Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko ale czy z Olimpu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

Owocowy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Białko ale czy z Olimpu?
Witam , jestem tu nowy , tak czytam te wszystkie tematy i wypowiedzi , o tych wszystkich odzywkach suplementach , to teraz aż nadsuwa się pytań pare:
Piszecie o dietach , i ze jak by nie było to te wszystkie odzywki , suple coś tam dają przy diecie , no wiec tak :
Ja jem wszystko czyli to naco mam ochote , i siła efekty są również wyraznie , wspomne ze nie stosowałem odzywek , slodycze jem sporadycznie ALE jem , moj znajomy z którym cwiczymy po 2h co drugi dzień równiez je wszystko , tak wiec dlaczego diety wprowadzać przy odzywkach?
to pierwsze pytanie , jedziemy dalej:
Myśle o białku i tylko o białku , ponieważ do moich treningów doszła praca bardzo intensywnie wysiłkowa , słyszałem ze opinie miedzy użytkownikami białek są podzielone , ja bym chciał jednak uzyskać konkretną opinie na temat białek olipmu dlaczego akurat te wybrać? a dlaczego nie i inne wybrać?
I jedziemy dalej , jak czytam w dziale zestawy , to nadchodzi pytanie co mi to da że zjem tyle odzywek? Ja myśle że przecież najwazniejszy jest trening i to on czyni mistrza.pozdrawiam
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ale czy z Olimpu?

diety wprowadzać przy odzywkach?

tutaj może sobie zadać pytanie co to jest dieta? dla jednego przestrzeganie
określonego schematu żywieniowego a dla drugie jest to snadartem. Więc
jeśli się odzywiasz dobrze czyli takie jakie są założenia, to możesz to nazwać
dieta.

to nadchodzi pytanie co mi to da że zjem tyle odzywek? Ja myśle że przecież najwazniejszy jest trening i to on czyni mistrza.

dobry tok myślenia masz! suplementy to tylko DODATEK do treningu i diety.
Bez dobrego treningu nic sie nie zrobi.

Myśle o białku i tylko o białku , ponieważ do moich treningów doszła praca bardzo intensywnie wysiłkowa , słyszałem ze opinie miedzy użytkownikami białek są podzielone , ja bym chciał jednak uzyskać konkretną opinie na temat białek olipmu dlaczego akurat te wybrać? a dlaczego nie i inne wybrać?

Dobra jakość, nie za wysoka cena. Inne też można brać. Kumpel teraz
stosuje Matrixa i bardzo sobie chwali, cena ok, smak też rozpuszczalność bardzo dobra.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Owocowy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ale czy z Olimpu?
Nie wiem czy dobrze cię zrozumiałem , wiesz jem poprostu wszystko naco mam ochote , co do bialka ok to wybiore z olimpu tylko ich tam jest dużo więc jakie wybrać? stosować się 1-3 porcjii jak piszą czy pić wiecej? i jak dawkować?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ale czy z Olimpu?
System Protein 80
dawkowanie zależne od braków w diecie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ale czy z Olimpu?
mówi sie ze dieta to najwazniejsza sprawa w kulturystyce, potem jest trening a na koncu suplementy, jako prawie te nieistotne. Ja uwazam ze jest inaczej, wg mnie suplementy to poniekat dieta. Bo po co sa suplementy ? Dla kogos kto nie ma idealnej diety. Jesli ktos cwiczy naprawde profesjonalnie i zawodowo, ma super diete stworzona przez trenerow i dietetykow to po co mu brac suple ? Zbedne. Wszystkie skladniki odzywcze jak bialko czy wegle czy witaminy ma z diety. Bo to poniekat jego zawod - by miec i trzymac dobra diete. Natomast dla zwyklych "szaraków" cwiczacych tak dla siebie suplementy sa niezbedne jesli sie chce miec jakies efekty: takie jak bialko, wegle, witaminy i mineraly, omega 3, kreta i inne. Bo ja np. nie jestem w stanie zapewnic tego z diety bo nie mam czasu zajmowac sie po calych dniach dieta, bo to nie moj zawod. Chodze do pracy co dzien, obowiazki i inne sprawy wykluczaja idealna diete - jedyne co moge zrobic to starac sie jesc w miare zdrowo i tyle. I wtedy z pomoca przychodza suple ktore uzupelniaja to czego mi brakuje w diecie - innymi slowy suple ponikat staja sie (oprocz normalnego pozywienia) dietą. Z tego wynika ze suplementy sa rowniez bardzo wazne dla takich ludzi jak ja i jak wiekszosc na tym forum. Na tym forum uklepało sie takie powiedzenie i taka złota rada (popularyzowana szczegolnie przez bikeridera) "suplementy to tylko uzupelnienie diety" - błąd. Suplementy to AŻ uzupełnienie diety. Skoro dieta jest najwazniejsza a suplę ją uzupełniją to znaczy ze tez sa bardzo wazne.

Zeby teraz tez ktos nie zrozumial mnie zle, ze propaguje styl taki ze "po co jesc, wystarczy jesc byle co i byle kiedy, grunt by pic gainera 5 razy na dzien" - tego nie powiedzialem. Bo gainer w jakims tam stopniu zastepuje posilek, ale ja bym sto razy bardziej wolał zjesc jednak ten posilek. Ale dla odwrócenia sytuacji - tunczyk to bogactwo bialka i dobrych wegli. Ale ja po treningu wole wypic izolat bialka ktory mi sie wchloenie w ciagu prau minut i wegle takie jak maltodekstryna czy glukoza ktore natychmast uzupelnia nieodbor glikogenu niz zjesc tunczyka ktory zabierze troche czasu nim sie strawi (nim sie w pełni strawi to "okno anaboliczne" bedzie zamkniete). Tunczyka wolał bym zjesc jakies 1.5 godziny po treningu.

Tak wiec moim zdaniem suple tez sa bardzo wazne bo one wraz z normalnym pozywieniem tworza DIETE ktora jest bardzo wazna by miec efekty w kulturystyce. Oczywiscie rowniez bardzo wazna sprawa jest trening, ale to juz inna bajka.

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ale czy z Olimpu?
wiesz są suple i są suple ;) węglowodany czy białka , witaminy czy minerały w kapsułkach to składniki naszej diety , dostarczane czy to z pożywienia czy z suplementów mają tylko jeden cel uzupełnić diete w potrzebne nam składniki , więc można je postawić na równi , lecz wiadomo że zawsze lepiej zjeść konkretny posiłek , ale odżywki powstały by ułatwić nam spożywanie składników budulcowych czy energetycznych i podane są w bardziej biodostępnych formach , ale istnieją też suplementy takie jak kreatyna , NO boostery itp które są tylko dodatkami bo z diety ich nie wyciągniemy ( tak można jeść kilogram wołowiny po treningu bo ma dużo kreatyny ale znów powracamy do sprawy wygody stosowania suplementów )

Owocowy
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ale czy z Olimpu?
Wygoda wygodą , ale popatrzmy nato z innej strony , n.p na nasze zdrowie , nie chodzi mi tu o czas terazniejszy tylko o czas przyszły , czy te odzywki i cala reszta nie psuje nam n.p żoładka? jak wiemy nawet jedzenie niektóre nam szkodzi ale cóz , pamientacie otej aferze z mlekiem , maslem i jogurtami ( dodam że lubiałem jogurty i zawsze po siłowni piłem) ale potej aferze przestałem heh , pije tylko mleko , ale dobra wróćmy do sprawy czy uważacie ze to jest zdrowe?
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko ale czy z Olimpu?
o matko jak juz sam powiedziales jest zarcie ktore nam szkodzi, powietrze w miastach nam szkodzi i jakos zyjemy...lekko nie ma :P Poza tym takie suple jak bialko - jak to moze nam zaszkodzic, wazne jest tylko tez zeby nie przeginac z dawkowaniem, tak samo z weglami, wazna sprawa by nie brac ich za duzo w porcji (max 30 g) i nie brac za czesto (rano na czczo i po treningu styknie, ewentualnie jeszcze przed treningiem) a z suplami takimi jak kreta szczegolnie uwazac by nie przekraczac nigdy dziennej dozwolonej dawki, by cykl nie trwal za dlugo i by w trakcie cyklu pic nalezyta ilosc wody.

czy uważacie ze to jest zdrowe?


uwazam ze 100 razy zdrowsze jest wypicie szejka proteinowego zrobionego ze zmiksowanego bialka z wodą lub mlekiem niz zjedzenie porcji frytek ociekajacych olejem.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024