Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blizny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Blizny
Jest jakis sposób zeby troche przynajmniej ukryc blizny ?? Bo mam na przedramieniu od okolo 2 tygodni i strasznie to wyglada ;/ bo nie robia sie koloru skóry tylko cały czas sa czerwone a nie chce zeby ktos to zobaczył bo przejebane bede miał ;/ polecacie cos jakis sposób czy krem niewiem cokolwiek
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny
a co pocieles sie?? trzeba poczekac i tyla co to jest 2 tygodnie w tych sprawach
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

stopro1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 167 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny
ja też mam blizny na przedramionach od oparzenia takie małe ale jakoś sie tym nie przejmuje :rotfl:
zapewne w aptece sa jakieś środki wybielające kolor skóry
  • 0
Cel : waga- 95kg :)
bic-45 :)
klata-125 :)
Pożyjemy zobaczymy :)

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny
Datulus może zgadłes o co chodzi :P no ale jak myślisz po ilu mogą mi one przynajmniej trochę zejść ?
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny
nigdy ja mam na nogach jak przechodziłe przez zasieki... pamiatka na całe zycie:)

BANAN14
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MIELEC

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny
No dobra nie zejdą ale mi chodzi czy one choć trochę wyblakną bo mam je takie różowe a inne blizny na przedramionach mam koloru skóry. Czy to od czegoś zależy ?
  • 0

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny
pierw były czerwone potem z 1 rok brązowe ze strupami, teraz (4lata po) są ciemniejsze od skóry

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny
mam w huj blizn na rekach i ciele, takie zycie, wszystkie po urazowe, bieleja po okolo roku, to zalezy od pigmentu, i tak muszisz czekac.
mi kiedys kolezanka przeciela reke szklem, w miejcu zyly, glupio to wyglada teraz ale nie przejmuje sie [i tak mam A], najlepsze bylo jej tlumaczenie "przepraszam, ale nie moglam sie powstrzymac!"
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny

"przepraszam, ale nie moglam sie powstrzymac!"


to chyba ona jakas nie teges... buehehe
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny
ej no ale on te blizny ma 2 tygodnie ludzie to normalne!! Rozumie po pół roku jak bedzie znamie to mozna nazwać to blizną, ale chyba zawsze po dwóch tygodniach od skaleczenia jak sie jeszcze tworzy skóa i jakiś czas po tym skóa jest jaśniejsza!! nawet pare miesiecy moze sie tak trzymać a z czasem albo zniknie albo nie. Ja miąłem duzo razy cos przecięte i mam tylko jedną blizne na ręce. Ja dostałem od pielęgniarki taki przepis z którym sie idzie do apteki, mieszają te składniki i ci to wszystko sprzedają. Jak miałęm z 7 lat wylał mi sie rozgrzany olej na noge, wypaliło mi z cm mięsa, dziesiątki zastrzyków, z rok samego mięsa na całej łydce, zero skóry, ja tylko zaczęła sie pojawiać to na nią ten krem i teraz nie ma śladu po oparzeniu hehe. Skoro takie oparzenie udało sie uratować to skaleczenie tym bardziej ;)
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

krzysiekl13
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1452 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nienacka

Napisano Ponad rok temu

Re: Blizny
ehh ja mam 44 takie spore blizny - zaliczylem kilka plotow no i wyrostek teej po wyostu prawie nie widac
a na reszte wziolem masci i nic nie pomoglo :(
  • 0
:)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024