Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sterydy a onet.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
148 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

gdzie te wysokie prawdopodobieństwo ma sie w realiach ?? wejdz do dzialu doping i zapytaj sie ilu kolesi ma problemy z prostatą, tescia sam walilem 4x i tez nic 0, są tez starsi kulturysci, popatrz na arnolda i innych z jego świty, problem z sercem tak, zwał jak marunde tak, ale prostatą ?? no sorry ale oni walili jeszcze wieksze dawki odemnie czy kazdego kolesia z dopingu :rotfl: i tu masz swoj obiektywizm. jakos te wysokie prawdopodobienstwo z rzeczywistoscia niema nic wspolnego, bynajmniej nawet nie stosowaliby testosteronu w lecznictwie bo tez pacjenci mieliby prostate ;) no sory ale takimi tekstami jakie piszesz to wychodzi ze 1 cykl na tesciu i rak murowany a to przeciez nie prawda, nawet lekarz Ci to powie hehe trzeba miec do nowotworu poprostu predyspozycje, pozatym ja jadam pomidory codziennie ;)



Dział doping to w większości osoby do 25r życia, wiec sam wiesz jaki sens tam pytać, Arnol etc inny sportowcy byli w stałej specjalistycznej opiece medycznej - porównanie tego z dresem z bloku to raczej kiepski pomysł. Ja bym ich raczej poszukał w szpitalach i klinikach. Bo chyba nikt z problemami z prostat czy rakiem, niechdozi na siłownie i nie pisze na forum o koksach..

Problemy z prostata tak jak nowotwory nie wychodzą odraz, ale po latach to samo z wątroba.

Informacja na tesciu:

Leku nie wolno podawać w nowotworze gruczołu krokowego oraz w uczuleniu na preparat. Preparat należy podawać ostrożnie mężczyznom w podeszłym wieku, osobom z podwyższonym stężeniem cholesterolu we krwi, w cukrzycy, w niewydolności serca. Leku nie należy stosować u chłopców otyłych przed okresem pokwitania. W czasie długotrwałego leczenia mężczyzn należy dokonywać regularnych kontroli gruczołu krokowego


I nigdy się nie stosuje w medycynie teścia jak naturalny jego poziom jest w normie, wiec twoj argument, ze nie byłby stosowany w lecznictwie bo wszyscy pacjenci mieli by problemy z prostata upada.

Jeszcze inna ciekawe informacja z etykietki


Preparat może również zakłócać pracę wątroby i wydzielania się żółci

U dojrzałych mężczyzn może pojawić się zahamowanie czynności jąder, zmniejszenie wydzielania spermy, impotencja,


<1/1000- Żółtaczka. Nowotwór wątroby

i to w leczniczych dawkach! pomyśli co jest jeśli te dawki są znacznie większe! Leczniczo to jest 1 szot na 2 tygodnie. Przy kokszeniu jest to po 3 razy na tydzień czyli 6razy więcej!

Co do predyspozycji do raka masz racje, ale skad będziesz wiedział czy masz czy nie masz? Przecie nikt Cie nie da na badania, bo chcesz sprawdzić, gdyż brałeś koks - powiedzą Ci ze trzeba było nie brać i w pierwszej kolejnosci będa diagnozowani tych co na to zasługują. Kolejna sprawa obecnie w koło jest tyle substancji rakotwórczych na które niema mamy wpływu, ze podejmowanie kolejnego ryzyka to po prostu debilizm - zyjesz w bloku z azbestu, palisz fajki, jesz asparam najtansze napoje, jedzenie z plastikowych opakowań, modyfikowana żywność etc. i co myślisz, ze pod wpływem takiego bombardowania organizm się nie ugnie? zmutujesz się tak samo jak jak sałata którą zjadłeś.. Na raka też chorują osoby bez predyspozycji genetycznych.

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

Leku nie wolno podawać w nowotworze gruczołu krokowego oraz w uczuleniu na preparat. Preparat należy podawać ostrożnie mężczyznom w podeszłym wieku, osobom z podwyższonym stężeniem cholesterolu we krwi, w cukrzycy, w niewydolności serca. Leku nie należy stosować u chłopców otyłych przed okresem pokwitania. W czasie długotrwałego leczenia mężczyzn należy dokonywać regularnych kontroli gruczołu krokowego


czy ja jestem przed okresem pokwitania?czy jestem otyly?albo w podeszlym wieku?raczej nie...jestem mlodym, zdrowym mezczyzna w wieku odpowiednim na takie cos...

i to w leczniczych dawkach! pomyśli co jest jeśli te dawki są znacznie większe! Leczniczo to jest 1 szot na 2 tygodnie. Przy kokszeniu jest to po 3 razy na tydzień czyli 6razy więcej!


chyba propa....enana bierzesz troszke czesciej jak raz na tydzien badz raz na tydzien...ale racja czesciej jak przy leczeniu.


- powiedzą Ci ze trzeba było nie brać i w pierwszej kolejnosci będa diagnozowani tych co na to zasługują.


hmmm sa akcje co jakis czas organizowane i masz darmowe badanie, czy masz sklonnosc do raka czy nie wiec mozna sobie spokojnie za darmo zrobic.

Na raka też chorują osoby bez predyspozycji genetycznych.


jesli w genach nie masz "zaprogramowanego" raka to jak niby ma on powstac?chyba tylko wtedy jak mu stworzysz naprawde sprzyjajace warunki...mowa tu nie o robieniu 3 czy nawet 5 cykli na tesciu...
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
1. info o propie i omie
2. niema darmowych badań chyba ze jestes laska i msylisz o mammografi, badanie na raka i przyrzuty robisz w ośrodku onkologicznym w czym podobnym do tomografi
3. geny genami, jeśli w genach masz ze będziesz wysoki a rodzice beda ci dawać jak psu to chyba logiczne ze nie będziesz wysoki;] czynniki zewnętrzne są ponad genami, ba czesto czynniki zewnętrzne wpływają na geny, potomków.

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

1. info o propie i omie


ta... ome bierze sie e7d chyba ze ktos jest pier.dolniety to bierze co 2 dni...a prop?prop jest krotkim estrem, okres jego poltrwania to chyba 48h z tego co pamietam i wlasnie dlatego bierze sie go czesciej jak enana, ktorego to okres poltrwania to chyba 5 dni..100mg eOd to w ciagu tygodnia tyle co enan 250mg e5d takze wiesz...nie popadajmy w skrajnosci hx -mam ksiazke, ktora jest napisana przez 2 lekarzy i oni sami pisza, ze stosowanie sie do tych dawek(w sumei do wszystkiego co pisza) jakie proponuja nie doprowadza do zadnych skutkow ubocznych..Sorry, ale nie pisali by tego po to zeby popsuc swoje imie w srodowisku lekarzy...

2. niema darmowych badań chyba ze jestes laska i msylisz o mamografi, badanie na raka i przyrzuty robisz w ośrodku onkologicznym w czym podobnym do tomografi


chodzilo mi o badania genetyczne-moja mama ostatnio takie robila. Dokladnie badanie to stwierdza czy masz genetyczne sklonnosci do raka czy nie. To o czym mowisz to zgodze sie-jest platne.

3. geny genami, jeśli w genach masz ze będziesz wysoki a rodzice beda ci dawać jak psu to chyba nie będziesz wysoki;] czynniki zewnętrzne są ponad genami.


masz racje, jednak jak zawsze jest jakies ale. Jesli nie masz sklonnosci do raka to musialbys sie naprawde postarac o to zeby na niego zachorowac i nie chodzi tu o kilka cykli w zyciu.
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
Skoro wiesz wiesz lepiej jak lekarz, naukowiec etc...

"Tylko bardzo niewielki odsetek wszystkich przypadków raka powstaje w związku z wrodzoną predyspozycją."
Instytut IMPACT

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

"Tylko bardzo niewielki odsetek wszystkich przypadków raka powstaje w związku z wrodzoną predyspozycją."
Instytut IMPACT


dobrze masz racje, co nie zmienia faktu ze koks przyczynia sie do tego w takim stopniu jak twierdzisz.

Powaznie moge Ci zacytowac kilka stron z ksiazki, ktora mam, to zobaczysz sam ze koks nie jest taki zly jak go kreuja media...wszystko dla ludzi z glowa ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

"Tylko bardzo niewielki odsetek wszystkich przypadków raka powstaje w związku z wrodzoną predyspozycją."
Instytut IMPACT


dobrze masz racje, co nie zmienia faktu ze koks przyczynia sie do tego w takim stopniu jak twierdzisz.

Powaznie moge Ci zacytowac kilka stron z ksiazki, ktora mam, to zobaczysz sam ze koks nie jest taki zly jak go kreuja media...wszystko dla ludzi z glowa ;)


ale jest tak dobry jak go kreuje farmaceutyczne lobby;]?.. bo koks to $$$ tak samo jak dragi $$$

i zawszę będą chcieli go wybielić, to samo było z eternitem i azbestem kupa "naukowców" pisała ze to nie prawda, ze to nieszkodliwe i ze to działania konkurencji.. jak widać mając $$$ masz poparcie naukowców.

Tylko jaka stronniczość przemawia za tymi co mówią ze to złe? żadna! bo za to przecież nie dostaną $

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
ta ksiazka nie przekonuje ze koks jest dobry, tylko pokazuje jak go "bezpiecznie" brac ;)

Z reszta wali mnie to-bede chcial to wezme i takie argumenty jakie mi podales mnie nei przestrasza :P Jestes zwolennikiem pol-naturalnej kulturystyki, ja natomiast nie wiec jedzmy to do czego jestesmy przekonani i bedzie ok ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

tylko pokazuje jak go "bezpiecznie" brac ;)


:padam:

każdy ma swoj rozum i swoje zdrowie. nie mniej zachęcanie do brania koksu lub pisanie o nieszkodliwości to gruba przesada. Nikt Ci nie zabrania żonglować odbezpieczonymi granatami, może też Cie ktoś uczyć nimi bezpiecznie żonglować.. ale jak co to tobie up1erd0li ręce a nie temu co Cie uczył.. jemu tylko wpadnie $

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
hx, efekty uboczne aspiryny, witaminy c, czy cynku tez mam wypisac :rotfl: przepisywanie z ulotek efektów ubocznych niema sensu gdyz zawsze wymieniają wszystko a tak naprawde jesli cos juz wystapi z tego to jest dobrze, dalej mowisz ze kulturysci byli pod stałą opieką medyczną, -> tak byli a mi rozchodzilo sie o to ze jakos mozna przyjmowac wielkie dawki koksów i nie tylko samego tescia bo brali parabolan który 5x bardziej moze wywolac prostate niz testosteron i tego uniknac. jaki z tego wniosek ? ze owszem wywolywac mogą bo z tym niema co sie sprzeczac, tylko ze jesli bedziesz robil wszystko z głową bedzie ok, i dlatego dawki 200-250mg prolki sa uznane za jak najbardziej bezpieczne i dopiero ludzie na tesciu zabezpieczają sie od 400-500mg w gore przed przerostem prostaty o czym rowniez pisalem, zreszta są srodki jak saw palmetoo, pestki z dyni, pomidory, inhibitory itd. ktore mozna wrzucic sobie dla swietego spokoju na cyklu. wiec mysle ze niema co straszyc ludzi piszac ze cykl na tesciu w dopuszczalnych dawkach to wysokie prawdopodobieństwo nowotworu, a artykul jaki przedstawilem nie mowil o pozytywnym koksie tylko o DHT i prostacie, czyli temacie jaki poruszylismy bo tesc w porownaniu do innych koksow najmniej wlasnie moze wywolac przerost prostaty a napewno nie w takich dawkach standardowych bo jesli by tak bylo miliony koksiarzy by poległo :) a predzej padają na zawał serca czy cos innego...

2. niema darmowych badań chyba ze jestes laska i msylisz o mammografi, badanie na raka i przyrzuty robisz w ośrodku onkologicznym w czym podobnym do tomografi

niema ? to chyba w roznej polsce zyjemy bo ja np chodze na darmowe badania kardiologiczne oraz darmowe badania nerek po cyklu z trena sobie zrobilem :rotfl: są tez badania darmowe chociażby na WZW ;) , pozatym jak ktos jest inteligenty pojdzie oddac krew a tam mu pobiorą i przetrzepią od a-z hehe za free :hyhy: aha i taka ciekawostka prostate tez mozna sobie zbadac profesjonalnie za free :rotfl: slyszales moze o Tevie? są przeciez organizowane na terenie całej Polski, specjalnie dla Ciebie poszukalem....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tylko jaka stronniczość przemawia za tymi co mówią ze to złe?

przemawiają fakty, czyli starsi koledzy z silowni ktorzy nie jedno łykneli mają zdrowe piękne dzieci a nawet nie robili w dawnych czasach odbloku...i nie zakupowali nigdy osłonek jak ja :), taki pudzian, dymek koksuja pewno od 16-18 roku zycia, obecnie ponad 30 lat i tylko dymek problem z tym bicepsem, pudzian ze stawami a wiec jakos przez pół życia nic im nie wyszlo...naprawde liczą się fakty, aby nie zrobic sobie krzywdy trzeba troszke pochodzic na silownie, nabrac wiedzy, miec pieniadze i ja czuje sie osobiscie wzglednie bezpieczny i wiem ze jestem zdrów bo po cyklach chodze na badania, dlatego dobrze wiem jakie są darmowe :rotfl: musze jedynie płacić by zbadac sobie poziom tescia czy odblok dobrze wszedl....
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
Joks jego nawet takie argumenty do niczego nie przekonaja...dlatego wlasnie od pewnego momentu nie angazuje sie az tak w ta dyskusje ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

hx, efekty uboczne aspiryny, witaminy c, czy cynku tez mam wypisac :rotfl: przepisywanie z ulotek efektów ubocznych niema sensu gdyz zawsze wymieniają wszystko a tak naprawde jesli cos juz wystapi z tego to jest dobrze, dalej mowisz ze kulturysci byli pod stałą opieką medyczną, -> tak byli a mi rozchodzilo sie o to ze jakos mozna przyjmowac wielkie dawki koksów i nie tylko samego tescia bo brali parabolan który 5x bardziej moze wywolac prostate niz testosteron i tego uniknac. jaki z tego wniosek ? ze owszem wywolywac mogą bo z tym niema co sie sprzeczac, tylko ze jesli bedziesz robil wszystko z głową bedzie ok, i dlatego dawki 200-250mg prolki sa uznane za jak najbardziej bezpieczne i dopiero ludzie na tesciu zabezpieczają sie od 400-500mg w gore przed przerostem prostaty o czym rowniez pisalem, zreszta są srodki jak saw palmetoo, pestki z dyni, pomidory, inhibitory itd. ktore mozna wrzucic sobie dla swietego spokoju na cyklu. wiec mysle ze niema co straszyc ludzi piszac ze cykl na tesciu w dopuszczalnych dawkach to wysokie prawdopodobieństwo nowotworu, a artykul jaki przedstawilem nie mowil o pozytywnym koksie tylko o DHT i prostacie, czyli temacie jaki poruszylismy bo tesc w porownaniu do innych koksow najmniej wlasnie moze wywolac przerost prostaty a napewno nie w takich dawkach standardowych bo jesli by tak bylo miliony koksiarzy by poległo :) a predzej padają na zawał serca czy cos innego...

2. niema darmowych badań chyba ze jestes laska i msylisz o mammografi, badanie na raka i przyrzuty robisz w ośrodku onkologicznym w czym podobnym do tomografi

niema ? to chyba w roznej polsce zyjemy bo ja np chodze na darmowe badania kardiologiczne oraz darmowe badania nerek po cyklu z trena sobie zrobilem :rotfl: są tez badania darmowe chociażby na WZW ;) , pozatym jak ktos jest inteligenty pojdzie oddac krew a tam mu pobiorą i przetrzepią od a-z hehe za free :hyhy: aha i taka ciekawostka prostate tez mozna sobie zbadac profesjonalnie za free :rotfl: slyszales moze o Tevie? są przeciez organizowane na terenie całej Polski, specjalnie dla Ciebie poszukalem....
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tylko jaka stronniczość przemawia za tymi co mówią ze to złe?

przemawiają fakty, czyli starsi koledzy z silowni ktorzy nie jedno łykneli mają zdrowe piękne dzieci a nawet nie robili w dawnych czasach odbloku...i nie zakupowali nigdy osłonek jak ja :), taki pudzian, dymek koksuja pewno od 16-18 roku zycia, obecnie ponad 30 lat i tylko dymek problem z tym bicepsem, pudzian ze stawami a wiec jakos przez pół życia nic im nie wyszlo...naprawde liczą się fakty, aby nie zrobic sobie krzywdy trzeba troszke pochodzic na silownie, nabrac wiedzy, miec pieniadze i ja czuje sie osobiscie wzglednie bezpieczny i wiem ze jestem zdrów bo po cyklach chodze na badania, dlatego dobrze wiem jakie są darmowe :rotfl: musze jedynie płacić by zbadac sobie poziom tescia czy odblok dobrze wszedl....



1. podane sa występowania statystyczne na 1000 przyjmujących, to troche coś innego jak możliwe dolegliwości.. bo to sa dolegliwości które występują faktycznie
2. palmetoo, pestki z dyni, pomidory, inhibitor chroni przed nowotworem? ciekawe niusy:/
3. przecież podałem ze w statystykach <1/1000 po standardowych (lekarskich) dawkach ma problemy prostata
4. od kiedy raka diagnozuje się badając krew? :/ jak juz jestes taki uprzejmy to znajdz mi gdzie bezpłatnie mogę zrobić wzmocnione MR,SPECT, PET/CT, które faktycznie diagnozuje raka. I jestem ciekawy jak niby uprosisz lekarza na zrobienie badania krwi na hormony jak to 300zł kosztuje..
5. to ze koledzy jeszcze żyją to tylko się cieszyć, niemniej przyjdzie i na nich czas;] u mnie na osiedlu już wynieśli 2 w plastikowych workach i kliku na noszach..a też uważali sie za alfe i omege w kokszeniu..
6. i to nie sam teść odpowiada za nowotwory tylko anabolizm połączony z rozregulowaniem gospodarki hormonalnej

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
Hx wypisujesz takie bzdury, bo się naczytałeś kifa i innych gazet piętnujących koks, które to wmawiają ludziom, że na kreatynie można zostać Mr. O

A co myślisz, że dieta wysokobiałkowa jest zdrowa? Też można od niej dostać nowotworu jelita, wykończyć nerki i wątrobę.

Tylko jest obecnie nagonka na saa dlatego, że zabroniony jest nimi handel, więc ludzie piszą, że kreatyna jest lepsza od metanabolu itp. dlatego by ludzie kupili super formę kreatyny za 200zł a nie mete za 30zł.

Nie twierdzę, że przyjmowanie saa nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych, tylko ogólnie podawane skutki uboczne są stanowczo przesadzone.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

Hx wypisujesz takie bzdury, bo się naczytałeś kifa i innych gazet piętnujących koks, które to wmawiają ludziom, że na kreatynie można zostać Mr. O

A co myślisz, że dieta wysokobiałkowa jest zdrowa? Też można od niej dostać nowotworu jelita, wykończyć nerki i wątrobę.

Tylko jest obecnie nagonka na saa dlatego, że zabroniony jest nimi handel, więc ludzie piszą, że kreatyna jest lepsza od metanabolu itp. dlatego by ludzie kupili super formę kreatyny za 200zł a nie mete za 30zł.

Nie twierdzę, że przyjmowanie saa nie niesie ze sobą żadnych skutków ubocznych, tylko ogólnie podawane skutki uboczne są stanowczo przesadzone.


nie naczytał się, poprostu mam osobe w rodzinie.. i od zawsze miała wyższy poziom testosteronu naturalnie i ma raka, genetycznie nie ma skłonności;] nie pije nie pali i bardzo dobrze się odżywia ;]

i skoro metanabol jest lespszy i tesc to czemu nie jest legalny? bo jest lepszy? według mnie nie bo jest szkodliwy i zaden doktorek niebedzie chciał odpowiadać za setki ew. zgonów. A od nadmiarze białka tez juz pisałem i to piętnowałem.. jednak zostałem wyśmiany:/

Salata
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 260 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:SW, Motor, itd. itp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
ja smiem twierdzic ze zaduzo czytacie :D
bo niby tyle wiecie jakie to zle itd z netu/ksiazek itp a nigdy nikt nie spotkal takiego przypadku jaki tam opisuja ;d
dajcie se siana ;p
kazdy kto wdupcza wie ze moze miec problemy i robi to na swoja odpowiedzialnosc i tyle ;p
a wdupcza prawie kazdy do okola tylko sie nie przyznaja :)
  • 0

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
Nie można ich kupować legalnie (za wyjątkiem obrotu aptecznego na receptę) gdyż są zarejestrowane jako leki na receptę.

A ph są to również saa tylko są dopuszczone do obrotu poza aptecznego, gdyż nie są zarejestrowane jako leki. Skutki uboczne są w nich takie same (albo nawet większe) jak saa.
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl

Nie można ich kupować legalnie (za wyjątkiem obrotu aptecznego na receptę) gdyż są zarejestrowane jako leki na receptę.

A ph są to również saa tylko są dopuszczone do obrotu poza aptecznego, gdyż nie są zarejestrowane jako leki. Skutki uboczne są w nich takie same (albo nawet większe) jak saa.


jakbyś chciał wiedzieć PH nie jest dopuszczone do obrotu tak jak np johimbina, hiszpanska mucha etc - to co jest jest z przemytu. Wszystkie te substancji sa na liście zakazanych. a ze SAA maja mniejsze skutki uboczne racja - to sa leki. A PH próba przechytrzenia prawa. A jak wiadomo poważenie można sobie zaszkodzić przedawkowując witaminy a co dopiero leki na receptę.
Awitaminoza to niedobór witamin, natomiast ich nadmiar nazywany jest hiperwitaminozą, lub zatruciem witaminowym. Występuje bardzo często, ze względu na łatwy dostęp do witamin i nikłą wiedzę pacjentów. Przedawkowanie witamin jest równie szkodliwe jak przebiałczenie. U dzieci może prowadzić do dysfunkcji mózgu a nawet śmierci.


Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
a ja wam mowie ze hx, pocwiczy jeszcze z rok, dwa i tez na saa wejdzie :rotfl: od stackow i fat burnerów sie zaczyna potem na winku na rzezbe, tesciu na mase sie konczy :D :rotfl: o badaniach mowilem na serce, nerki, watrobe itd. na raka czy genetycznych nie robilem bo nie jestem desperatem by wiedziec co we mnie siedzi az tak gleboko, najwazniejsze ze organy nie ulegają uszkodzeniu jak wątroba, nerki, serce. wiem tez ze zawsze lipnych saa sie nie tykalem wiec i moj rak ma sie dobrze :), bo my sie tu skupilismy na tesciu -> tak naprawde taniej alternatywie na 1 cykl, ale są lepsze zabawki jak halotestex,oxa,hgh itd. z rakiem to one niemają za wiele wspolnego :rotfl: wiec znow potwierdza sie przyslowie bez kasy niema masy D aha dece i boldkowi tez brakuje daleko do prostaty (nie powodują jej nawet rozrostu) tak wiec nie mozesz mowic ze saa wywolują raka, jak ktos jest bidą i wali jakis shit to jego problem, dlatego zawodowców stac na takie specyfiki co sie w głowie lasuje :]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
ale saa to też szit i nie tylko to co biora zawodowcy

wiec oceniając cały worek saa - spokojnie można rzecz ze bardziej szkodzi niż pomaga (zważywszy ze to art o koksach - dresach, bez super hajsu), no chyba ze dla kogoś, ego i nastawienie psychicznie jest ważniejsze niż późniejsze zdrowie.
to tyle z mojej strony

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sterydy a onet.pl
skoncz juz z tym swoim "ego", nie da sie wytlumaczyc calego swiata tym jednym slowem, to ze nie udal ci sie cykl na saa to nie znaczy ze jest on beznadziejny.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024