Skocz do zawartości


Zdjęcie

pytanie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

adrian10259
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

pytanie
mam pytanie a mianowiecie jak powinno się brać Androlic 50 nie chodzi mi tu o ilość bo to wiem tylko o godziny brania i np czy przed jedzeniem czy też pojedzeniu kumpel wzioł 60 tab ale nie przestrzegał specjalnie godzin ani tego czy przed jedzeniem wźoł czy po czy to wogule ma jakieś znaczenie
  • 0
czekam

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
po posiłkach, ale jeśli zadajesz takie pytania to na pewno nie jesteś gotowy na tak mocny androgen.

jak miałby wyglądać cały cykl?
bo chyba nie masz zamiaru brać antka solo?
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

adrian10259
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
nie nie będe go brać solo a pozatym poprostu chiałem się dopytać kumpel brał poszłu mu to nieźle na mase ale nie przestrzegał czegoś takiego jak po po siłku czy przed a jednak przytył ja wolałem się dowiedzieć co i jak.Dodam se jeszcze do niego prolkę.
  • 0
czekam

Miami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Pomijając fakt, że zawartość tego preparatu to prawie na pewno metanabol, sam Androlic 50 nie już produkowany, to i tak odradzam.
Napisz co i w jakich ilościach brałeś wcześniej. Cykl z antka i prolo to rozwiązanie fatalne.
  • 0

adrian10259
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
pomijając fakt że nie masz racji bo muj kumpel brał to na 3 cyklu i przytył 10kg więc raczej to nie jest metanabol a cykl a antka i prolka to akurat najbardziej doradzany cykl gdzie bym nie czytał.
  • 0
czekam

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
który to ma byc twoj cykl?

Miami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
adrian10259, gratuluje dojścia do dobrego antka :). Pamiętaj, że w podróbkach jest jakieś 35 mg metki w każdej tabsie :). Badania laboratoryjne.

pomijając fakt że nie masz racji bo muj kumpel brał to na 3 cyklu i przytył 10kg

Jak długo brał i w jakich dawkach? I ile mu potem zostało? I o sobie coś więcej napisz.
  • 0

adrian10259
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
jeżeli o mnie chodzi to muj poważny 3 cykl jadu od kilku dni na dece i antku mam też prolkę a co do kumpla jak pisałem wcześniej przytył na tym 10 kg na 3 cykl więc to meta raczej nie była a wzioł 60 tabsów w 3 tyg ja mam zamiar taki sam.A co do antka o co chodzi że nie produkują wczoraj byłem na stronie britisch dragon tam było napisane wyraźnie że androlic jest w ich asortymencie sprzedaży.Pozatym mam zajebistego dilla poszukałem troche i znalazłem porównanie podrubek i orginałów tabsy wzasadzie nie różnią się nieczym ale słoiczek w którym są tabsy tak w podróbkach chologram jest z dupy prawie wogule sie nie świeci natomiast u mnie ma fajne kolorki a pod kątem widać smoka.
  • 0
czekam

Miami
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pytanie
Trochę wcześnie jesz antka, ale twój wybór. I dobrze, że dodałeś Dece radze pojechać z 12 tygodni. Życzę przyrostów.
  • 0
O mnie w skrócie: Tępy ekto z wiedzą nie o tym co trzeba.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024