Skocz do zawartości


Zdjęcie

PODRÓBKA Z A L L E G R .........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

S_L_L_S
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

PODRÓBKA Z A L L E G R .........
WITAM JESTEM TU NOWY I MAM KILKA PYTAŃ - OSTATNI KUPIŁEM SUPLEMENTY NA ALLEGRO - NIESTETY TO CO MI PRZYSŁANO NIE WYGLĄDA NA ORGINALNE PRODUKTY - NIE WIEM CZY KIEDYŚ MOZE SŁYSZELIŚCIE O PODRÓBKACH Z OLIMPU ?? - OSTATNIIO CZYTAŁEM NA FORACH ZE MOŻNA OCENIĆ ORGINALNOŚC PRODUKTU PO SPRAWDZENIU KODU KRESKOWEGO Z OPAKOWANIA ZECZ W TYM ZE JEZELI OSZUST KOPIJUJE ETYKIETKE TO RAZEM Z KODEM KRESKOWYM ORGINALNEJ FIRMY - NIE WIEM CZY NA OPAKOWANIACH Z OLIMPU KAZDY PRODUKT MA INNY KOD KRESKOWY TZN. NAPRZYKŁAD BCAA MA JAKIS SWOJ DANY KOD A CARBO MA JUZ INNY -BO TAK BYŁO NA TYCH OPAKOWANIACH- OCZYWISCIE SKUSIŁEM SIĘ CENOM BYŁA SPORO MNIEJSZA A NIEKTÓRE AUKCJIE SZŁY OD 1 ZŁ. SPRZEDAJĄCY MIAŁ WIELE POZYTYWÓW WIĘC TO MNIE PRZEKONAŁO. OPAKOWANIA WYGLĄDAJĄ NA PIERWSZY ZU OKA JAKORGINALNE JEDNAK SA POBRUDZONE POOBDZIERANE JAK BY BYŁY ZE STADJONU - ETYKIETKI TAK JAKBY WYBLAKŁE GDZIE NIEGDZIE STARY NADRUK ALBO TAKI JAK BY SI ETUSZ IM KOŃCZYŁ - FAKT ZE SA CHOLOGRAMY OLIMPU ALE WĄTPIE ZEB TO MIAŁO ŚWIADCZYĆ O ORGINALNOŚCI NIE SZTUKA TAKI CHOLOGRAM PODROBIĆ - CZY WARTO TO ZAZYC CZY LEPIEJ WYZUCI ZEBY SIE CZASEM NIE OTRUĆ ???? PROSZE O ODPWIEDZI ??
  • 0

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
Tak po opisie cięzko jest ocenic
Wrzuc najlepiej jakies fotki to sie luknie czy to az tak źle wygląda
  • 0
...

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........

ZECZ

rz sie pisze

No to tak: po pierwsze pisz małymi literami. Te produkty sa pewnie oryginalne, tylko ich daa waznosci pewnie sie konczy lub sa to produkty kótre lekko sie uszkodzily w czasie transportu! Acha- no i każdy produkt ma inny kod paskowy- to jest jakby kod, który pewnie mówi tam o róznych rzeczach (rózne info- nie wiem jakie). Jest taka strona, gdzie sprawdza się oryginalnosc produktu poprzez wlasnie kod tylko nie pamietam link- moze ktos poda??!!
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
Temat podwieszony "białko z allegro" tam można sprawdzic kody kreskowe
  • 0

S_L_L_S
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
To ta stronka [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - ale tak jak napisałem wyzej ze ktoś robi kopje z orginału to co ci to da - wyświetli ci sie ze to OLIMP a to tylko ten sam kod i w tym jest problem co innego jak by ktoś stworzył fikcyjną firme to wtedy takie coś go wyluczy. Dokładnie to było BCAA , CARBO , Gain BOLIC , i Glutamina - i jeszcze aminokwasy z FitMax - tam naprzykład jest doklejony termin ważności i cena -
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
S_L_L_S, - bierz to- napewno tam nie wsypali cianku lub arszeniku- jak nic nie da- to wypych!!!!
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
to ze brudne i poobdzierane pudelka to o niczym nie swiadczy, wogole daj linka do aukcji (nie sadze, ze ktos sie skusi, wiec konkurencji nie robi:P)
osobiscie jakbym mial podrabiac suple to napewno nie bylyby to gainery czy bialka :D
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
no wlasnie zapodaj jakis namiar to ocenimy fachowym okiem :hyhy:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

S_L_L_S
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
Polecono mi abym kupował teraz produkty w sklepach a nie na allegro lub w internecie - ale wydaje mi się że naprzykład suplementy.pl - to pewna firma i spokojnie mogę na takiej kupować - czy można miec obawy o jakoś ich produktów ??- oczywiście pewnie moze sie ktoś podszyć pod taką firme na allegro lub gdzies indziej ale wydaje mi sie że jednak najlepiej zaopatrywać się w suplementy ze sklepów istniejących w rzeczywistosci
  • 0

MeeHau
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 696 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
podasz tego linka czy nie ?
sam sporo kupuje na ebayu, nie mieszkam w PL... i jakos do tej pory tylko raz sie zdazylo ze dostalem wyjebke :P ale to byla bateria do fona, zreszta dostalem zwrot kasy bez problemow, wiec jesli uwazasz, ze dostales wyjebke to zglaszasz do allegro, chociaz z tego co slyszalem to oni maja to w dupie, albo idz na paly i zglos oszustwo albo zadzwon do przedstawiciela firmy Olimp i powiedz, ze ktos im psuje dobre imie, a nie ferment siejesz :P

powiem ci tak predzej kupisz podrobe markowej wodki w firmowym sklepie z drogimi alkoholami niz podrobke supli na allegro... jest takie cos jak opinie innych uzytkownikow (czyt. komentarze z tranzakcji) czytales je chociaz ?

I DAWAJ TEGO LINKA ALBO SIE NAWET NIE ODZYWAJ WIECEJ !!!
  • 0

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........

powiem ci tak predzej kupisz podrobe markowej wodki w firmowym sklepie z drogimi alkoholami niz podrobke supli na allegro... jest takie cos jak opinie innych uzytkownikow (czyt. komentarze z tranzakcji) czytales je chociaz ?

dokladnie jak widzialem ostatnio reportaz na ten temat to troche sie zdziwilem jakie ilosci ida na sklepy tego gowna :zdziwko:

DAWAJ TEGO LINKA ALBO SIE NAWET NIE ODZYWAJ WIECEJ !!!

slyszales czy nie???? :P
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

S_L_L_S
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
NIE POSIADAM LINKÓW - ALE TAK JAK PAMIĘTAM TO TAM BYŁY FOTOGRAFIE ŚCIĄGNIĘTE Z OLIMPU ALBO Z INNYCH AUKCJI TAK WIĘC NA AUKCJACH WYGLĄDAŁO NA ORGINALNE
  • 0

S_L_L_S
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
I JESZCZE RAZ SIĘ ZAPYTAM CZY TAKIE SKLEPY JAK suplementy.pl i ich konta na allegro ebayu i tym podobne tematy są to pewne źródła ????
  • 0

genek87
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska
  • Zainteresowania:jak każdy normalny man

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........

I JESZCZE RAZ SIĘ ZAPYTAM CZY TAKIE SKLEPY JAK suplementy.pl i ich konta na allegro ebayu i tym podobne tematy są to pewne źródła ????


tego typu sklepy maja po kilkaset lub kilka tysiecy pozytywow(wpierw sie na to patrzy)a potem kupuje,na drugi raz uwazaj na allegro
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: PODRÓBKA Z A L L E G R .........
sam jestes podrobka ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024