Skocz do zawartości


Zdjęcie

ktory gainer


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer

jesli mi ktos powie ze za 49zl kupi 3 kg gainera to :rotfl:


Ja za tyle kupiłem gainer 737 i sobie chwalę zjadłem 6kg, poszło ponad 5kg, choć smak i konsystencja nie jest interesująca, jednak można jeść o ile trawi się laktoze (1/3 osób nie trawi laktozy - wtedy pojawia się sraka ale to nie wina megabola tylko nie trawienia laktozy). Niemniej laktoza jest jednym z lepszych materiałów budulcowych, jest obecna w mleku ssaków. Jak ktoś mimo to nie ufa megabolowi, bo to jest w modzie to zawsze może mieszać ostrowie z carbo olimpa, wychodzi minimalnie drożej, ale smak i konsystencja jest jeszcze ohydniejsza..

tajnos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer
zjadles 6 kg gainera i na wadze przybylo ci 5kg? :rotfl: :wstyd: nie no cuda na kiju a moze saa dozucasz?

(huj sie stało CENZURA)
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer
solo to tylko bym się zalał...

brałem nitroxa i mono olimp, na noc ostrowie jak się skończyła ostrowia (900g) to brałem gainera całość 42 dni na,testach niestety sponsorowanych kolesiowi poszło 4,5kg drugiemu 6kg, na średnio po 4kg

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer
po nitrobolonie nie rosnie masa miesniowa?? tylko aby pompuje??~~
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer
po jedzeniu rosnie a nie po krecie
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer

po nitrobolonie nie rosnie masa miesniowa?? tylko aby pompuje??~~


Nitrox ma trochę inny skład jak nb2, ma więcej aakg i tauryna, za to minimalnie mono wiec je uzupełniałem. Niemniej aakg faktycznie pompuje, ale nie woda jak po omce tylko podczas treningu poprawia krążenie (rozszerza naczynka krwionośne) wiec i składniki odżywcze lepiej sa wchłaniane przez mięśnie.. no i teraz na bicu mam zajebisty rozstęp 4cm.. obok z 2,5cm i obok na jakieś 15mm.. choć pompy po nitroksie niema, a po nb2 jest..

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer
chodziło mi własnie o nitro II
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer
nb2 jest 2 razy droższe od nitroxa, fakt pompa jest, ale efekty taki sobie, po nitroxie nie masz pompy, jedynie możesz szybciej robić kolejne serie i zmęczenia nie czujesz no i na koniec treningu jesteś ostro napęczniały. Zarówno jeden środek jak i drugi jest dobry, jednak osobiście wolę nitroxa :padam: Po jednym i drugim solo nie przytyjesz od tycia jest dobra dieta, one tylko pobudzają organizm.

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer

jesli mi ktos powie ze za 49zl kupi 3 kg gainera to :rotfl:


to co? ja za tyle w czewie kupuje gain bolica,
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer

nitrobolon zostaw chyba ze chcesz po plazy polatac spuchnie to co masz i spadnie jak skonczysz brac . :cool: .

ja tam mam juz 2 cykle na karku na nitro II i spadkw nie mialem zadnych :]
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”

tajnos
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer
jak bede mial staz 5 mies. i ogarne bomba cykl to bede mial rozstepy nawet na czole :zdziwko:
chcesz mic mase to micha i jeszcze raz micha do organizmu na poczatek dostarczaj w suplach to czego nie nadrobisz w jedzeniu bo wiadomo zeby bialka np bylo odpowiednio duzo trzeba by bylo co 2 godziny jesc ser bialy i kuraka.
i uwierzcie mi ze suple za was roboty nie odwala. ;)
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: ktory gainer

jesli mi ktos powie ze za 49zl kupi 3 kg gainera to :rotfl:


ja ci to powiem ze wlasnie za 49 zl jest 3 kilo gain bolica, typ wg. mnie zaufany bo kupowalem juz od niego storma i bylo wszystko ok to czemu niby teraz ma byc inaczej? (typ ma swoj sklep, kilka tys. komentarzy) zreszta teraz jest full promocji mozna takie rzeczy wychaczyc i to za grosze praktycznie, wiec tajnos wg. mnie pierdolisz od rzeczy troche heh

body, ja tez kupuje tylko na allegro (oprocz trecka - w sklepei i na allegro ta sama cena) no i jeszcze w sumie nic zlego mi sie nie zdarzylo, w sumie tak duzo rzeczy nie kupilem ale juz z 20 razy bylo i wszystk ocacy a ile kasy zaoszczedzone heh
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024