Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co dorzucic??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

Seba_m5
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Co dorzucic??
Witam !

Chciałbym się dowiedziec jakie odzywki sobie kupic na mase. Zastanawialem sie nad gainerem, bialkiem i czyms do tego ale nie wiem czy to dobry wybor, pisze po to by sie dowiedziec. Mam 170 cm wzrostu i waze 65 kg. Ćwicze okolo 7 miesiecy. Miałem zamiar kupic nitrobolon ale on daje tylko pompe podbno i wszystko schodzi po jakims czasie jak sie przestanie cwiczyc. Wiekszosc moich kumpli twierdi ze gainer, bialko itp to gowno bo brali to przez krotki okres czasu i nic nie dawalo . Jednak ja mysle ze to jest bardzo dobra rzecz tylko podstawa jest dieta, ktora aktualnei posiadam. Nie jest moze to w pelni profesjonalna dieta ale lepsze to niz jej wcale nie miec. Wiem ze bez masy w tym sporcie ani rusz. Mam kolege ktory przez 3 miesiace przytyl 15kg na samej diecie, podnosi ponad 120 kg a wygladal wtedy niewiele lepiej ode mnie wiec jest on najlepszym przykladem na to jak wazna jest masa.
Mam nadzieje ze mi cos doradzicie bo nei sztuka jest kupic odzywek za 500 zl i nic z nich nie miec tylko kupic cos konkretnego z glowa. Pozdro
  • 0

Driftgreg666
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 570 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Co dorzucic??
Wiec możesz już śmiało kupić kretke np. Olimp mega Caps, do tego jakis gainer np. gain bolic czy mass xxl i białko na noc np. pro longatum. Bierz je według braków w diecie a masa na pewno pójdzie. A co nitrobolona to źle słyszałeś. Właśnie jestem po cyklu na nim i przez 3 tyg nic mi nie spadło, ni grama a ni nic w obwodach. :)
  • 0
„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.”


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024