Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak brac i czy wogóle warto ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

orbit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:...
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Jak brac i czy wogóle warto ?
Mam zamiar kupić ''OSTROWIA BIALKO WPC-80 1800g'' ... wyniesie mnie to z przesyłką 80 zł jakie smaki polecacie ? podobno nie sa najleprze?, w jakiej porze dnia brac najlepiej białeczko w dni treningowe i nietreningowe co do tego jakies witaminki,tran i b12 wystarczą ? ... mam zamiar brac dziennie 30-50 g ... wczesniej brałem gainera 737 zjadłem 6kg (w 2 miechy) i przytyłem 2 kg to max;/ niechce powtórzyć tego samego błędu wiec prosze was o porade. z góry dzieki .pozdro.
  • 0
cel: do końca roku = 80 kg na klate, waga 90, 42 w bicu !

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac i czy wogóle warto ?

Mam zamiar kupić ''OSTROWIA BIALKO WPC-80 1800g'' ... wyniesie mnie to z przesyłką 80 zł jakie smaki polecacie ? podobno nie sa najleprze?


Co do smaku to się nie wypowiem który najlepSZY bo nie jadłem. Ale po mieście krążą plotki że rzeczywiście smak nienajlepszy. Ale trzeba się przyzwyczaić że nie takie rzeczy się łyka dla masy.

w jakiej porze dnia brac najlepiej białeczko w dni treningowe i nietreningowe co do tego jakies witaminki,tran i b12 wystarczą ?


w Dni Treningowe- po treningu zaraz. W Dni nie treningowe- raz w ciągu dnia. Warto jeszcze zjeść coś wysokobiałkowego przed snem albo wypić białko ale długowchłanialne (Ostrowia takim nie jest). Tran po śniadaniu 2 kapsy. B12 wątpie aby działało, ale możesz brać tak: 30min przed pierwszym posiłkiem 1kaps, w południe 1 kaps i przed snem 1 kaps. Witaminy po śniadaniu 1 kaps. Przydało by się jeszcze do tego dokupić jakieś źródło węglowodanów np Carbo albo gainer i dawkować wg braków w diecie.
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac i czy wogóle warto ?

jakie smaki polecacie ?

Polecam naturalny do tego dodajesz lyzke kakaa :rotfl: i mieszasz lyzka az sie rozpusci nie wstrzasaj bo bedzie sie za fest pienilo.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac i czy wogóle warto ?
ale jak poczeka 2 minuty to piana znika ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

orbit
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:...
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac i czy wogóle warto ?

Mam zamiar kupić ''OSTROWIA BIALKO WPC-80 1800g'' ... wyniesie mnie to z przesyłką 80 zł jakie smaki polecacie ? podobno nie sa najleprze?


Co do smaku to się nie wypowiem który najlepSZY bo nie jadłem. Ale po mieście krążą plotki że rzeczywiście smak nienajlepszy. Ale trzeba się przyzwyczaić że nie takie rzeczy się łyka dla masy.

w jakiej porze dnia brac najlepiej białeczko w dni treningowe i nietreningowe co do tego jakies witaminki,tran i b12 wystarczą ?


w Dni Treningowe- po treningu zaraz. W Dni nie treningowe- raz w ciągu dnia. Warto jeszcze zjeść coś wysokobiałkowego przed snem albo wypić białko ale długowchłanialne (Ostrowia takim nie jest). Tran po śniadaniu 2 kapsy. B12 wątpie aby działało, ale możesz brać tak: 30min przed pierwszym posiłkiem 1kaps, w południe 1 kaps i przed snem 1 kaps. Witaminy po śniadaniu 1 kaps. Przydało by się jeszcze do tego dokupić jakieś źródło węglowodanów np Carbo albo gainer i dawkować wg braków w diecie.

Dzieki wielkie wegli mi niebrakuje tylko własnie białka mam za mało ... b12 aż 3 razy dziennie ? na opakowaniu pisze ze 1 raz,i tak biore od 2 miechów
  • 0
cel: do końca roku = 80 kg na klate, waga 90, 42 w bicu !

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak brac i czy wogóle warto ?

b12 aż 3 razy dziennie ? na opakowaniu pisze ze 1 raz,i tak biore od 2 miechów


Te dawki na opakowaniach przeważnie podane są dla sikorek a nie dla kulturystów. Jeżeli czujesz że ten 1 kaps na Ciebie dziala to bierz jeden, albo powoli zwiększaj dawki.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024