Skocz do zawartości


Zdjęcie

Test Rywalizacja - kto chetny??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Test Rywalizacja - kto chetny??
Witam wlasnie podczas rozmowy z jednym z forumowiczow wpadl mi pomysl do glowy aby ugadac sie z kims na test rywalizacje.

Chcialbym aby jedna (badz wiecej niz jedna) osoba zakupila sobie takie suple jak ja... wiem, ze to brzmi dosc arogancko, ale to jest tylko pomysl - spontan :hyhy: i walneli cykl jednoczesnie udokumentowany na forum:)

zamowilem sobie GREEN MAGNITUDE I WHITE FLOOD - bedzie na dniach. Moim celem jest dorzezbienie sylwetki ze zwiekszeniem, w miare mozliwosci, sily. Jak wieksozsc z Was juz pewnie wie... przez 2,5 miesiaca pracowalem na dwa etaty. Od 7 - 17 pracowalem na budowie... baaaardzo ciezko. To byla ta ciezsza praca. Juz nie pierwszy raz zarabiam w ten sposob i uwierzcie mi, ze w tej robocie bylo ostro... Schudlem w sumie 17kg... nie wszystko przez ten okres, gdyz redukuje sie od kwietnia... ale szlo mizernie mimo to, ze prawie nie jadlem i biegalem po 1,5 h dziennie... niestety genetyka...

Z tych 17kg wiekszosc to miesien na co wskazuje:

1. Wynik podczas mierzenia BF specjalna maszynka do tego celu. 102kg - 20,4% BF ->85kg 14,2%... tragedia;/
2. Wymiary - pas w tylko 12cm w dol;/ a klata 8cm w dół, barki 13cm w dół i łapa 4cm w dół przy MINIMALNEJ poprawie jakosci;/
3. Spadek siły o ok. 40kg;/

W skrrcie mozna to okreslic tragedia :szok:

Co zrobic. Musze sie cofnac kilka krokow do tyłu aby zaczac prawdziwy trening kulturystyczny i cierpliwie robic jakosciowa mase. Juz nie mam wielkich wymagań od kiedy poznalem organizm wiec 80-85 kg na dobrej rzezbie to bedzie ogromny sukces przy mojej genetyce.

Koniec tej nednej historii... wiec ja chce na tym stuffie i diecie Low carb dorzezbic sie w miare mozliwosci. Wiekoszosc osob na tym stuffie wolaloby robi mase/sile dlatego jakby znalazla sie druga osoba bioraca ten zestaw mogloby byc ciekawie:)

Gdyby co bede mial do sprzedania jednego GM za 120zł bo pomylkowo kupilem odzywki u dwoch roznych sprzedawcow na allegro :zawstydzony: nic na tym nie zarobie, a nawet strace na przesylce;/ ale co mi tam.

I tak za jakis tydzien zaczne cykl wiec jak nikt sie nie zglosi nic sie nie stanie. Po prostu wpadl mi taki pomyl podczas rozmowy:) Mogloby byc fajnie dlatego zapraszam.

Pozdro Chlopy :padam:
  • 0

revel
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 93 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Test Rywalizacja - kto chetny??
ja moge na to pójść z tym ze kupiłem już krete z treca i też rzeżbie więc niewiem skąd wykminić siano na ten stuff co ty mam białeczko z vitalmaxa i taurynke z vitalmaxa i teraz na tym lece cel !!! EXTREMALNA RZEŻBA
  • 0
im więcej potu na sparingu tym mniej krwi na ringu

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Test Rywalizacja - kto chetny??
no to pieknie... w sumie moznaby zrobic wspolny test:)) Podobno jeszcze Grzesiek chce sie dolaczyc:D
  • 0
wracamy do żywych...

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: Test Rywalizacja - kto chetny??
PATRYK666, tzn nie doczytłem postu , bo mojim celem jest masa ;] póki co rzeźba od lutego :D
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Test Rywalizacja - kto chetny??
spoko po prostu zrobmy test rtywalizacje, a z podobnymi suplami zrobimy kolejny:PP
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Test Rywalizacja - kto chetny??
mysle, ze w polowie tyg wystartujemy:D... mam nadzieje, ze dzisiaj dojda suple:D
  • 0
wracamy do żywych...



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024