Skocz do zawartości


Zdjęcie

LEUCINE STACK


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: LEUCINE STACK
nie nie chodzi mi o wygonienie cie z forum, bo ani nie moge tego zrobi, ani nie przeszkadza mi twoja osoba, anie nie robisz chyba nic co moglo by przyniesc taki efekt, chlopak ktorego pojechaliscie tez pewnie nie cwiczy od wczoraj, staral sie pomoc, podsunac czyjas opinie po to by rozwinac jakos info na ten temat.
a co do postow to przejzalem czesc z nich i nie wszystkie sa czysto informacyjne i zawsze trafione w temat, wiec zrozumcie tez innych,

a co do kopiowania rzeczy z netu, to na wiekszosci forum poprzyklejane treningi sa kopiowane, zadko sa pisane wlasno recznie, czesc innyc rzeczy tez, dzielmy sie tym co dobre i smaczne, ale co fakt nie popisujmy sie pod tym. co chyba nie mialo tutaj miejsca.

pozdrawiam, i jestem wtornym analfabeta. ;)

a co do leucin staka, biorac bcaa i jedzac bialko z diety, czy z prochu, (ostrowia, gain bolik, czy inne suple) dostarczamy na tyle duzo leucyny, ze ten supl jest raczej zbedny, nawet nie jedzac bcaa tez raczej dostarczamy wystarczajaca jego ilosc,

zwiekszenie leucyny ponad norme, nie skutkuje duzo wiekszymi przyrostami, ja pierwsze moje cykle opieralem na dodatkach, ale teraz uwazam ze liczy sie podstawa, dieta, kreta, bialko gainery, zma, ewentualnie koks
  • 0

Lithuanian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: LEUCINE STACK
nazwanynie, końcówka mi sie najbardziej podobała ;) sprostuje po raz ostatni nie lubie tylko jak ktoś nie ma swojego zdania a stara sie komuś coś "radzić" czy "tłumaczyć" na dany temat..

nazwanynie, wiec odprowadziles mnie od myśli kupna tej leucyny :) pozdr
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024