Skocz do zawartości


Zdjęcie

leviathan


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

kololoko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martial arts

Napisano Ponad rok temu

leviathan
JUż trzeci raz zmieniam posta bo mnie wszyscy olewają i zamiast coś mi doradzić to huuuj.
To forum zchodzi na psy.
W końcu zamówiłem leviathan ale nie wiem co dorzucić, czy jest sens brać krete bo 6-cio tyg cyku na krecie.
  • 0
Dwie tabletki kretki dla ładnej sylwetki.

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan
krete mozesz brac po takim czasie ile trwal ostatni cykl
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan
Skoro masz 10 letni staż to juz co nieco powinieneś wiedzieć a nie
jęczeć jak baba że forum schodzi na psy.
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan

Skoro masz 10 letni staż to juz co nieco powinieneś wiedzieć a nie
jęczeć jak aba że forum schodzi na psy.


Dokładnie to samo pomyślałem jak zobaczyłem tego posta :hyhy: :hyhy: :hyhy:


Jeżeli jesteś świeżo po cyklu na kreatynie no to zrób przerwę od tego supla i jeżeli chcesz no to po tej przerwie możesz wrócić do kreatyny i dodać ją do cyklu :chytry:
  • 0
Life is too short to be small

kololoko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martial arts

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan

Skoro masz 10 letni staż to juz co nieco powinieneś wiedzieć

Co nieco to już wiem, ale po ostatnim cyklu na krecie kiedy robiłem wycinke pisaliście "wal śmieło krete, nie ma problemu" teraz piszecie zrób przerwe po cyklu na krecie. Zgłupieć można tych sprzecznych informacji. HMB raz jest do bani a za jakiś czas jest ok z leucyną, kretą albo z czymś innym.

a nie
jęczeć jak baba że forum schodzi na psy.

Forum jest po to, aby zadawać pytania, nawiązywać dyskusje aby inni uczestnicy forum mogli korzystać z tej wiedzy więc jak mam się nie wkur..wić kiedy zakładam temat i przez kilka dni zero odpowiedzi. Po co to forum jest żeby zakładać temat dla jaj? Na innym forum dostałem odpowieź natychmiast, mało tego wywiązałe się ciekawa dyskusja, tu nic. Piszecie mi ze z 10cio letnim starzem powinienem wiedziec CO NIECO :kwasny: Pisałem już kiedyś na tym forum że większą cześć z tego czasu ćwiczyłem na sucho, bez żadnych supli więc niewiem za wiele i właśnie dlatego założyłem ten temat. :[
PS. temat zamknięty.odp. dostałem gdzie indziej.
  • 0
Dwie tabletki kretki dla ładnej sylwetki.

Grzesiek91
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Dziwki , Alkohol , Kolacje ze świecami :D

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan
kololoko, dobrze mówisz :) zgadzam sie z Tobą , 10 lat w branży nie znaczy że wie sie wszystko ;]
  • 0
I Tylko dwa słowa ! Wygladasz godnie

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan
kurwa chłopie po 10 latach to ja bym wiedział wszystko o tych sprawach ( po 10 latach mógł bym być instruktorem kulturystyki i fitnesu w dobrym klubie ) bo jak ktos coś robi to sie tym interesuje ćwiczysz rośniesz i interesujesz sie wszystkim co jest związane z twoją pasją ( no bo jak ćwiczysz 10 lat to chyba można już to tak nazwać ) a ty widać idziesz na siłke pomachać sztangą połknąć 5g krety i tak przez 10 lat i sie pytasz o pierdoły które wiedzą osoby z 5 miesięcznym stażem

kololoko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 182 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martial arts

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan
ja bym wiedział....., mógłbym być.........., Pierdol..nij se barana w ściane i zastanów sie co piszesz, bo gówno wiesz co jest moją pasją.
Kiedy oczekiwałem odpowiedzi na konkretny temat, żaden mądresek nie był w stanie odpowiedzieć (temat pewnie za trudny), a teraz kiedy się wywiązał temat typu " kut..as" to się fachowcy znaleźli. WYPIER..DALAĆ I NIE PISAĆ WIĘCEJ.
  • 0
Dwie tabletki kretki dla ładnej sylwetki.

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan

ja bym wiedział....., mógłbym być.........., p******..nij se barana w ściane i zastanów sie co piszesz, bo gówno wiesz co jest moją pasją.
Kiedy oczekiwałem odpowiedzi na konkretny temat, żaden mądresek nie był w stanie odpowiedzieć (temat pewnie za trudny), a teraz kiedy się wywiązał temat typu " kut..as" to się fachowcy znaleźli. WYPIER..DALAĆ I NIE PISAĆ WIĘCEJ.


to ty wypier.dalaj. dziwisz sie moze i nie wiedzieli bo maja starz po 5 mc a innym sie nie chcialo bo ciagle to samo musza pisac, bys pogrzebal na forum to bys znalazl !

krete mozesz brac po takim czasie ile trwal ostatni cykl

to nie byla od[powiedz na twoje pytanie??!!
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan
Widze ze kololoko pierwszy powiedział coś mądrego. Brawo za odwage ale taka jest prawda choc widac ze niejednego woczy kole.

to ty wypier.dalaj. dziwisz sie moze i nie wiedzieli bo maja starz po 5 mc a innym sie nie chcialo bo ciagle to samo musza pisac, bys pogrzebal na forum to bys znalazl !

Moim zdaniem jak masz pisac takie rzeczy to nie odzywaj sie i nie spamuj bo nic mądrego nienapisałes.

Jak ktoś zwraca się z prosbą o pomoc i rade to mu radźcie a nie wypominacie czego sie nienauczył przez swoj starz. Nie kazdy siedzi w tym po uszy, nie kazdy ma zmartwienia typu: nieodrobiłem lekcji, zapomniałem zaświecic na forum, czy jaką komórke kupic. Ludzie pracują i problemem jest utrzymanie rodziny i nie ma juz czasu na wczytywanie sie w jakies pierdoły, prosciej jest zapytac na forum, ale widze ze tu jest tylko jakaś banda dzieciaków (z nielicznymi wyjątkami) co sie podniecają jedząc staki czy inne kreatyny. J.ebnijcie sie w łeb zamiast komus wypominac czy karcic.
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

Bic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: leviathan
o lol niech ktos w ogule zamknie ten temat bo tu sie robi jak w sejmie :znudzony: :zdegustowany:
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024