Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterydy a onet.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

poziom teścia miałem w normie to dawka lekarska;]

cos mi tu śmierdzi :rotfl:

"Ponieważ okres półtrwania Metanabolu w organizmie to tylko 3-4,5 godziny powinno się go stosować w dawkach podzielonych, gdyż wtedy utrzymamy jako taką trwałą koncentrację substancji w krwi. Zaleca się stosowanie Metanabolu podczas posiłków, gdyż u niektórych zastosowanie na pusty żołądek może objawiać się bólami brzucha. Jakkolwiek stosowanie podczas posiłków lub też na pusty żołądek nie ma wpływu na ilość wchłanianej substancji. Metanabol dociera do krwi w czasie 1-3 godzin po użyciu. Przyjęcie 10mg Metanabolu powoduje 5 krotny wzrost poziomu testosteronu w organizmie. Ponieważ Metanabol posiada stosunkowo dużo potencjalnych skutków ubocznych dawka nie powinna przekraczać 20 mg dziennie."

doslownie prostata murowana :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

naz albo ogolnie nic nie bral i sie wypowiada :P


moge powiedziec wiecej niz ci sie wydaje :) poza tym, nie trzeba wszystkiego spamietywac, wkacu ma sie google.pl

obserwowalem, pare cykli kolegow, pomagalem w iniekcjach, widzialem jak ludzie rosna, maleja, i jedza pierogi.

Joks nie czuje zadnych bolow, problemow, z glowa wszystko, ok, wczoraj mialem duze bicie serca, jak mlotem o mor, ale to przy duzym wysilku, pozniej luz.
jedyne sajdy mialem, na susie poczatkowo, skoki energi, malo duzo malo duzo. bol glowy, ale po 3dniach spokoj.

Uwazam ze hx gada bo gada, czlowieku i tak swiata, nie przekonasz do siebie.
ty nie jestes swiadom jak wygladaja cykle nie zdrowe, lub masakrycznie intensywne, choc by takie jakie robia prokulturysci. lista srodkow jakie biora na cyklu jest dluzsza niz lista kontaktow na twoim gadu.

przecietny ogarniety czlowiek nie robi sobie wiekszej krzywdy kilkoma cyklami w zyciu, i nie mowie tu o 5 w ciagu roku.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
ale ja to brałem po anemi, związanej z wrzodami i problemem z wchłanianiem białka+ nadczynność tarczycy. A to 5 krotne to jest po zażyciu co przy 5mg rano i 5mg na noc to pikuś. Choć fakt faktem brałem, ale tylko krowa nie zmienia poglądów;] I nie wszystko ocenia się testując na sobie. No chyba ze ktoś musi zjeść gówno by stwierdzi ze jest nie dobre.. ja nie musze

Salata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:SW, Motor, itd. itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
naz to bylo do tjebia o hx'ie ;d
kolejny nie zczail co tam pisalem :P

po co ten temat drazyc :P
Ci co biora/brali lub mieli z tym bliski kontakt to wiedza jak jest
a Ci co tylko czytaja o tym to tak jak stare babcie w tv cos zobacza i pierdola potem glupoty :P
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
salata nie ma problemu.

swiat sie dzieli na tych co przyznaja sie do bledu i na tych co ida w zaparte, hx jest tym pancernym przeciwnikiem.
i edytowal, i skasowal posta w ktorym bylo napisane co bral.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
nazwanynie, spróbuj wrzucic aspiryne (100mg dziennie), selen najlepiej z koenzymem Q10 i witaminą E. do diety dodaj flawonoidy czyli substancje obecne m.in. w owocach (jagody), warzywach, czerwonym winie. zrezygnuj z kawy/herbaty jesli pijesz one sa zle dla serca, pij natomiast tylko zieloną herbatke (antyoksydanty), jedz tez pomidorki/ketchup (mają likopen), oraz standard dla serca jak magnez i omega3 i Twoje problemy z sercem powinny sie skonczyc :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
no w sumie kawe pije, ale juz tez o tym myslalem by narazie przestac bo znowu wchodzi w nalog, "kawa, jak nie to nigdzie nie ide", aspiryne daje tez przed treningiem by zawalu nie dostac, zaczne dawac na codzien z ranca. kawe na herbate zamienie, bo zielono tez chyba pobudza.
ketchup wystarczy? zamiast pomidorow?

a i mam pytanie, robie cykl taki:
1-4 sus (dzisiaj ost tabs)
2-9 enan 250mg/e5d
i czy przedluzac cykl, by na enanie byc zamiast 8tyg, 10 lub 12tyg.
w marcu mysle o kolejnym cyklu, (po miedzy tymi bedzie przerwa 3miesiace)
jesli przedluzyc, cykl, to czy moge zaszokowac organizm, kilkoma szotami omki, w polowie tego cyklu? nie wiem czy mnie zrozumiesz.
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
Hx, ale ty w kazdym temacie musisz wyznawac swoje racje. obojetnie co to jest czy wyglad kogos, czy koks, czy suple, czy dieta, czy z tego co pamietam temat o arnoldzie, przyznac racji nie umiesz. jak ktos napisal idziesz w zaparte i musisz bronic swoich racji.
no ale szanuje to- wolnosc wypowiedzi :hyhy:

Ładnie sie temat w ciagu kilku godzin rozwinał.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
szafik, no sa ludzie co po pare tys wydaja na cykle ale napewno nie na takich srodkach jak enan itp. :D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
datulus a policz ile bys musial wydac na 4 porzadne cykle w ciagu roku?nie zamkniesz sie w 2tys..nie mowie juz o zarciu, a o samych suplach(staki+gainer, bialko itd). Tak wiec 2.5tys za 5 miesiecy zaj.ebistej suplementacji+cykl na SAA to naprawde nie jest az tak duzo. Do tego zrobisz 1 moze 2 cykle na krecie i wychodzi Ci 3tys-3.5tys a normalnie z 2.5 wiec tysiaka wiecej wychodzi Ci z SAA-duzo?moim zdaniem nie jesli zrobisz w ciagu roku 15-20kg solidnej masy na tym(mowa o calm roku) :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

szafik, no sa ludzie co po pare tys wydaja na cykle ale napewno nie na takich srodkach jak enan itp. :D



jakbym miałe wydawac 3 tys na cykl z enana to serio powiadam wam (jak juz wczesniej mowilem) wolalbym kupic ta kreatynke i z 3-4 kg bialka xD
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
ja nie licze ile mnie kosztuje "kulturystyka" w miare mozli wosci kuouje to co musze kupic, ja i bez soko, wydal bym tyle samo, czyli wszystko co moge, w danej chwili, zawsze cos sie przyda, jak nie suple to kolejny hantelek, czy cos, wiec mnie to wychodzi dokladnie tak samo, jak kupie sok, to nie kupie dobrego drogiegi bialkka tylko tanie, (i tak zawsze kupuje ostrowie :rotfl: )

wlasnie cwicze i nie mam sily poprawnie pisac,
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
szafik, czlowiekuuu chyba zes sie z bikeriderem na glowy pozamienial skad ty te sumy bierzesz?

ostatni moj porzadny cykl wyniosl mnie 220 zl w porywach

ty mi tu wypierdalasz z takimi sumami co ja w zyciu na oczy nie widzialem heh

moj cykl na koksie to bedize wygladal tak

storm 90 zl bialko ostrowia 70 zl gainer 8 kilo 150 zl witaminy 10 zl ogolnie produtkty z apteki to max 50 zl no i kox jakies 150 i to wszystko na jakies 16 tyg lekko starczy najwyzej sie dokupi trochu bialka gdzie ty masz te tysiace?

no w sumie jak by popatrzec "waszym" okiem no to tak clout + vault + xtreme stack + green magnitude + no xplode + horse power + mutant mass + super hiper whey izolate hu.jate + amino piz.dzino 9999 + bcaa + leucyna + aakg + animal srak pak mak to moze by sie w sumie uzbieralo <--- cykl ala rower
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
i nie wielka roznica w porownaniu do roznicy w cenie
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
nazwanynie, no o to sie rozchodzi :D jeden wyda 250 na podstawowy stack/kretka + bialko/gainer a drugi wyda 500 zl na same 3 stacki heh o to sie rozchodzi :)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
Moj ostatni cykl wyniosl mnie:
50zl kreta
bialko 70
gainer 2kg(70)
carbo 3kg-34(w promocji kupowalem)

czyli okolo 200zl

jak bym mial kupic 2x Clout to wydalbym na sam stack 240...

To tak apropo tego ile wydaje na cykl...

Na SAA jednak nie zamierzalbym oszczedzac, bo na zdrowiu sie nie oszczedza i kupil bym wszystko co moge, byle sie zabezpieczyc w 99%. hmmm i co na jednej ostrowii bedziesz mial podaz bialka 3-4g/1kg?nie rozsmieszaj mnie :rotfl: Wydasz duzo mniej, zrobisz ciut mniej, ale ile na zdrowiu stracisz?Apropo wypasionych cykli zobaczymy ile czasu bedziesz jechal na tym mono pff :P A tak masz GM 120+buzer no ~120, gainer 100g/dzien przez 8 tyg 6kg=170, bialeczko TYLKO 30g/dzien=2kg=~100zl, 50g/dzien150zl, Carbo 100g/trening okolo 3kg i policz ile Ci wyjdzie z tego...a dodam ze gm nie jest najdrozszym stakiem! walnij clouta i bedziesz mial 240...i nie pitol ze efekty na mono te same bo body mowil wiele razy ze clout wypier.dalacz jest, czego o mono nie mowil. Takie tez sa opinie wielu ludzi ktorzy brali...Przestan pitolic ze zawsze na cykl bedziesz wydawal 200zl...
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
nie zawsze, ale nie zawsze jest taka sama roznica w efektach jak w cenie, ja wydam na mono i nbII 100, nawet na cykl wydam 200zl, ty wydasz 500, i raczej nie bedziesz mial 5 razy wiekszych przyrostow, wiele tych reklam, mowiacych mono jest stare, i przestarzale, a nowe sa wypierdziane w kosmos, to tylko reklamy, jakas roznica jest ale nie tak wielka jak sie ludzi spodziewaja, ja robie cykl na soku i nie wiem czy wydalem wiecej niz 1000zl, wiele rzeczy juz mialem, no sok mnie kosztowal, 360zl, bez odbloku, dochodzi czosnek, 17zl, i takie tam duperele, ale nie liczac diety, to tak drogo nie jest, wiadomo jak bym mial wszystko policzyc z osobna to by duzo naliczy, ale wiele zawdziecza sie diecie, ja liczylem, ze skoncze gainera ktorego mam, i kupie 14kg mutant masa, a juz polowa cyklu, a jeszcze mam starego gainera z przed wakacji.
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
Raz ze koks nie taki straszny jak go maluja, a dwa ze na bombie czuje sie jak bog i nikt mi tego nie zabierze.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
ineed$, balem sie to powiedziec na glos, to jest chyba zbyt hardcorowe, dla "zwyklych smiertelnikow" :)

na koksie czlowiek meczy sie bardziej niz bez niego, podnosi wieksze ciezary, dokladniej trzyma sie diety, stara sie bardziej, o dobry trening, regeneracje, o profilaktyke, ale dzieki temu ma wieksze efekty tej pracy. nie zgodze sie ze jest latwiej.

a maluja go ludzie tak jak go widza, a widza go tak przez brak zastanowienia, mlodych ludzi. ale gdy bym byl mlodszy to tez bym pewnie byl juz na soku, nie wiele by sie zmienilo. tak to juz jest. niestety.
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

Raz ze koks nie taki straszny jak go maluja, a dwa ze na bombie czuje sie jak bog i nikt mi tego nie zabierze.


hehehe :padam: ;)

nie zawsze, ale nie zawsze jest taka sama roznica w efektach jak w cenie, ja wydam na mono i nbII 100, nawet na cykl wydam 200zl, ty wydasz 500,


a gainer i bialko?wyjdzie Ci wlasnie okolo 400-500zl ;)jedyne co ja wiecej wydam to to, ze zamiast mono walne gm ktory jest drozszy o 60zl, ale starcza na 8 tyg, a nie na 6-7 ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024