Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moj Trening + Jakas odzywka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

dawids24
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Moj Trening + Jakas odzywka
Witam

Mam 17 lat od 1.02.07 trenuje na silowni. Moje wyniki to : Przyrost masy na rece 4,8 cm i wyciskanie 90 kg. Nic nie bralem przez ten okres czasu, ale od pewnego momentu juz poprostu nic nie chce wiecej rosnac. Czas najwyszy sciegnac po jakies suplementy. Na miesieczne wydanie mam 100 zl na odzywki/odzywke i tutaj moje pytanie. Co polecacie w moim przypadku, dodam, ze mam diete na mase od listopada.
  • 0

jacol872
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zaczalbym od tego jedna z najlepszych (jesli nie najlepsza) kreatynka, skoczy Ci po niej zarowno masy jak i sily (wiem bo uzywam) a za m/c dokup sobie np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] pozdrawiam
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
Proponuje zaczac od monohydratu kreatyny. Polecam MegaCaps Olimpu. Na allegro znajdziesz po 54 zl lacznie z przesylka. Na pierwszy i drugi cykl stosuj tak jak jest napisane na opakowaniu czyli po 4 capsy wiec wyjdzie Ci raptem 27zl na cykl czyli 9 tygodni(5tyg on, 4tyg off). Masz ladne postepy jak na cwiczenie na sucho. Kreatyna pozwoli Ci bezproblemowo przeskoczyc zastoj. Nie polecam na poczatek stosowania bardziej zaawansowanych form kreatyny-na to przyjdzie czas. I nie sluchaj ludzi ktorzy Ci beda wpierac ze to zle wplywa na nerki(kreatynina itd). Ja osobiscie przeszedlem przez 7 cykli teraz mam 8 i nic mi sie nigdy nie stalo zlego a robilem ostatnio badania i wszystko jest nawet lepiej niz mogloby byc :P Do tego mozesz dokupic sobie albo gainer albo bialko w zaleznosci od tego czego Ci brakuje w diecie ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


dawids24
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
Dziekuje za odpowiedzi. Martwie sie o to, ze jak przestane trenowac poprostu zaczne malec. Rozumiem, ze np reka mi zjedzie 2-3 cm ale nie to wszystko co sie napracowalem na to. W sumie mialem stycznosc s osobami, ktore braly kreatyne przez 3 miesiace spuchly, przestaly chodzic i od tego mometnu to co spuchli z nich zeszlo. Wiec do rzeczy w tym momencie mam 33,4 cm na rece, zaczne brac zaczne rosnac, zalozmy dojde do 40 cm i nie chce zeby poprostu mi wszystko zjechalo jak przestane cwiczyc. Sam sie zastanawilem nad jakism bialkiem. Co do kreatyny nie chce brac jakiegos "gowna" wole wydac na ten cel caly budrzet:)
  • 0

BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
jak bedziesz trzymal diete podczas brania krety i po niej tez jeszcze przynajmniej ze 2 tygodnie to ci prawie nic nie zejdzie !!! JA osobisice robie tak ze mam ogolnie cyklon masowy ze 3 miechy z czego 2 na krecie, a potem kolejne 3,4 miechy to srednio z zarciem dobrym, bez supli i do tego uzywam sobie zycia i nie zaluje sobie zadnych uzywek hehehhe i co ?? spada moze z kg po cyklu i 0,5 cm w lapce...Jak po miedzy cyklami bedziesz dalej w miare systematycznie cwiczyl i staral sie normalnie jesc to nie ma bata zeby ci wszystko zeszlo !!!

A co do pierwszej odzywki to jak mowisz ze dietke masz to ja polecam mono w prochu z kaizena...i ogolnie mono :D
  • 0

dawids24
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
Moze ktos jeszcze sie wypowie ?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
Dokladnie jest tak jak BARKY napisal. Bedziesz trzymal diete to Ci nie spadnie. Kreatyna mono ma to do siebie ze wciaga wode do miesni ale ma to na celu pobudzenie miesni do rozbudowy. To nie zaden syf-to poprostu najprostrza forma kreatyny. Lepiej przechodzic z slabszego na silniejsze jak pozniej nie miec na co przejsc bo na poczatku juz wykorzystales to co najlepsze.. dobrze mowie? ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


dawids24
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
no masz racje, wykorzystalem juz to co dala mi natura. Tzn sie diete trzeba trzymacj jak dlugo ?
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
Diete trzeba trzymac zawsze jezeli cwiczysz-bez niej bedziesz mial marne postepy jezeli wogole beda..Jedz przynajmniej zdrowo tak zeby sie nie zasmiecac i duzo zeby rosnac. Jak cos robic to na maksa a nie na odpi*****
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
no diete masowa trzymasz tyle ile robisz mase, diete redukcyjna tyle ile redukcje, diete na definicje tyle ile robisz definicje itd...natomiast jezeli robisz narazie tylko mase to po skonczeniu krety trzymaj jeszcze ze 2 do 4 tygodni diete masowa, potem mozesz sobie zelzyc i w przerwie do nastepnego cyklu robic sile lub redukcje jezeli uznasz za potrzebna, albo poprostu jesc dalej dobrze ale nie tyle co na masie...
  • 0

dawids24
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
Dzieki za wyjasnienie. Wiec teraz konkretnie co mam kupic do 100 zl i ile tego brac i kiedy :)
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
Ja juz napisalem wyzej co masz kupic w pierwszym poscie i tego sie trzymam nadal :)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


BARKY
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 454 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
za 100 zl kupisz sobie monohydrat kreatyny,obojetnie czy w kapsach czy w prochu jak wolisz, i jeszcze ci zosatnie kasy...
bierzesz 5 gram rano na czczo i 5 gram po treningu lub przed ( bez wikeszego znaczenia ), w dni nietreningowe bierzesz tylko 5 gram rano na czczo.
Faze łądowania jak podaja producenci mozesz sobie darowac wedlug mnie...
  • 0

szafik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3866 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wielun
  • Zainteresowania:kulturystyka, sporty walki, film, muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
BARKY, tez jestem tego samego zdania co do fazy ladowania. Wybor na lezy do Ciebie co do firmy jaka wybierzesz-kazdy poleca to co bral i i to co na niego podzialalo najlepiej ;)
  • 0

Chcesz być duży? wzbudzać respekt? Taki człowiek nie może bać się zastrzyków!


ave
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Moj Trening + Jakas odzywka
Jak na początek to możesz spróbować
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Wyjdzie Cię to jakieś 57zł z przesyłką. Starczy na 90 dni czyli na cykl :) 2 miechy i troszkę

Jeśli w diecie na mase masz jakieś braki to kup jakieś białko bo o węglowodany nie jest ciężko ;)


Tak jak radził Ci kolega wyżej stak kreatynowy sobie pozostaw na później. Dwóch moich znajomych zrobiło 10 cykli na mono. W czase regeneracji (4tyg.) brali MASS XXL. Wymiary po dwóch latach skoczyły bardzo. Teraz jadą na staku bo mono już nie daje takich przyrostów po cyklu jak kiedyś. Ale to już inna sprawa ;)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024