Skocz do zawartości


Zdjęcie

winstrol.. a tenis ziemny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

krystiantenis
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

winstrol.. a tenis ziemny
witam w mam 20 lat od 10 lat gram w tenisa ziemnego.. i mam wrażenie ze juz jestem przetrenowany chciałbym użyć winstrolu (stan) byłem na wszelkich badaniach. testosteron w górnej granicy kortyzol w normie, serce jak dzwon. a słyszałem ze mozna biegac po winstrolu ile tego trzeba ? możecie mi doradzić ?:> czy wogole dac sobie spokoj ? wczesniej robilem sobie deki 3 strzały jak mialem roztrenowanie i na silownie chodzilem no ale powiem wam ze nic specjalnego nawet jednego teścia prolum zrobilem to tylko h*j mi stawał jak głupi i woogole dowiedzialem sie że nie mozna po tym biegac i chodzilem na siłownie przez ten czas. proszę o rady :) popzdrawiam..
  • 0

mj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:wszystko i nic

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny
uzupełnij profil
3 strzały deki chyba żarty sobie robisz
  • 0
żyje sie tylko raz

koksland1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny
niepotrzeba ci saa
ew. efka jako dopalacz na kopa
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny

krystiantenis, Stery + sport = doping ;] he ;P jak cos to kup sobie jakies life eneregy albo cos innego na pobudzenie na bazie kofe,taury i guarany badz cos mocniejszego . Z 3 srzałami deki ;o to zes poleciał , prolo tak samo . Przetrenowanie ? to zarzuc z Treca SPEED 8 drogie 8zł za jedna ampe ale po tygodniu stosowania 2x bedziesz gicior , jak juz sie uparłes o koks to eferdryna ....

PS . Jakies zawody czy tak rekracyjnie ten tenis?

 

Chodzi o ten produkt: http://www.fabrykasi...l-1amp-2,p.html


  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

krystiantenis
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny
no chyba 10 lat to nie czyszcze sufitów tylko juz cos gram, tak turnieje 14 w kraju jestem i chuj mnie strzela jak w najwazniejszym secie przy po 5 braknie mi siły albo nagdarski mnie bolą. speed 8 to wchuj tego piłem ja nie chce nic zeby mnie zczyszczało z witamin tak jak RED KICK czy Gutar. chce podpakowac waze tylko 71 kg jestem chudziutki i chce zebym był nie do zabiegania.
  • 0

0pL
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gw
  • Zainteresowania:..Silownia :]

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny
ta to po winstrolu Ci bardziej stawy wysuszy
  • 0
Jeden cel -masa-




REDUKCJA

mj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:mazowieckie
  • Zainteresowania:wszystko i nic

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny
30 strzałów wina plus krótki i długi tren połacz to i efekt murowany póżniej rzuć clen i efedrynę i będziesz nie do zabiegania
  • 0
żyje sie tylko raz

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny
krystiantenis, no to jak jestes 14 to masz trenera zapewne , nadgarstki - glukozamina , trening kondycyjny bieganie itp powinienes miec , jak wyzej ewedryna bo reszta to może sprawic wrecz odwrotny skutek , cięzko jest przytyc przy jednoczesnym wzroscie kondycji . Odzywki sa bardziej wskazane dla Ciebie , jabłczan albo cytrinian kreatyny , ew stack który ma wiele składników w sobie np jakies MUSCLETECHA ( bedac 14 w kraju masz hajs na to ) czy tez inne z wysokiej półki
Tyle odemnie
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny
Aha najwazniejsze ... jesli to co mówisz jest prawda sa kontrole anty dopingowe ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

krystiantenis
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny
mam trenera ale on daje tylko jakies amino i mowi zebym nic nie brał, jestem 14 ale cwiartki przyliczam na Mistrzostwach a chce polowke chociaz raz ugrac noi faktycznie od polfinałów są kontrole antydopingowe ale zabiorą mi punkty a medal bede miał i do szkoły mistrzostwa sportowego bez problemu mnie przytulą :) efedryne pierdole bo kolega moj bral i caly zimny taki byl ogralem go w 3 rundzie jak szmate pozniej nie spal jakies lęki miał pierdole takie herezje doradźcie cos i to sobie kupie najwyzej mi siądzie na baniak, cos kosztem czegos jak to sie mowi, i tak sie uczyc nie musze bo wrazie czego moge lekcje dawac tenisa i papiery sedziowskie i tak naprawde wsumie mam wyjebane aaa jeszcze pije ALVEO i ONyx zajebiste to jest stawy wzmacnia i wogole zajbiescie wypoczety wstaje polecam ale prosze kurwa juz mi sie zregenerowala dawno watroba weźcie mi cos doradzcie aa wczneisje jakiej kreatyny brałem ale to na poczatku dobrze dzialaly pozniej lipa jeszcze nabita bo raz kupilem sobie nitrobolon haha to tak spuchly po treningu ze myslalem ze ze smiechu pierdolne, nie wiedzialem ze sie po tym puchnie :)a i jeszcze jedno ja robie miesiac przerwy od tenisa chce biegac sobie prostu z tym i ruchy tenisowe nie bede grał bo mi rozjebie plecy i ręke i bede wygladał jak idiota.
  • 0

Dacs
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1118 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Doping, security i inne

Napisano Ponad rok temu

Re: winstrol.. a tenis ziemny

wczesniej robilem sobie deki 3 strzały

nawet jednego teścia prolum zrobilem

dobry jesteś :rotfl: , nie masz się czego dziwić :wstyd:

30 strzałów wina plus krótki i długi tren połacz to i efekt murowany póżniej rzuć clen i efedrynę i będziesz nie do zabiegania

przegiąłeś :kwasny:
REGULAMIN

krystiantenis
Z koksów to dla ciebie tylko snanazol, ale jak cię stawy już bolą to będą jeszczę bardziej, nad tym się jeszcze zastanów- zapopobiega się na to kolagenem i glukozaminą
Powinieneś brać środki na wytrzymałość i siłę np.
witamina b12, kreatyny na siłę nie pompujące na masę np. jabłczan, ethyl ester itd.
carbo- węglowodany najlepsze Vitargo lub biogenix czy olimp, banan jest zajebisty przed treningiem, cofeina w tabl czy efedryna tylko dorywczo działa najlepiej 1h przed treningiem możesz wziąść, tauryna i guarana mozesz sprubować.
A te amino co ci trener daje to bierz zawsze po treningu nie przed.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024