Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterydy a onet.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
szafik, o jakim ty mono mowisz czlowieku? ja w zyciu mono nie jadlem ale jest tyle stackow do 100 czy 120 zl ze mozna przebierac do woli, troche mnie nie zrozumiales ale zycie :P a bialko? 70 zl 1,8 kilo ostrowi... no w sumie na cyklu z koxu to 50 doloze do matrixa :)

wszystko jest dla ludzi alko dragi koxy i huj wie co tam jeszcze! ale z glowa :>
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
ja kupilem kg mono za 60zl, okazja. i 300g sprezentuje koledze, przyda mu sie :padam:

gainer 200zl, bialko 76 za 1,8kg. ja i tak daje wiekszosc z diety, choc zauwarzylem ze cos przez ostatnie dni jem malo ww, od jutra sie poprawiam,
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
datul pamietaj ze kiedys glowe sie traci. nie zawsze, ale jednak sie zdaza.
z narkotykami nie ma zabawy, wydaje ci sie ze jest ale w pewnym momecie budzisz sie i widzisz ze nic nie masz. i wtedy odbijasz sie od dna, i znowu jestes normalnym czlowiekiem.






i jak zwykle moge powiedziec ze wiem cos o tym..
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

ketchup wystarczy?

wystarcza ;)

1-4 sus (dzisiaj ost tabs)
2-9 enan 250mg/e5d
i czy przedluzac cykl, by na enanie byc zamiast 8tyg, 10 lub 12tyg.
w marcu mysle o kolejnym cyklu, (po miedzy tymi bedzie przerwa 3miesiace)

troszke sie dziwie czemu taki cykl ;/ raz ze sus500 to trenik, a ten bez tescia zyc nie moze :) blok itd. wiec czemu enan od 2 tygodnia, poza tym enan rozkreca sie po 3 tygodniach wiec wtedy gdy prawie konczysz sus500. osobiscie zrobilbym raczej 1-8 enan a sus500 wrzucil w 3-4 tygodniu, wtedy pod koniec cyklu utwardzi nawet zdobytą mase i poprawi jej definicje. ale do pytania wracajac cykl przedluz 8 tyg to za malo. enan to są długie estry a te zeby nie wyrzadzily krzywdy dobrze brac 10-12 tyg, odnosnie nastepnego cyklu odstep powinien wynosic minimum tyle ile trwal cykl
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
no to przedluze cykl, no a z tym susem, to w zamysle bylo tak by sie one minely troche zrobic na susie, pare kg, a pozniej uruchomic tescia, by dobic jeszcze kilka kg i ustabilizowac mase. wtedy jeszcze nie wiedzialem jak jest z masa po susie. czy spada ona po odstawieniu czy tez nie, nie wiadomo bylo tez jakie sa to spadki.

walne w polowie cyklu 3-5ml omki. walic na przemian z enanem.
enan, omka, enan, omka? czy w polowie cyklu, zaczac bic omke, zamiast enana, a po niej znowu enana do konca.
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
oftop sie robie heee ale i tak temat przez jeden dzien niezle sie rozkrecil, nie bylo chyba nigdy takiego
  • 0

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
of top, alt to i trak odpowiedni dzial, "na kazdy temat-wyzal sie i ty".
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

walic na przemian z enanem.
enan, omka, enan, omka?

niema sensu ladowac na przemian bo omka to 4 estry z czego 2 dlugie i 2 krotkie. walac na przemian, czyli omke co 10 dni napewno nie podtrzymasz ciaglosci stezenia we krwi tych krotkich, wiec skoncz jedno, zacznij drugie :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
moze do rozpisek sobie nowe tematy pozakladacie. bo troche z tematu przewodniego zeszliscie.
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
Dużo prawdy w artykule.

Ja też byłem namawiany na koks przez kolegę.
Jak on to wyleciał że za kreatynę to on się brał po tygodniu ćwiczeń.

Głupota i tyle. A jak koksu brakuje to ma spadki masakryczne.

Ja sobie spokojnie idę w rok zrobiłem ok 11-12 kg. Może nie jest to mega wyczyn ale co tam... Zdrowie ma się tylko jedno :P
  • 0
Life is too short to be small

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
dobra to tera wypowie sie prof inż koksologi :rotfl:

jedna dobra rada co do skutków ubocznych sterydów to proponuje nie słuchać nikogo prócz siebie ;) bo w dzisiejszym świecie słowo steryd to samo zło i dzieło szatana , powiesz głośniej steryd a babcie w kościele zaczną szlochać a krowy przestaną dawać mleko ,

padło zdanie o "wybieleniu" koksu , a ja wam powiem że trzeba go wybielać bo całe środowisko medialne go oczerniało przez co najmniej 30 lat i to nie dla tego że szkodzi zdrowiu nie dla tego że biorą go nastolatkowie tylko dla tego że trafił do sportu , i wielkim tego świata jest to nie na rękę , bo kazdy chce wybielić na siłę Olimpiadę i inne takiego typu zawody (gdzie jak wiadomo jest największa kasa ) ale kurwa kto mi powie ze na olimpiadzie koksu nie ma ? naturalna bariera szybkości człowieka została pobita ze 20 lat temu , oglądam podnoszenie ciężarów a na scenę wychodzi typ 20 lat i zarzuca nad głowę 170 kilo , i to jest problem ludziom to nie pasuje i dla tego sterydy maja tak złą reputacje na świecie i każdy kto je bierze jest traktowany prawie jak ćpun .
Kurwa panowie nie długo doczekamy sie napisów na produktach jelfy typu "używanie sterydów grozi twojemu zdrowiu i osobą w twoim otoczeniu " jak na fajkach :wstyd:

Koks jest nie etyczny po prostu i wychowujemy sie w świecie gdzie od małego widać i słychać że sterydy są bee bo tak mówią media bo tak mówi rząd ( w stanach wydają dziesiątki milionów na walkę z dopingiem , to duza kasa dlatego robią wszystko by wygrać ,i oczerniają sterydy zawsze i wszędzie ) a bzdury jakie wypisują na takich onetach itp to powinni włożyć między pośladki ;)

co do skutków ubocznych przez media nagłaśniane są jedynie te najgorsze i tak na prawdę rzadko występujące (bardzo rzadko ) i nawet takie które nie maja miejsca wystarczy spojrzeć na tytuł wyżej wymienionego tu tematu na Onecie . A tak na prawdę każdy kto coś brał wie że jest inaczej ja np po mecie miałem gazy i nic innego :hyhy: zagrożenie dla mnie ? raczej nie (no może dla osób w moim otoczeniu xD ) . Wracając do skutków ubocznych jest wiele leków które są groźniejsze czy to przy przedawkowaniu czy przy dawkach lekarskich ( mój stary miał problem z dyskiem i brał Tramal niby lek przeciw bólowy itp ale sajgon w organiźmie robi nie mały , co prawda jest na receptę ale ogólnie leki przeciw bólowe są nie za zdrowe a nawet niebezpieczne , słyszeliście o piłkarzach co wyciągnęli kopyta podczas meczu ? to była wina nadużywania leków przeciw bólowych , bo to boli po kontuzji itp itd )


Jeżeli chodzi o sterydy to mało kto posiada o nich jakąś tam wiedzę , większość powtarza to co usłyszy , a kto najwięcej gada o tym ??? media ... więc wynik jasny
bo jak ktoś wpadnie w śpiączkę po insulinie czy umrze od niej no to był koksem i sterydy go zabiły , jak ktoś padnie od Adrenaliny iniekcyjnej (bo i to biorą ) to jest koksem i sterydy go zabiły , jak ktoś panie trupem bo przedawkowaniu Blokerów kortyzolu (tak tak też je biorą ) to jest koksem i sterydy go zabiły , i tak jest ze wszystkim w zawodowym BB sterydy to pikuś w porównaniu do reszty specyfików insulina , blokery kortyzolu , diuretyki itp no ale to wszystko jest medialnie ogłoszone jako sterydy , wystarczy wstrząsnąć i o to wychodzi shake pod nazwą sterydy są złe :rotfl:

a wiecie że w stanach są lekarze którzy prowadzą badania nad wpływem testosteronu na organizm mężczyzny i chodzi o ten dobry wpływ ;) bo chcą wprowadzać terapie testosteronem dla osób w średnim wieku itp (zbyt mały poziom teścia może prowadzić do przedwczesnej śmierci , a jak wiadomo to spory problem u zasiedziałych i otyłych amerykanów ) ale niestety wszystko muszą sponsorować z własnych kieszeni praktycznie , dlaczego ? ( tak znów ta medialna wrzawa o sterydach , tu wydają dziesiątki milionów na walke z dopingiem a mieli by sponsorować badania które by "wybieliły" doping po części ? przecież do paranoja )


a do tych co tak następują na sterydy i na tych co je biorą niech sobie lepiej poczytają o tym co sami jedzą i łykają ;)


pozdro dla rozumnych ;)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
i dlatego o efektach ubocznych saa jak ktos nie bral danego srodka, prosimy sie nie wypowiadac :hyhy: a o pozytywnym wplywie tescia na organizm tez czytalem :P wiadomo wkoncu to sa leki na cos tez pomagaja :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
ale pani w TV mówi że to jet bee i zostaniesz impotentem :rotfl: ( a pewnie większość tych pismaków dostało już atrofi jąder od ciągłego ich ucisku spowodowanego siedzeniem przed kompem godzinami :rotfl: żywią sie w fast foodach a ich tryb życia ogranicza się do spania jedzenia i wypróżniania , oczywiście wszystko przed kompem ) no ale piszą bo za to im płacą :rotfl:

wiadomo że leki ;) a że robią je też w piwnicach na Ukrainie to chuj :rotfl: no ale wkońcu co w Polsce jest z polski ? :hyhy: wszystko jest zwożone i Chin , Turcji i innych krajów do których bym nigdy nie pojechał :rotfl:

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
a propo tematu koksu i nastolatków , moj kumpel ma 16 lat i 8 miechów . cwiczy na swojej wlasnej skladanej silce 4 miesiące w pierwszym miechu wział kreatyne w drugim prohormony potem miech nie cwiczyl i teraz mi mowi ze musi powrocic do cwiczenia bo juz sobie 50 mety załatwił . a o diecie i normalnym treningu to nigdy nie słyszał , i dzieki takim ludziom jak on inni mówią ze koksy są złe



PS znalazlem na necie SUS 500 za 120 zl jak chce ktos link to priv :]

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
nie wiem co tam kurwa pisze w tym arcie co waski dal ale jak zobaczylem fotke tego zioma co pompki robi to sie odechcialo czytac :hyhy: :rotfl: :rotfl:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
bo to kurwa onet jest , w sprawie sterydów mają takich głąbów że chuj ,
kurwa cześć mam na imię Mirek mam 16 lat koksuje od roku mam 35 w bicepsie postanowiłem wam napisać o szkodliwości sterydów :rotfl:
szkoda mi kcal marnować żeby pisać o takich bzdetach :rotfl:

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
taa kosior ale ty tez za bardz oprzesadzasz heh

o kazde najmiejsze gowienko sie srasz ze huj kurwa o to czy sie wysrac z rana niedlugo bedziesz tematy zakladal (no bo MASA spada co?)
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
no właśnie kosior nie porównuj 16 latka co zje 50 mety do typa w podobnym wieku który jest już po cyklu na omce i dece :rotfl:

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
no mam kumpla co zarzucil w wieku 17 lat 10 deki solo potem juz poszlo z gorki i co kosior bys go zobaczyl to bys sie osral z wrazenia a wiec nara ci
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
maks :padam: tyle napisze jesli chodzi o Twoja wypowidz wyzej ;) jestem tego samego zdania ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024