Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tłuszczyk.. i mięśnie.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

kwiatekoka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Tłuszczyk.. i mięśnie.
Witam. czytam i czytam to forum jednak lepiej mi będzie jeżeli zapytam sie was o porade.
Moim celem jest zmniejszenie swojej wagi do ok. 95 kg. oraz mieć lepszy wygląd porostu większa objętość mięśni. Grałem w siatkę przez 6 lat siłownie miałem raz lub dwa razy w tyg treningi codziennie po 2h. jednak od 3 miesięcy nie uczęszczam na zajęcia z powodów typu brak kasy klubu na mój rocznik. chodziłem miesiąc na siłownie 4 razy w tygodniu lecz przestałem z powodu wyjazdów wakacyjnych :wstyd: teraz po braku treningów przybyło trochę tłuszczu a mianowicie ok 10kg z 95 kg na 105;/ chciałbym cos z tym zrobić.. który spalacz proponujecie a moze lepsza bedzie kreatyna? w ostateczności masa (105kg ) może zostac ale zeby budowała ja tkanka mięśniowa a nie jak obecnie tłuszczyk... dodam ze w tym roku pisze mature a wiec nie mogę oddac sie siłowni codziennie.. a i co tydzień w soboty mam meczyk w amatorskiej lidze siatkówki... wiem ze troszke chaotyczny mój post mam nadzieje ze zrozumieliscie mi o co chodzi.. a wiec co brac jak brac i jak cwiczyc... dziękuje z góry za odpowiedz...
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.
zrob redukcje dodaj cla aeroby trening ogolnorozwojowy bo zrozumialem ze juz nie cwiczysz ogolnie u ciebie musi byc dieta czyt dzial odzywianie FAQ tam wez diete na redukcje na wage 95kg i tyle
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.

a moze lepsza bedzie kreatyna



Nie. Krete ci proponuje jak juz zrzucisz to co chcesz zrzucic i wtedy sobie mozesz walnąc cykl na mono krecie.

trening ogolnorozwojowy


Jesli chodzi o trening to moim zdaniem zaden tam ogolnorozwojowy bo skoro koles tyle lat gral w siatke i jeszcze na silke chodzil to juz jest wystarczajaco ogolnorozwiniety :) A to ze mial przerwe małą to nie szkodzi, poprostu pierwsze pare treningow na silce zrob tak lajcikowo z niezbyt duzymi ciezarami zeby sie na nowo zaprawic a jednoczesnie nie nadwyrezyc.

Jesli chcesz zrzucic tluszcz a uwidocznic miesnie to zrob typowa redukcje. Cwiczenia walnij takie jak sie robi na masówce ( http://www.fabrykasi... ... 63&start=0 ) - bo pisales ze na miesniach tez ci zalezy. Do tego aeroby, jak najwiecej - bo chudniecie to jednak twoj priorytet - czyli bieganie, plywanie, graj w siatke dalej, skakanka, poprostu oprocz pakowania duzo sie ruszaj.

Jesli chodzi o suple to przedewszystkim jakis fat burner (np. TSE) + np. CLA jesli masz na tyle kasy. Do tego jakies bialeczko uniwersalne (niech ci koledzy doradza jakie).

Kolejna rzecz to jak ramzes pisal - dieta - to podstawa, zajrzyj do FAQ (dzial odzywnianie). Jak nie bedziesz trzymal diety to nic nie schudniesz. A co jest najwazniejsze w diecie ? Oprocz tego co jesz najwazniejsze jest bys jadl regularnie. Jesli bedziesz jadl nieregularnie to choc bys nie wiem co zdrowego jadl to nie schudniesz.

Ja bym to tak widzial. Jednak pamietaj robiac redukcje raczej sie nie napompujesz zbytnio, bo raczej trudno jest robic redukcje i jednoczesnie isc w gore w obwodach, ale jak zrozumialem tobie chodzi raczej na poczatek o schudniecie i o lepsza definicje czyli rzeźbe.

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.

Do tego jakies bialeczko uniwersalne (niech ci koledzy doradza jakie).


Nitroprogen, Sp80, Prolongatum
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.

Jesli chodzi o trening to moim zdaniem zaden tam ogolnorozwojowy bo skoro koles tyle lat gral w siatke i jeszcze na silke chodzil to juz jest wystarczajaco ogolnorozwiniety

lepiej niech pocwiczy troche ogolnorozwojowko nic mu sie nie stanie ze 3 tyg a potem niech jedzie innym plaem
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.

lepiej niech pocwiczy troche ogolnorozwojowko nic mu sie nie stanie ze 3 tyg a potem niech jedzie innym plaem


mozna i tak

kwiatekoka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.
a co gdybym kupił to Thermo Fat Burner 90+30 TABLETEK GRATIS pojechał treningiem który kolega kain polecił i dietę jaka ładna ?? tylko nie chce aby obecna tkanka miesniowa uległa spaleniu...
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.
takie rzeczy tylko w erze. coś kosztem czegoś.
  • 0

kwiatekoka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.
hm.. no dobrze a spalenie tkanki mięśniowej w jaki sposób przebiega.. no bo chyba do diabła nie robi sie flak ze skory tam gdzie kiedys był mięsień....
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.

no dobrze a spalenie tkanki mięśniowej w jaki sposób przebiega

przez kataboliczne dzialanie kortyzolu, hormonu - a jakze - katabolicznego, niestety dla redukujacych jest on potrzebny bo nie da sie wprowadzic organizmu w stan anaboliczny i jednczesnie spalac tluszcz(niby ph to potrafia heh), ja ci polecam teraz bardzo mocna redukcje z dolaczona na koncu definicja, a potem mozesz przechodzic na trening masowy i budowac czysty miesien.

AHA: szczegoly odnosnie treningu w moim dziale, nie spamuj tutaj heh.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

kwiatekoka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.

ja ci polecam teraz bardzo mocna redukcje z dolaczona na koncu definicja,.

o co chodzi z definicją? i ile moze ubyć mi po fat burnerze np. w bicu...
  • 0

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.

o co chodzi z definicją?

Poprawa definicji miesnia zaraz po redukcji, razem mezocykl widzialbym jakies 12 tygodni

i ile moze ubyć mi po fat burnerze np. w bicu...

z tym pytaniem zglos sie do wrozki, ale moge podac przyklad z zycia wziety, moj znajomy przy zjezdzie z wagi przed zawodami stracil 12 cm w pasie przy 1 cm z ramienia, ale do takiego wyczynu potrzeba ogromnej wiedzy, dobrego wspomagania i genetyki.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.

hm.. no dobrze a spalenie tkanki mięśniowej w jaki sposób przebiega.. no bo chyba do diabła nie robi sie flak ze skory tam gdzie kiedys był mięsień....


nie zhizuj az tak :D oczywiscie ze flak sie nie robi na redukcji. Flak ci sie zrobi jak twoim jedynym sportem bedzie wpierdzielanie chipsow przy jednoczesnym zmienianiu kanalow za pomoca pilota :hyhy: Albo hodowanie odleżyn na dupie siedzac caly dzien przy kompie. Owszem na redukcji miesnie lekko zmniejaszja sie ale bez przegiec. Robiac redukcje nadal utrzymujesz je w dobrej formie bo jednak cwiczysz, wiec zaden flak ci sie nie zrobi. Pamietaj tylko o bialku, kup sobie jakies bialko uniwersalne i pij je po treningu i na noc, czyli w momentach najwiekszego katbolizmu. Mozesz dodatkowo jak sie tak boisz o miesnie kupic sobie L- glutamine - to (moim zdaniem) dobry antykatabolik.

Co do spadkow to najwieksze spadki maja ci co biora sterydy i ci maja sie czego bac :) . My (np. ja :) ) budujemy prawdziwe miesnie oparte na diecie i suplementach (czyli substancjach ktore i tak wpierdzielamy w pozywieniu), wiec takie miesnie tak szybko nie spadna, bo nie sa sztucznie napompowane jakimis chemikaliami.

Do mnie do roboty rok temu z Polski przyjechal taki koles, napakowany w 3 d.up.y. Sam wszem i wobec mowil ze koksowal i tyle. Juz po paru miechach ciezkiej pracy fizycznej (bez brania koksu) z miesni mu wszystko zeszlo, jak by ktos opone przebil. Prawdziwe miesnie tak szybko nie znikają ;)

kwiatekoka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.
Czyli podsumowując : mam kupić :
hermo Fat Burner 90+30 TABLETEK GRATIS
i białko
trening 3 razy w tyg na siłowni + sobotka meczyk w siatke.
i gratis dieta na redukcję... takie cos?
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Tłuszczyk.. i mięśnie.
tak, to wszystko co napisales + AEROBY !!! meczyk w siatke w sobote to stanowczo za malo zeby schudnac. Przynajmniej musisz dorzucic do tego bieganie , conajmniej 3 razy w tygodniu.
Z suplementow oprocz tego co napisales, jesli masz jeszcze kase do wydania to bym kupil CLA i jakis antykatabolik - np. l - glutamina. Jesli nie masz tyle kasy to sie obejdzie, dobra dieta, TFB i bialko wystarcza.



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024