Skocz do zawartości


Zdjęcie

...Moje dolegliwości - stawy...


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

lobosk8
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

...Moje dolegliwości - stawy...
Witam wszystkich zainteresowanych moim problemem. Od kilku miesięcy mam poważne problemy ze stawami. Zaczęło się to w listopadzie zeszłego roku. Początkowo przejawiało się „strzykaniem” lewego kolana. Następnie padło drugie, oba nadgarstki, łokcie, plecy i od niedawna barki.

PRZYGODY Z LEKARZAMI:
Oczywiście, gdy zaczęły się owe problemy udałem się do lekarza rodzinnego. Standardowo wyniki i skierowanie do reumatologa. Reumatolog wysłał mnie ma kolejne badania i stwierdził, że nie widzi problemu na podłożu reumatycznym. Moje dolegliwości nie przeszły obojętnie rodzicom i pojechaliśmy do prywatnego reumatologa. Za 100zł dowiedziałem się że nic mi nie jest ;] Kolejna wizyta była u lekarza sportowego który powiedział że stawy mam ołkej i wypisał mi siarczan glukozaminy, oraz lek od osteporozy – nie odczułem żadnych popraw, podczas kuracji tymi lekami doszło do problemów z barkami.

TRENINGI:
Choroba dała się we znaki podczas cyklu kreatynowego (na zwykłym mono). Początkowo myślałem, że jest to zwykłe przetrenowanie, byłem zmuszony zaniechać cykl. Po 2 tygodniach obijania się w domu nadeszły problemy z plecami. Powrót na siłownie wyglądał następująco: dobra rozgrzewka i lajtowy trening regeneracyjny. Na drugi dzień po treningu było naprawdę źle, dokuczały mi bóle stawów. W chwili obecnej chodzę na siłownie domową, ponieważ mój trening wygląda wręcz śmiesznie. Głownie się rozciągam i robię podstawowe ćwiczenia na daną partie samym gryfem.

NA CHWILĘ OBECNĄ:
Na chwilę obecną jestem zdesperowany i pisze ten artykuł w dziale „doping”. Działania lekarzy i moje nie przynoszą żadnego skutku i to spowodowało rozmyślanie nad cyklem leczniczym przy pomocy sterydów. W środku dnia musze spać min. 3h ponieważ czuję że moje ciało jest zmęczone. Bule doprowadziły do wyeliminowania jakiegokolwiek sportu z mojego aktywnego niegdyś życia Z góry napiszę, że od zawsze miałem wstręt do takiego typu używek i z treningu czerpałem same przyjemności. Napiszę również, że nie spełniam wymagań wiekowych (jedynie 18-tka na karku) oraz mój starz na siłowni też nie jest wybitnie duży (7 miesięcy).

Tak więc kieruje do was pytanie „co byście mi poradzili ?”. Proszę abyście nie odsyłali mnie do innych postów, bo na pewno je przeczytałem :) Z góry dziękuje osobom które z chęci pomocy udzieliły się w tej sprawie :).
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...Moje dolegliwości - stawy...
tak wiec sadze ze stosowanie glukozaminy okres 4-5 miechow do tego duzo wapnia, i trening nie obciazajacy stawy z ktorymi masz najwiekszy problem poprostu przerzuc sie na maszyny w treningu i dodaj basen i pojdz do innego lekarza sportowego albo jakiegos trenera zwiazanego z kulturystyka problemy ze stawammi mysle ze sa oparte o brak witamin ale to tylko moje przypuszczenia
  • 0

lobosk8
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...Moje dolegliwości - stawy...
Byłem u lekarza sportowego, który podobno jest jednym z najleprzych lekarzy w swojej dziedzinie. Rodzice obiecali mi animal flexa na dniach, ale chciałem go dorzucić do odrzyweczki z pod lady. Nie wiem, co mam robić, wyniki mam pozytywne, każdy znajomy słyszał o "problemach" ze stawami spowodowanym czymś innym. Poświęciłem całą sobotę na informacjach o dopingu i zainteresowały mnie dwa środki, które mają dosyć łagodne negatywne skutki. Boldenon (który podnosi syntezę kolagenu) oraz Primobolan. Co myślicie?
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: ...Moje dolegliwości - stawy...
Najpierw se to wylecz bo jak dasz koks to i tak moze cie bolec a trzeba ćwiczyć

Boldenon (który podnosi syntezę kolagenu)

to spróbuj normalny kolagen najpierw

Robiłeś se jakieś badania na kości ?
Nie wiem jak to się fachowo zwie ale właśnie na jakość czy cuś...
  • 0

lobosk8
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...Moje dolegliwości - stawy...
"Koks" jest ostatnią deską ratunku w wyleczeniu z tego g**na. Po prostu nie mogę normalnie funkcjonować, wszystko mi napi**dala. sorry chłopaki za słowa ale już nie mogę tego ogarnąć
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: ...Moje dolegliwości - stawy...
koks nie jest na stawy....

idź do szpitala od razu jak ci podstawowi lekarze nie wiedzą co ci jest
i niech ci porobią badania i prześwietla
koks ci tylko podniesie ciśnienie, zwiekszy masę ciała, i z twoja psychika zrobi tak ze
bedziesz jeszcze wiekszym desperatem niz jesteś
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...Moje dolegliwości - stawy...
tez kiedys mialem problem ze stawami, za malolata jakos mnie nie ciagnelu do sportu ale pamietam ze mialem taki okres, ze szedlem sobie normalnie ulica, a tu nagle na prostej drodze skrecalem sobie kostke, zrobili mi jakies badania krwi i doszli do wniosku, ze to reumatyzm, potem za jakis czas badal mnie inny lekarz i powiedzial, ze to wcale reumatyzm nie jest, z czasem przeszlo nie pamietam jak to dokladnie bylo bo minelo juz ponad 10 lat

na twoim miejscu za koks bym sie nie lapal, z tego co mi wiadomo to pomaga on tylko w chorobach miesni, zreszta jesli uwazasz, ze to sluszna droga zawsze mozesz spytac sie lekarza wkoncu oni przypisuja takie rzeczy na recepte ale tak jak napisal Dacs... jestes pewien, ze twoja psychika poradzilaby sobie z koksem ? w skrajnych przypadkach to moze prowadzic nawet do samobojstw...
  • 0

lobosk8
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ...Moje dolegliwości - stawy...
teraz już jestem zdesperowany. Więc pojawiły ię mysli o koksie. Co mam robić jak nic, nikt mi nie pomaga ?? dlatego ten post w tym dziale
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: ...Moje dolegliwości - stawy...
idź do szpitala od razu jak ci podstawowi lekarze nie wiedzą co ci jest
i niech ci porobią badania i prześwietla

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024