Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aikido


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido
wiesz husky, mi glownie sie rozchodzi o to zeby to mi w zyciu sie przydalo a nie na zawody czy cus a dojechac tez trza miec kasy i nie ma zbytnio gdzie a poza tym to czas, a jego duzo niemam tak wiec pozostaje aikido bo na tkd jak sie dowiedzialem moga uczeszczac dzieciaki z szkol jakis tam a nie studenci bieda w chuj ale co poradzic, a znajomych mam wlasnie z tkd ale oni to wiadomo czarnego pasa jeszcze nie maja to co bede od nich sie uczyl choc napier.dalaja sie ladnie ale jak sie uczyc to od kogos kto sie na tym naprawde zna takze aikido albo nic lipa ale coz jak bedzie duzo kosztowac to zostawie se silke tylko i tyla
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido
nie no zlituj sie kurwa moja matka mogła by aikido trenować , jak ma ci sie przydać to trenuj coś gdzie mozna sie szybko nauczyć podstaw np boks itp pare lekcji i cie naprowadzą na odpowiedni tor treningów , ale musisz pierw znaleźć szkołę ;)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido
maksiu juz dawnoo bys sie zapisal na cos takiego ale kurwa nima niczego takiego i to mnie wlasnie wkur.wia co ja poradze kruwa zostaje mi zaje.bac cykl i koksic dalej walic w ryj i tyla :rotfl:
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Aikido
zawsze jest jakieś rozwiązanie :hyhy:



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024