Skocz do zawartości


Zdjęcie

PH Monster Pack


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack

strzaly przynajmniej omijają watrobe, a ph nie

zaprawdę powiadam ci mylisz się zresztą przy iniekcyjnych SAA też jest wzmianka o hepatotoksycznosci mniejszej lub większej wiec nie ściemniajmy ze nie sa one wogóle szkodliwe dla wątroby
prosty przykład choćby sus500 nie ma tam grupy methylowej i 17 a
więc szkodliwosc dla wątroby jest niewielka

pozatym dalej ciagnąc ten wątek na cyklu z w/w środkiem
nie miałem bólu głowy, skoków ciśnienia, tradziku, agresji
faja mi stawała (i staje) więc gdzie te większe skutki uboczne...????????

no znajdźcie mi koks który da mi 7 kg w 14 dni
i nie bedzie miał tych wszystkich skutków uboocznych wymienionych wyżej... powodzenia :padam:

a kumpel brał ostatnio dekę chodzi jak potłuczony raz mu zimno raz gorąco
stawy go napierdalają, wysyfiło mu plecy a rezultaty siłowo masowe
ma niewiele lepsze a bił szoty 10 tygodni (i chyba nadal wali)


PS ja nie mówie że PH lepsze od koksu ale znów nie wydziwiajmy
że bardziej szkodliwe i niewiadomo co jeszcze...
po porstu są jeszcze za mało sprawdzone aby były konkretne rozpiski
i porady co moze nam sie "zepsuć" po cyklu itp

no i też taka wada ze ph pojawiają sie i znikają
a koksy jak metka czy tesc były są i będą.
  • 0

husky1418048788
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 252 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
Co do szkodliwości wersji iniekcyjnej saa to wino głównie jest toksyczne dla wątroby, ale reszta oddziałuje na nią znikomo lub wcale.

Biorąc saa wiesz na co jesteś narażony (jakie uboki) a na ph sam nie wiesz co Ci wysiądzie, a poza tym porównaj sobie cenę, cykl na saa zrobisz taniej niżeli na ph ;)
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack

no znajdźcie mi koks który da mi 7 kg w 14 dni


jakos niedawno napisales ze nic z tego nie zostalo wiec? :D
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
bierzcie tez pod uwage ze ok 90% sterydow w polsce jest wałowana albo robiona w piwnicy... a z tymi ph to tez roznie jest... mowilem ze najlepiej kupic z 20 kg bialka i sobie powoli jesc xD na pewno urosniesz wielki xD
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack

jakos niedawno napisales ze nic z tego nie zostalo wiec?


a co ma piernik do wiatraka?
na anapolonie jest tak samo
ale nie o tym była mowa!

PS a nie zostało nic dlatego że miałem grype żołądkowa
i mało coi jadłęm przez 1,5 tygodnia i sporo masy zleciało
a potem nie trenowałem i olewałem dietę bo po tej chorobie
po prostu już mi sie nic nie chciało bo i tak wiedziałem że większość
przepadnie po chorobie wiec sie juz nie wysilałem żeby ratować pozostałe 2-3 kg...

Więc jak chcesz dyskutowac to daj argumenty na poziomie.

PPS co do PH z G.E.T i kilosports można być pewnym dobrego towaru
(no moze poza revolt z kilo, ale z koksem jest inaczej?
mój ziomek kupił 2 identyczne opakowania wina i jedno było OK a drugie wyjebka...)
najlepiej nakupić spory zapas i sie cieszyc przyrostami przez kilka cykli.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
to na huj mi nawet to jak pojdzie mi 100 kilo w jeden dzien jak nic nie zostanie?
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
ale jesteś tępy kurwa chyba ci napisałem czemu spadło
nadal to do ciebie nie dociera? idź lepiej nie spamuj jak nie ograniasz co sie do ciebie pisze...

na pocieszenie ci powiem ze siła została niemal w 100%
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack

na pocieszenie ci powiem ze siła została niemal w 100%

i nie zawacha sie jej uzyc przeciwko tobie :D :rotfl:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack

Biorąc saa wiesz na co jesteś narażony (jakie uboki) a na ph sam nie wiesz co Ci wysiądzie

racja, bo jak sie dowiedzialem ze wykryli w ph transdermu srodki do czyszczenia podłóg to ja dziekuje i takiego ph nigdy bym nie zastosowal zreszta po co mialbym stosowac tescia w sprayu ktory do tescia w strzalach ma sie w dzialaniu jak słodzik

zaprawdę powiadam ci mylisz się zresztą przy iniekcyjnych SAA też jest wzmianka o hepatotoksycznosci mniejszej lub większej wiec nie ściemniajmy ze nie sa one wogóle szkodliwe dla wątroby

tak, a czym leczymy watrobe jak nie oxandrolanem :D a co to jest ?? jak nie saa, ale wiem to taki przyklad wyrwany z kapelusza bo winstrol czy to w tabsach czy strzalach, watrobe ryje, jednak wole milion razy strzaly z tescia niz ph z grupa metylowa i o to sie rozchodzilo :)

nie miałem bólu głowy, skoków ciśnienia, tradziku, agresji

ja tez nie ;) i sie wlasnie dziwie czemu po cyklu wszystkie badania w normie nawet cholesterol, kreatynina, aspat, alat, bilirubina doslownie nigdy nie mialem problemow na cyklu, ale moze to tez dlatego ze byle co nie kupuje, metki czy antka nigdy do ust bym nie wlozyl ;) zawsze gorna pulka

faja mi stawała (i staje) więc gdzie te większe skutki uboczne

na saa tez staje ;) mozesz byc na cyklu z samej deci i tez Ci bedzie stawac...poprostu pytanie rodzi sie co jest dopiero po odstawieniu :hyhy: bo w trakcie cyklu to staje zawsze lub chce portki rozerwac :) zreszta z tym problemow tez nigdy nie mialem u mnie odblok to podstawa a od czasow hcg niemozliwe stalo sie mozliwe :)

no znajdźcie mi koks który da mi 7 kg w 14 dni
i nie bedzie miał tych wszystkich skutków uboocznych wymienionych wyżej... powodzenia

nie no bez przesady, ja uzywam dobrych srodkow, ktore daja powolny ale trwaly i dobrej jakosci miesien, i takie 7kg-10kg to robie przez caly cykl czyli 10-12 tyg. tylko ze ja akurat wole dobrac takie srodki bo wiem ze miesien zostanie, definicja sie poprawi ale sa kamikadze ktorzy walą np: suspension a to juz czuc 1h po strzale wkoncu najsilnejszy tesc az rozrywa :) lącza to z antkiem i w przeciagu 3 tygodni na lekko 15kg :hyhy: pozniej laduja w siebie masteron/provirion czy antyestrogen nolve czy jakis diuretyk npp i sie zdziwisz ze otrzymuja bardzo dobrej jakosci miesnia. sam bylem w szoku jak koleszka bral suspension + npp + nolve + antka. i po 4 tygodniach cyklu i odstawieniu z obwodow nie spadlu mu nic!!a masa tylko 2kg w dol, lecz ponad 10kg i tak zostalo :hyhy: tylko ze ja na taki cykl bym sie nie zgodzil bo przez miesiac mialbym z dupy sito i watroby pewnie po antku tez hehe, ale mozliwe to jest jak najbardziej

a kumpel brał ostatnio dekę chodzi jak potłuczony raz mu zimno raz gorąco
stawy go napierdalają, wysyfiło mu plecy a rezultaty siłowo masowe
ma niewiele lepsze a bił szoty 10 tygodni (i chyba nadal wali)

to juz wiele przeczyczyn moglo byc, mogl miec walony towar, mogl walic za malo, deca dobrze dziala przy 3mg/kg, tak wiec bijac standard 200mg to zadna rewelacja, podaz bialka zwlaszcza na dece tez wzrasta, no mowie przyczyn moglo byc wiele, ja na dece nie narzekalem nigdy, ale mialem prosto z apteki z grecji :) dlatego warto nakrecac kolezanki by do grecji wyjezdzaly na wakacje :hyhy:. zreszta podobne pytanie mozna zadac tym ktorzy stosowali ph i nic nie poczuli, choc interesują mnie tutaj dwa objawy bol stawów, deca przeciez naoliwia stawy, ale to juz kolega musialbym temat zalozyc i napisac wiecej by dojsc tu do jakiegos wniosku, stawy bola jak nagromadzi sie np woda, wiec moze zamist deci dostal poprostu tescia :D niestety wałków na rynku saa jest duzzoo, akurat walki deci tez mają hologramy itd. akurat grecka jaka mialem mozna odroznic po czerwonym napisie pod naklejka "NORMA HELLAS" na oryginale jest on wyżej co nawet widac
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
no i syfy na plecach. w opisie deci mozna przeciez wyczytac ze wystepuja owszem, ale jesli ktos ma do tego predyspozycje, wiec albo naprawde dostal cos innego, albo jak ma predyspozycje to na byle czym tez by dostal.

a co ma piernik do wiatraka?
na anapolonie jest tak samo
ale nie o tym była mowa!

tu tak naprawde zaczyna jest jazda z saa, poprostu wziecie jednego srodku nic nie daje, przyklad antka podalem wyzej z czym polaczyc by pozostalo prawie wszystko
a wypowiedz zakoncze tym ze jesli ktos sie niezna na koksowaniu niech sie za nie nie bierze, ja za dlugo w tym siedzialem by walic fake, stac mnie na dobry soczek i wszystkie oslonki pewnie i dlatego pozyje nawet dluzej od tych co nigdy nic nie brali :hyhy: ale koksowanie nie jest tanie sam cyklu nigdy nie rozpoczynam gdy niemam acardu, czosnku, omegi3, magnezu (asparagin), q10 z selenem, Esseliv, lakcid, urinal, nizoral (nie smiac sie :P przynajmniej mam lśniące włosy hehe), chondroityna, Vita-min multiple sport i jakiegos dobrego mydla mydla np protex. i mam wtedy psychiczny spokoj ze zadbalem o wszystkie organy ;) na uspokojenie nigdy nic brac nie musialem...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
no to teraz joks wszyscy do ciebie beda startowac z cyklami :)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
czy ja wiem hehe jest to w zupelnosci nie potrzebne, kazdy dba o swoje zdrowie na swoj sposob ja wole wydac wiecej ale miec srodki na serce, watrobe, zoladek, stawy, wlosy, skore, nerki. ktos kto kupuje np tylko metke za 30 zl, wyda wiecej na oslonki w postacji watroby/retencji wody niz ta metka warta...tylko ze jak ja sie raczylem np trenem/winstrolem to wole miec sprawne nerki i wszystkie wlosy na glowie :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
nie ktorzy i bez koksu ich nie maja, wiec ta grupa ludzi ma troche lzej :)

bardziej mi chodzilo o podpowiedzi w doborze srodkow.

wlasnie zjadam jajecznice z platkami, tak jak radziles, i szok, bo nie pomyslal bym ze platki z jajkami moga tak samkowac, bo na mleku to cieszkoje przelknac, bo suche bardzo, prawie jak zboze. polecam, jako dodatek do ph monster pack, by nie zazucil mi ktos ze spamuje :)
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack

tez nie i sie wlasnie dziwie czemu po cyklu wszystkie badania w normie nawet cholesterol, kreatynina, aspat, alat, bilirubina doslownie nigdy nie mialem problemow na cyklu, ale moze to tez dlatego ze byle co nie kupuje, metki czy antka nigdy do ust bym nie wlozyl zawsze gorna pulka


zatem PH to też górna półka :P
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
ee bodziu a ty nie masz kontraktu podpisanego z jakąś firmą od ph ? :hyhy: bo bardziej to zachwalają chyba tylko u cybera jego produkty :hyhy:

joks smakowałeś trena ? :hyhy: acetatu czy innego ? ;)

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
Mam za każdym razem jak napiszę że ph są ok
na moim koncie pojawia sie 4 cyfrowa sumka :P :D :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
i wszystko jasne :rotfl:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
maks, smakowalem hexahydrobenzylcarbonate czyli trenabol depot z bd dla nie wtajemniczonych parabolan :P
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
hexa szot co dwa dni ? czy rzadziej biłeś ? :D sito było po cyklu ? :D

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: PH Monster Pack
co 3 dni ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024