Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kreta tylko w dt


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kreta tylko w dt
czolko
tak sie zastanawialem ostatnio jakby brac krete tylko w dt bo tylko w te dni nasz organizm jest pobudzony bardziej niz w inne dni porcje tez zazwyczaj bierzemy wieksze niz na opakowaniu to czy oplaca sie brac w dnt wogole? zapraszam do dyskusji a mzoe ktos juz bral tylko w dt?
  • 0

BLUE_ARMY
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4535 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KM, ALP, Diving

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
ja bym brał te 0,03g na 1kg masy w dnt
a reszte normalnie
  • 0
ON
NBII + Shock + BCAA MC + Mio


It has been said that something
as small as the flutter of a butterfly's wing
can ultimately cause a typhoon
halfway around the world..
- Chaos Theory

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt

brac w dnt

wal jedną porcje lub nawet pół porcji- tyle styka. według mnie chodzi głównie o to, aby dostarczać organizmowi w sposób ciągły kreatyne (nasycenie organizmu) :P
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
No to temat do zamkniecia.. :wstyd:

Ramzes17, Ja se teraz zajadam mono tylko i wylacznie po silce 7-8g ile sie sypnie.
A czy rosne ciezko powiedziec, bo przerwy od cyklu chyba mialem 4 czy 5 tyg.
W inne dni nie jem bo mi sie nie chce- zbyt leniwy jestem :rotfl:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
Kurwa rower rozpi.erdoliłeś mnie rozj.ebałeś na 4 strony świata :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
przydalby sie joks jakies badanie moze by dal czy cos bo branie w ntr wydaje mi sie bez sensu w dt dajemy i tak duzo wszystko sie nie przetwarza to zostaje przykladowo cwiczac 4 razy w tyg jednak bysmy troche tego dali w siebie utrzymac by sie utrzymalo a jak efekt? zmalalby no joks wyskakuj z teoriami albo z badaniami
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
moim skromnym zdaniem jest sens brac w DNT rano na czczo jesli poprzedni dzien byl dniem treningowym, bo chodzi o to ze gdy budzimy sie rano w organizmie jest deficyt wszystkiego: i glikogenu i bialka i krety za pewne tez skoro jestesmy na cyklu - i szczegolnie to ma miejsce gdy poprzedniego dnia wieczorem ostro pakowalismy. Jesli np. masz dwa dni przerwy od cwiczyen pod rzad np. cwiczysz poniedzialek, sroda, piatek a sobota i niedziela wolne , to w ten drugi dzien przerwy czyli w niedziele mysle ze mozna sobie odpuscic krete - choc by po to zeby nery odpoczeły. Z drugiej storny jak ktos juz napisal organizm w czasie cyklu powinien byc caly czas nasycony ta kreta - dlatego powinnismy brac krete choc by raz dziennie w DNT, ale mysle ze jednak mimo wszystko mozna jeden dzien odpuscic - w drugi dzien przerwy od cwiczen

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
co do krety na czczo:
-swietny antykatabolik
-zwieksza synteze bialka na dzien

Na pewno na plus ;)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt

co do krety na czczo:
-swietny antykatabolik


tak????
A ja bidny całe życie byłem w nieświadomosci ze białko...
  • 0

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
mało wiesz bogumił :hyhy:
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
Ja osobiście ćwicząc 4 razy w tygodniu brałem kretę przed i po treningu. A rano naczczo w dni NT baaaaardzo rzadko z tego powodu że zawsze śpieszyłem się do szkoły i też urosłem. Wg. mnie branie krety w DNT to kwestia indywidualna. Ale jakieś badania też bym zobaczył z chęcią :P
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
Panowie nie wymyslajcie tu teorii ze ziemia jest plaska :rotfl: skoro bierzecie bialko czy gainera w dzien nie treningowy to logiczne jest ze i kreatyne rowniez brac trzeba w nt, z prostego powodu wprowadza ona przeciez cialo w stan anabolizmu wiec glupio brac w kratke co drugi dzien...
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt

logiczne jest ze i kreatyne rowniez brac trzeba w nt, z prostego powodu wprowadza ona przeciez cialo w stan anabolizmu


to sie zgadza

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
zgadza sie tez fakt ze bierzemy krete nie tak jak na opakowaniu a w x2 albo 3, tak bierzemy joks bo to sa produkty podstawowe do budowania, kreta jedynie pobudza do rosniecia a bez prostych susbt mineralow biala wegli itp sie nie rosnie no i poza tym nery nie bylyby tak obciazone, poza tym w dnt juz organizm nie jest zmuszany do wysilku nie ma takich strat energetycznych i nie potrzebuje doladowan w postaci krety no i nie ma co tu mowic ekonomicznosc jest na tak, tera pytanie konkretne brac czy nie? biorac nitro 2 przykladowo w dawkach po 20g x 2 to jest 40g tymczasem dawka jest 15g na dzien wg tego co na opakowaniu pisze wiec mamy prawie x3 to chyba jednak szybko z organizmy nie schodzi na nast dzien, no to czekam na jakies badania albo sensowna argumentacje a temat nie jest glupi bo zapewne wielu z was by chcialo wydawac na krete 100zl wiedzac ze jedna pucha jakiesgos stacka dziala jak x2 czy x3 puchy wiec temat wart rozpatrzenia
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt

kreta jedynie pobudza do rosniecia

to chcesz pobudzac organizm w kratke co drugi dzien ? koks jak sie bierze to tez tylko w treningowy ?? troszke logiki :rotfl: :rotfl: masz dzieki dawką w dzien nietreningowy stałe stezenie we krwi, utrzymujesz dzieki temu anabolizm.

poza tym w dnt juz organizm nie jest zmuszany do wysilku nie ma takich strat energetycznych i nie potrzebuje doladowan

bzdury na kółkach na których jezdzi rower :rotfl: efekt anaboliczny tj. synteza białek, wydzielanie IGF-1 i inne bodźce anaboliczne trwają 36-48 godzin po treningu. Uszkodzone białka regenerują się nawet i do kilku dni. Nawet po tygodniu przerwy od ćwiczeń można "znaleźć" jeszcze regenerująca się włókna. dlatego niema czegos takiego jak inna dieta w dzien treningowy i inna dieta w dzien nietreningowy gdzie niemialby organizm "strat energetycznych". daje ci to jasny obraz ze dieta jest jedna bez wzgledu czy to dzien treningowy czy wolny od treningu (kalorycznosc bo wspomniales o stratach energetycznych, a mimo to kcl jemy tyle samo)

brac czy nie

jasne ze brac, wejdz do dzialu doping i zapytaj sie czy ktos lyka metke czy winko tylko w treningowy to cie wysmieja :hyhy: anabolizm ma byc ciagle podtrzymany na wysokim poziomie, a stezenie przyjmowanej substancji tu kreatyny ma byc stale, nie w kratke

a temat nie jest glupi

no jak dla mnie jest :rotfl: kreatyna i stacki sa juz od tylu lat na rynku ze jakos nikt nie wymyslil rewolucji dawkowania poza Toba zeby brac tylko w treningowy :)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
no to juz udowodniles dlaczego sie bierze a jakies moze badania? aha i joksiu nie porownuj koksu do krety :D bo to nie to samo, chyba ze o anabolizm ci sie rozchodzi
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
no jak nie to samo...dzialania takie same, lepsza efektywnosc, masa, sila, pobudza do wzrostu, nasila anabolizm tylko ze kilka razy lepiej, no ale w obydwu przypadkach salomon z pustego nie naleje bez chociazby bialka, a mimo to walic trzeba rowno przez caly cykl obojetnie w jaki dzian, bania [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i szukaj :rotfl: to jest takie oczywiste ze brac w nt trzeba ze nie szukam nawet by komus cos udowadniac hehe
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
Koks też sie bierze co kilka dni :rotfl:
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kreta tylko w dt
piszac o koksie mialem na mysle orale... :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024