Skocz do zawartości


Zdjęcie

bol glowy albo cisnienie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

roko2102
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Sztuki Walki-Silownia i kiedy rugby

Napisano Ponad rok temu

bol glowy albo cisnienie
od czasu gdy zaczolem brac trenaject 75mg 1ml zaczela mnie strasznie glowa bolec uderzenia ciepla i straszny bol glowy musze robic oklady na glowe zimne ale ibuperom panadol nie pomaga wydaje mi sie ze to podwiekszone cisnienie.wziolem juz 4 zastrzyki i glowa zawsze mnie boli w dzien w ktorym zrobie zastrzyk bo robie co 2 dni i czy to jest normalne?co jest dobre na nadciesnienie na cyklu?i po jakim czasie tren zaczyna dzialac znaczy sila wchodzic?
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bol glowy albo cisnienie
koles jak ci tak skacze cisnienie to go niebierz , a jak nie to wal tylko 2 cm na tydzien ,a co jeszcze walisz do tego
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: bol glowy albo cisnienie
moze troche nie na temat ale ostatnio dowiedzialem sie, ze jak ktos zaczyna brac leki na nadcisnienie to musi je brac do konca zycia, bo organizm zaczyna wariowac jak sie je odstawia i potem sie slyszy o gosciach po 30+ lat po zawale albo i kilku, a z tego co widze to leki na nadcisnienie, co niektorzy polecaja, a o tym fakcie nikt nie wspomnial


Edit: patrzcie na co wpadlem :o
http://www.fabrykasi... ... 73c#252136
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: bol glowy albo cisnienie
MeeHau, to źle się dowiedziałeś :]
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: bol glowy albo cisnienie
roko2102, Na sterach przeciesz wzrost cisnienia norma :P , zrób tak jak kogut powiedział ... ew coś na zbicie cisnienia i pij duzo magnezu
MeeHau, To nie tak ze jak masz nadcisnienie to musisz do końca życia brac leki , bierze sie w przypadkach skrajnych i na obniżenie cisnienia , np przy 150/110 na normalnym trybie życia , powyżej już szpital
Często nadcisneinie jest w psychice i leczy sie go placebo :P tak ma mój kumpel ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bol glowy albo cisnienie
niepolecam nic na zbicie cisnienia ,poniewasz podczas wysilku cisnienie wzrasta i jesli lek skaczy dzialac to skoczy i to wysoko i albo trup albo wylew ,ZMNIEJSZ DAWKI TOWARU JAKI TO JEST CYKL DOKLADNIE
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: bol glowy albo cisnienie
kogut2, weź o czym ty mówisz, litości, lek na nadciśnienie obniża ciśnienie, ale nie do tego stopnia, by gdy sie skończy, miał nastąpić wylew, o zgrozo
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

roko2102
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 72 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk
  • Zainteresowania:Sztuki Walki-Silownia i kiedy rugby

Napisano Ponad rok temu

Re: bol glowy albo cisnienie
moja kuracja 30 agovirinu mam za soba a teraz 21 winstrolu i 20 trenajectu
  • 0

kogut
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:gdansk
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: bol glowy albo cisnienie
tak sobie palnelem ,moja matka wali leki na cisnienie , i wszystko jasne wino podnosi sporo cisnienie ile walisz tego wina i to wszystko walisz w 1 cyklu ,jak tak to ja sie nie dziwie czemu ci cisnienie skacze za ostro :przestraszony:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024