Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pytanie odnośnie L glutaminy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Bezif
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Pytanie odnośnie L glutaminy
Witam serdecznie mam pytanie , ile powinna wynosic przerwa miedzy cyklami stosowania L glutamine 1400 ? za odp serdecznie dziękuję
  • 0

stachu1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 935 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MiKoŁóW
  • Zainteresowania:Powerlifting od 2010r, piłka nożna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
Na glutaminie nie robi sie cykli :) mozesz brac bez przerwy
  • 0
"Trenuj Do końca Do Upadłego Bo Życie To walka By Dążyć Do Czegoś!!!"

Bezif
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
aha a nie ma obawy jeżeli chodzi o jakiegokolwiek skutki uboczne bo z tego co wiem to L glutamina jest wszędzie opisywana jako "cudowny" specyfik który nie tylko pozytwnie wpływa na treningi ale także na funkcjonowanie całego organizmu
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
nooo dokladnie, glutamina to nie kreatyna, nie robi sie cyklu na glucie, glutka moze byc w stalej suplementacji

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy

aha a nie ma obawy jeżeli chodzi o jakiegokolwiek skutki uboczne bo z tego co wiem to L glutamina jest wszędzie opisywana jako "cudowny" specyfik który nie tylko pozytwnie wpływa na treningi ale także na funkcjonowanie całego organizmu


powiem tak, chyba lekko przeceniles dzialanie glutaminy, to nie jest zaden zloty srodek na przyrost masy miesniowej i nawet w polowie nie dziala tak jak kreatyna. Wlasciwie glutamina odeszla w niepamiec, zadko kto to kupuje.....za wyjatkiem mnie :) Owszem to nie dziala jak kreta ale glutamina to dobry antykatabolik, warto ja brac do porcji bialka po treningu i przed snem, ja biore.

Nie musisz sie obawiac, glutamina jest bezpieczna - oczywiscie w rosadnych dawkach, najwyzej bierz lekko mniejsze dawki i tyle jesli sie tak trzesiesz

Bezif
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
a co do dawki to jaka była by rozsądna ? bo na dawkowaniu to kompletnie jestem ciemny :(
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
można z 3g rano dać z 5g po treningu i z 3g znowu przed snem
  • 0

Bezif
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
aha czyli trzymac się ok. 10g dziennie :) ok w takim razię dzięki za pomoc... ahh bym zapomniał co miałes na myśli pisząc "bierz lekko mniejsze dawki i tyle jesli sie tak trzesiesz"
o jakie "trzęsienie "chodzi ?
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
chyba chodziło mu o to gdyby ta Glutamina na Ciebie źle działała to zmniejsz dawki. Ale wątpię aby coś Ci złego robiła. Ogólnie to nie spodziewaj się raczej niczego po tej glutaminie. Glutamina jest albo dla laików albo dla prosów. No al ejak już masz to łykaj :P
  • 0

Bezif
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
właśnie chodzi o to że nie spodziewam się niczego specjalnego ale chciałbym stosowac jako dodatek do treningów tyle tylko że właśnie teraz zacząłem się zastanawiac o jakich "trzęsieniach" mowa
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
hahaha mialem na mysli jesli sie boisz, boisz = trzęsiesz, bo wczesniej pisales ze boisz sie o uboczne skutki glutki, glutka takowych nie ma jak juz napisalem

Bezif
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Pytanie odnośnie L glutaminy
heehee to spoko w takim razie źle doczytałem xD bo myślałem że trzęsienie (czyli drgawki itd) są skutkami ubocznymi heehe dzięki za pomoc :)
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024