkoły

po technikum geodezyjnym masz dobrą robotę...

co do tych co mowili ze po technikum na studia nie warto isc bo np po technikum budowlanym jest ciezko na budownictwie to powiem ze to bzdura. Matma fiza i chemia jest na poziomie takim, ze ma ona ci sie przydac w pozniejszych przedmiotach zawodowych, no i jeszcze jedno ktos mowil ze do 3-4 semestru wszystko sie zapomni z technikum i to tez jest bzdura. Nam jeden nauczyciel mowi ze po technikum warto jest isc na studia o tym samym kierunku.


Ja piszę tylko to co jest u mnie na polibudzie, matma, fiza i reszta jest na wysokim poziomie i szczerze powiem Ci, że na nic się ona później nie przyda bo wszystko będziesz liczyć na programach, jak komuś dobrze szło to pewnie, że warto iść na studia potem ale jak w technikum było średnio to na studiach wiele nie zdziałasz.
  • 0
- HP+Clout+Xtreme Stack
- 2xEpithine-E, Storm+Super Charge
- 2xH-Drol+P-Plex, zobaczym
- M-Drol+ E-stane, zobaczym

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór szkoły

że warto iść na studia potem ale jak w technikum było średnio to na studiach wiele nie zdziałasz.

średnio tzn.? Ja akurat nie mam żadnych problemów, wcale się nie wysilam w nauce i nie musze pod koniec polrocza lub roku cos zaliczac. średnia pod koniec roku około 4 wychodzi zazwyczaj. Matme i fize lubie ale jesli ktos potrafi uczyc i wymaga duzo to wtedy ja sie ucze z wielkim zainteresowaniem :)
  • 0

Rashes
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Wybór szkoły
ja ze swojej strony nie polecam tylko robić sobie 4 miesięcy wolnego i potem ryć na sesji tylko systematycznie mniej więcej wiedzieć co się dzieje na wykładach, zaliczyć wszystko w kołach i mieć miesiąc wolnego na sesji :D
  • 0
- HP+Clout+Xtreme Stack
- 2xEpithine-E, Storm+Super Charge
- 2xH-Drol+P-Plex, zobaczym
- M-Drol+ E-stane, zobaczym



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024