Skocz do zawartości


Sposoby na ostrowię


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
brałem ostrovie i na mojej pisalo jedna łyżka stołowa - ze to jest okolo 30 gram białka. Wiec jesli lyzka stolowa to 30 gram bialka to juz az nad to. Wiecej bialka w jednej porcji sie nie przyjmuje. A trzy lyzki to bys juz mial 90 gram - wiec to juz grubo ponad potrzeby organizmu.
pisze jedna łyzka stołowa o 1 do 3 razy dziennie, a nie od 1 do 3 łyzek w jednej porcji.

Jak ja bym wypil 5 łyzek ostrovi to bym tak pierdzial ze unosił bym sie na własnych bąkach - latał bym ja superman.

Ale dobra, bierzcie nawet 6 łyzek, mi to lata.

greg_26
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
jedena łyżka stołowa białka to od 13 do 15g.
  • 0
W ŚWIECIE BARANÓW LEPIEJ BYĆ WILKIEM!!!
25cykli

nazwanynie
  • Użytkownik
  • 0 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
raczej wielkosc lyzek nie zmienila sie od czasu gdy brales ostrowie. mi to lata, ja jem, do 50gr bialka i tak powinni wszyscy jesc, nie powinno sie przekraczac tej ilosci bo narazie badania ktore prowadzono do tej pory mowia ze organizm przyswaja 50gr bialka jednorazowo. ja jem do tego prawie zawsze weglowodany bo to one sa najwazniejsze, bez nich to na gowno wam te bialko.
  • 0

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
Mam pytanie, otoż skoro juz mowicieo ostrowi to nie bede zaczynał następnego temamu. Mam taki proble gdyz chciałbym pis ostrowie takze na uczelni i tu jest pytanie: ile mozna nosic rozrobiona z mlekiem ostrowie w szczelnie zamkniętej butelce? Wiem ze na opakowaniu pisze ze trzeba spozyc po przyrządzeniu ale moze ktos tak robił? Nie mam wyjscia. Wiem ze niektórzy biorą sam proszek w butelke i w szkole czy uczelnie dolewają wode, mieszają i piją, ale ja juz probowałem z wodą i przez gardlo mi nie przejdzie wiec tylko mleko (a mleka nie bede brał na uczelnie :P). Tak wiec jesli ktos wie to prosze o pomoc :)
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
Na redukcji mleko? też mi nowość, inni mogą z wodą Ty zapewne też.

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
Moze i mogą ale mi nie przechodzi, obrzydzenia dostaje, a co z tą nowością? Ze niby mleko nie nadaje sie na redukcje?
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
To mieszaj ostrowie z woda mineralna i zacznij od 1 łyżki i przejdź stopniowo do 3. Melko zawiera tłuszcz, a tłuszcz na redukcji nie jest miło widziany, do tego białko z woda sie szybciej przyswaja niż z tłuszczem.

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
aygor18, wszystkie odzywki powinno sie wypijac od razu po przygotowaniu. Np wsypujesz sobie proche- chodisz z nim, jak chcesz zjesc dolewasz wody i wypijasz :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
jesli juz musisz z mlekiem to rob tak jak ja robilem jak szedlem do roboty. Mleko wlewaj do butelki tej takiej z ma zamykany "dziubek" jak np. butelka po Powerade a proszek biaka wsypuj to butelki plastikowej co ma na koncu w miare szeroka szyjke (ja takie butelki np. po sokach). I wtedy poprostu zajmuje ci to ulamek sekundy, bo mleko z butelki "wstrzykujesz" doslownie w sekunde do butelki z bialkiem, szybki shake i gotowe.

a mleka nie bede brał na uczelnie


skoro moglbys nosic rozrobione bialko to czemu nie mleko w butelce ? zajmuje to naprawde w sekundy tym moim sposobem. A co do wczesniejszego wymieszania mleka z bialkiem to odpada - tak sie nie robi.

aygor18
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
Dzieki Kain, o takim sposobie jaki mi przedstawiłes to nie myslałem, ale powiem ze tak zrobie. Co do tego ze nie bede brał mleka na uczelnie chodziło mi ze w kartonie (ze nie bede tago robił takjak w domu bo nie pomyslałem ze mozna robic tak jak Ty robiłęs).
Co do tego tłuszczu w mleku to zawsze stosuje mleko 0% tłuszczu (mleto z krasnystawu moim zdaniem najlepsze z tych tańszych) :). Jeszcze raz dzieki Kain :padam:
  • 0
Cele do połowy kwietnia:
Waga 75kg.
Stracic jak najmniej mięcha.
Uniewidocznic lipo.

orbit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:...
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Sposoby na ostrowię
Ja mam smak naturalny dosypuje troche kako i małą łyzeczke cukru i jakos idzie , co mozna dodac zamiast kakao ? bo juz mi sie nudzi taki smak .
  • 0
cel: do końca roku = 80 kg na klate, waga 90, 42 w bicu !



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024