Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bez treningu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bez treningu
no sie wie, ale np jesli mam miedzy zajeciami 45 min no wiadomo lepiej jest zjesc ryz i jajka ale akurat zanim sie znajdzie sprzet przygotuje zrobi to troszke czasu trza a poprostu go niema tak wiec ja np se robie 4 hamburgery sie najem no wracam po zajeciach jak mam sily to se cos zrobie jak ryz ja nie mowie tez ze diete mam taka ze tylko hamburgery z piwem jem normalnie jajca ryz platki itp ale czasem poprostu nie da rady zjesc wiec wole se owalic hamburgera i isc napchany niz isc glodny bo nie zjem tego bo przyjdzie mi 2g tluszczu pierdole takie cos sam jem co chcem i jak chcem, sie nie dziwie swojemu wygladowi bo wiem ze np sa okresy przed kolosami egzaminami ze no spadki sa co by nie mowic ogromne przez fete lecz wole zaliczyc i miec z bani nie wazne fuxem czy nie z dopalaczem czy nie wazne ze zaliczone, genetyka i metabolizm ma tu duze znaczenie mam szybki i dobija mnie jak jem jem jem i chuja idzie mimo iz mialem np diete przez pewien czas tak ostra ze szok ale jak gowno dala to postanowilem pierdolic to i jesc tak by sie najesc i nie liczyc kcal czy g/kg bo dla mnie to chore ( jesli nie planujemy z kulturystyka j/w wspomnial maks, nie odnosze tego do nikogo) no to tez mija sie z celem, albo walenie koksu, czemu to ma sluzyc? skoro chcesz brac sie za cos porzadnie jak wspomniales maks to wal z suplami albo wogole na sucho a nie z dopalaczami, sie wie ze z nimi szybciej idzie wszystko. Jednak ja uwazam ze jak juz sie chcesz za cos brac na powaznie to bez koksu na sucho albo lekko z suplami bo starosc to czeka cie nie przyjemna jesli zrobisz inaczej nie wazne ile koksu wziales 1,2,100 cykli szkoda oczywista sprawa bedzie wieksza im wiecej wzieles koks i pozostawil po sobie slad to moge zapewnic, alko i drugs tak samo. Wygladac dobrze? co to znaczy? ano to dla mnie znaczy jedziesz na sucho i cwiczysz intensywnie i jem to jest dobrze wygladac, kazdy wspomagacz to juz nie lapie sie w te rejony. AHA no i chcialbym dodac nie liczcie tych pier.dolonych kcal przeciez jak zjecie jednego dnia wiecej to chyba nic wam nie bedzie a drugiego dnia mnie, jest moja jedna rada : " jedz dobrze, duzo, syto" i tyle a nie z waga chodzic i odliczac co ile ma no oprocz odzywek bo juz odmierzanie 250g kuraka co do 1g to juz serio popier,.dolencem trza byc ja na oko mam 0.5kg kuraka na pol pier.dolne i jak jest wiecej to dobrze mniej tez dobrze.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Bez treningu
kurwa ramzes i kto to będzie czytał...???
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bez treningu
hyhy maks :D
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Bez treningu
:D czytam początek i koniec tylko :rotfl: :rotfl:

ramzi ja o swoje zdrowie dbam i na pewno mi nie zryje beretu od koksów żeby sie wyniszczyć :hyhy: zresztą po cyklu miałem badania i wiem że jest wszystko ok ;) a że podchodzę do tego poważnie nie znaczy że musze to robić na sucho (choć nie przecze że tak nie robie , koks to tylko dodatek i można sobie pozwolić raz na rok itp ) , koks jest poważną sprawą i tylko jak ma sie odpowiednie podejście wiedze i doświadczenie można wyciągnąć z niego max możliwości bez niepotrzebnych strat (skutków ubocznych ) to nie tak że o walne se cos i będe duży mi nie zależy żeby zrobić na saa 10kg lipnej masy , nie dla mnie takie coś



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024