Skocz do zawartości


Zdjęcie

nitro bolon + hmb + białko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko

niby mozna robuc cykl redukcyjny na stackach+f burner dla podtrzymania masy, ale według mnie lepiej wszystko osobno


powiem ci tak w kulturystyce wszystko zalezy od osoby, to sprawa indywidualna. Jeden zrzuci tluszcz w obecnosci nb2 i podtrzyma miesnie a drugi nie. Jak sie tak zastanowic to w nb2 nie ma nic takiego co by utrudnialo spalanie fatu. Nie ma tam zwyklej mono krety ktora NIBY wg wielu ludzi powoduje zalewanie sie. Tam sa lepsze formy krety ktore dodaja wiecej sily i energii. Sa tez pompowacze oparte na argininie, ktora powoduje zwiekszony doplyw krwi do miesni, czyli miesnie sa lepiej ukrwione i a tym samym odzywione - co tez nie utrudnia spalania tluszczu.

zwieksz bialko w diecie obetnij wegle


hehe podobno nie zawsze to dziala, mowi sie ze sa ludzie ktorzy slabiej trawia bialko i wtedy zwiekszenie bialka w diecie nie bedzie wskazane. Istnieja teorie ze to zalezy od grupi krwi. Np. ludzie z grupą krwi A słaba trawią białko. Cały szkopuł tkwi w tym zeby wyczuc własny organizm, bo jak juz mowilem kazdy reaguje na wszystko indywidualnie. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze genetyka...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
Ramzes17, & Grzesiek91, - jebło mi sie o jedynke i zero :/ miało byc na 10kg

Istnieja teorie ze to zalezy od grupi krwi.

według mnie układanie diety pod grupe krwi to głupota- takie moje zdanie...
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko

według mnie układanie diety pod grupe krwi to głupota- takie moje zdanie...


układanie diety tylko pod grupe krwi czyli gdy jedyną przesłanką jest grupa krwi to faktycznie glupota

a tak pozatym skoro bikerider, tak napisal to zapewne tak wlasnie jest, ave :padam:


... :rotfl:

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
najlepsze jest ukladanie Diety patrzac jak reaguje Twoj orgaznim na konkretne potrawy/produkty...to jest tak samo jak z treningiem... na jednych dziala to na innych tamto... dopiero jak poznasz swój organizm bedziesz potrafił ulozyc sobie porzadna diete i robic ze soba co tylko zapragniesz... redukowac, masowac itd... ciagle staram sie do tego dojsc bo moj organimz to krotko jeden wielki genetyczny smietnik i ciezko mi cokolwiek ze soba zrobic i rady innych i to co przeczytam na forach/ksiazkach/gazetach raczej sie u mnie nie sprawdzaja... czasami po czesci... sprobuj ulozyc jakas diete na podstawie podwieszonych w tematach... i stopniowow ja modyfikuj... powiedzmy co tydzien... i obserwuj co sie dzieje z Twoim organizmem... w koncu dojdziesz do tego co bedzie dla Ciebie najlepsze... uwierz mi... Zycze powodzenia :padam:
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
aha i BCAA powinno sie brac 1g/10kg masy ciała...
  • 0
wracamy do żywych...

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko

według mnie układanie diety pod grupe krwi to głupota- takie moje zdanie...

tak samo jak branie bcaa 1gna 10kg masy
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
tez fakt :rotfl: 1g to wkoncu minimalna dawka hehe nic nie szkodzi na przeszkodzie by ktos bral 2g bcaa na 10 kg :D a jak sie o teoriach diet i grupie krwi rozpisaliscie to slyszeliscie teorie o dzialaniu suplementów i pochodzeniu :hyhy: ? w skrocie ze dawniej istnialy dwa tryby zycia albo bylo sie myśliwym albo rolnikiem a czesc odziedziczyła teraz rozne geny po tych nacjach :]
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
ja biore 10g i na razie nie narzekam... trzeba po prostu sprawdzac na sobie i tyle...
  • 0
wracamy do żywych...

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko

a jak sie o teoriach diet i grupie krwi rozpisaliscie to slyszeliscie teorie o dzialaniu suplementów i pochodzeniu :hyhy: ? w skrocie ze dawniej istnialy dwa tryby zycia albo bylo sie myśliwym albo rolnikiem a czesc odziedziczyła teraz rozne geny po tych nacjach


iii ?? bo urwałes temat a robi sie ciekawie

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
Kain, - wszystko Ci przeciwsz pisze- przydładowo mozna napisać, że na tych co mają geny "myśliwych" lepsze jest białko zwierzęce, a na tych co mają geny "rolników" lepsze może być białko roślinne ;)
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
dziekuje bikerider, co my bysmy tu bez ciebie zrobili na tym forum :rotfl:

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
a jak rolnik hodował zwierzęta i rośliny to jakie białko bike ? :hyhy: :rotfl:

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko

iii ?? bo urwałes temat a robi sie ciekawie

ee tam wy tu piszecie o sprawach przyziemnych i zadajecie pytania lub dyskutujecie na tematy na ktore wystarczy sie zastanowic 1-2 min by udzielic odpowiedz a ja wam tu pisze o nutrigenomice czyli nauce badającej zależności pomiędzy składnikami odżywczymi a genotypem ludzkim.

a jak rolnik hodował zwierzęta i rośliny to jakie białko bike ?

w przypadku ludów pasterskich (żywiących się głównie białkiem) w toku rozwoju ewolucyjnego kinaza mTOR była silnie wysycana leucyną, BCAA, SCFA,HMB - ich wrażliwość została wytłumiona i potomkowie pasterzy reagują znacznie słabiej na aminokwasy i ich pochodne (jak HMB)
Znów u potomków nacji rolniczych wyraźniej odczuwają oni działanie BCAA (czyli też HMB)
uprzedam teraz pytanie w takim razie jesli ludzie roznie reaguja na aminokwasy, hmb itd. to co z super suplementem kreatyna, otóż
niezależnie od diety ogólna energetyczność pożywienia kształtowała sie podobnie we wszystkich nacjach. Więc na suplementację kreatyny wszyscy reagują poza nielicznymi wyjątkami.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


hunter07
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
moze mi ktos powiedziec dlaczego takiego zestawu jak radeoo napisał ( nitro bialko bcca ) nie mozna wziasc na pierwszy cykl?? dlaczego trzxeba zaczynac od mono ?
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
bo tak nauczyły sie pisać dzieci neostrady które myślą że odżywki bierze sie piramidkowo jak sterydy :hyhy: ja bym brał i sie nei przejmował


joks to ty w profilu ?? ładny jesteś :hyhy: daj numer :hyhy:

hunter07
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
czyli bys brał na pierwszy cykla taki stack :D?
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: nitro bolon + hmb + białko
TAK, piramidowe branie kreatyny przeszlo juz dawno do lamusa
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...




Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024