Skocz do zawartości


pare pytań o nb2


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

pare pytań o nb2
Koniec końców jednak kupiłem nitrobolon 2 zamiast hp, bo dostalem pol duzego opakowania nb2 od znajomego wiec dokupilem do tego jeszcze jedno duze opakowanie nb2, a wiec w sumie mam poltorej duzego opakowania nb2 na cykl, styknie na jeden cykl? do tego kupilem 2 kg Mass xxl (jak bedzie malo to dokupie jakis tutejszy angielski). To co zrobie z tego jakis porzadny cykl ? Oczywiscie do tego bede bral witaminy i mineraly, omege 3, lecytyne, antykataboliki (glutamine i tauryne).

No i wlasnie zastanawialem sie zeby dorzucic do tego mono krete, oplaci sie ? Slyszalem ze mozna łaczyc i ze sa efekty, ale sie zastanawialem czy aby napewno wskazane jest laczyc tyle rodzaji krety ze soba, no bo w nb2 jest jabłczan i etyl ester. W praktyce kazdy mowi ze "ok" ale moze ktos gdzies cos czytal ze nie nalezy przeginac, czy moze dzialanie tych kret zamiast sie sumowac to sie znosi czy cuś :wstyd:

Tak czy siak bardzo ladnie prosze o dokladne dawkowanie nb2 gdybym bral tylko to bez krety (ile razy na dzien i ile miarek w kazdej porcji) oraz opcje 2 tzn. gdybym laczyl nb2 z kretą - ile nb2 i ile krety (tutejsza kreta jest standardowo 700mg/ kapsułka). I jak do tego wszystkiego zarzywac mass xxl'a, no bo wiadomo ze z nb2 nie wskazane jest jednoczesne picie bialka.

Co do bialka to chyba oprocz mass xxl kupie sobie jakies bialko uniwerslane - no bo malo jest bialka w jednej porcji w mass'ie. Co myslicie ? Tak tak wiem wg. brakow w diecie ale chyba wartało by kupic.

Dla informacji moja waga to rowne jak w m.o.r.d.e strzelil 80 kilo :oczami:

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
jak masowka to male tego massa masz, a co do ilosci kreatyn to tym sie nie przejmuj bo niektore stacki to maja po 6 rodzaji w sobie. na reszte pytan ci nie odpowiem bo nie znam sie za bardzo ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2

mono+nitro2

DT:
Nitro2 przed treningiem
5g mono po treningu/lub rano

DNT:
5g mono na czczo
nitro2 po poludniu


tego nitro musisz wyczuć ile na Ciebie
dobrze działa, bo np ja zaczynałem na 1 miarce w porcji
a kończyłem na na 4 miarkach w porcji

Nitrobolon 2

Polecam rozpocząć dawkowanie preparatu od najmniejszej sugerowanej dawki dostosowanej do wagi ciała i obserwować korzyści płynące z suplementacji. Następnie powinno się zwiększać codziennie dawkę o 1 kapsułkę w porcji do momentu, w którym uzyskuje się maksimum korzyści przy minimum niepożądanych objawach.

Zalecane pory stosowania:
w dni treningowe
3 x dziennie po 1 pełnej miarce
- I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
- II porcja 30 min przed treningiem
- III porcja bezpośrednio po treningu

w dni nietreningowe
2 x dziennie po 1 pełnej miarce
- I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
- II porcja 5 godzin później ok. 30 min przed posiłkiem.

Jeśli nie wystąpią nudności to możma w każdym kolejnym dniu zwiększamy dawkę o 1 miarke. w każdej porcji. Zwiększamy ilość miarek w porcji codziennie, aż do dnia w którym uzyskuje się maksimum korzyści przy minimum niepożądanych skutków (jednak nie więcej niż proponowana max. dawka patrz poniżej). Po określeniu progu najbardziej skutecznej dawki utaloną ilość miarek stosujemy przez pełny cykl stosowania NitroBolonu.

UWAGA:!!! w cyklach ekonomicznych mozna w DNT stosowac tylko 1 porcje.


Joks napisał 3 porcje na dzień
powiem Ci że nie miałem czasu na 3 porcji
i brałem 2 porcje ale za to większe
brałem przed treningiem i naczcczo
ogólnie NB2 fajnie pobudza przed tren,
gdy doszłem do 4 miarek to "fruwałem"
na treningu.

Krete możesz dożucić, bo ja raz jak miałem tylko
jedną puchą to wrzuciłem krete.
Białko warto kupić

Mass XXL po treningu
badź gdy nie mozesz zjeśc posiłku
Ogólnie cykl fajny.

Pozdro
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
Dzieki

No to powiedz mi ostatecznie co ty bys zrobil ? Mam nie jedna duza puche nb2, lecz poltorej duzej puchy. To w takiej sytuacji dodawac do cyklu mono czy nie. Ty jak bys zrobil ?


mono+nitro2

DT:
Nitro2 przed treningiem
5g mono po treningu/lub rano

DNT:
5g mono na czczo
nitro2 po poludn


Troszku du.piate mi sie wydaje to dawkowanie bo jesli tak malo bede zazywal nb2 to bede go bral chyba ze 3 miechy. Mi by chodzilo bradziej o cykl glownie opierajacy sie na nb2 z niewielkim dodatkiem mono. Moze cos takiego:

DT:
na czczo nb2
przed treningiem nb2
po treningu mono

DNT:
na czczo mono lub nb2
po poludniu nb2

Tak czy siak napisz mi co ty byc zrobil jak bys mial tyle nb2 co ja, babral bys sie w krete ?

A wogole ile moze stac napoczete nb2 ? to pól opakowania dostalem od kumpla, on go kupil jakos w sierpniu lub lipcu, jak tak patrzylem to jest pare grudek a tak to wyglada ok, to co nadaje sie ?

Pozdro

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
Ja bym brał samo NB2 masz go dużo
cykl wyjdzie :)

a stać moze moje raz stało z pół roku :D
grudki były ale działało.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
Dobra to wale samo nb2, nie chce przeginac. Jak robilem drugi cykl mono to czasem mnie troche nery pobolewały choc pilem sporo wody.

Dzięx

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
ile gramow ma jedna miarka w nb2 ?

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
5g
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
mi sie wydawało że to taka sama miarka jak w mono czyli 6,5g. Ale okazało się że jednak ma 5g tak jak pisali.
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
dzieki

Tak sobie mysle ze moze w cyklu dam sobie spokoj z tauryna i glutamina bo przeciez sa one w nb2 i to w sporych ilosciach - w jednej porcji:

Tauryna 1500 mg

Glutamine Matrix 1000 mg:
N-Acetyl Glutaminy (n-acetyl-glutamine NAG)
L-Glutamine

wiec do nb2 dorzuce tylko gainer (mass xxl) , bialko uniwersalne, witaminy i minerały, omega 3, lecytyna, zamiast tauryny i glutaminy kupie sobie moze jeszcze aminokwasy i jesli jeszcze starczy kasy to ZMA - ale z tym ostatnim to sie zobaczy bo z kasa krucho :wstyd:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
no mozesz tak zrobic i tez bedzie elegancko zwiekszaj dawki bo jak zaczniesz np od 15g w jednej porcji moze nie podzialac
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
no no, zaczne od 5 g w jednej porcji, tak bede bral ze trzy cztery dni, potem zwieksze do 10 gram w jednej porcji i tak z tydzien bede bral, moze deczko wiecej, a potem walne 15 gram

dobrze?

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
coty walisz odrazu od 10-15g i zwiekszasz
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
uuuu to mnie zaskoczyles teraz ze takie sloniowe dawki, dobra bo lece do roboty, dopytam o reszte wkrótce

pozdro

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
sorry ze sie wpierdole ;p

moj cykl to bedzie gdzies 150g storma + duze nitro i + mono lub male nitro i wlasnie nie wiem polecacie zebym bardzije kupil to nitro male czy mono? bo mam mozliwosc kupic pol puszki mono za 15 zl ;p
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
kupuj duze dawki trzeba stopniowo zwiekszac bo tak to gowno da
  • 0

GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
chyba ostatnie pytanie odnosnie mojego cyklu, bo juz za dwa dni ruszam :) Zastanawiam sie czy nie przejsc na trening 4 razy w tygodniu. Dotąd cwiczylem 3 razy. Mysle sobie by maksymalnie wykozystac to ze bede brał nb2 - oczywiscie nie przeginac jednoczesnie bo na regeneracje tez musi byc czas, ale czy 4 dni to przegiecie ? Co myslicie ? 4 dni czy tak jak cwiczylem dotychczas czyli 3 ?

B[u]B[u]
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 602 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Brzeziny
  • Zainteresowania:SpoRt|Parkour|Pakernia

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
nie czytalem calego tematu ale jak juz dlugo cwiczysz 3 x week to mozesz przejsc na 4 dniowy split nic sie nie stanie tylko nie cwicz dzien po dnio tylko z 1 dniowymi przerwami Zma dorzuc i bedzie git
  • 0
...

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
Kain, bez stazu na to pytanie nie da rady odpowiedzieć
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


GośćGuest_Kain_*

Guest_Kain_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: pare pytań o nb2
heh No staz dluugi jest :hyhy: Wogole cwicze, zajmuje sie kulturystyką od paru lat. Juz na studiach zacząłem cwiczyc. Z poczatku nie regularnie tylko tak od czasu do czasu łazilem na siłke bo miałem za free. Potem zacząłem regularnie. Potem były w miedzy czasie przerwy itd.
Wtedy jednak jechalem caly czas na sucho bez supli. Teraz tak na powaznie i regularnie cwicze od jakiegos roku w tym czasie non stop biore jakies suple. W miedzy czasie wykonywalem tez dosc ciezka prace fizyczna (polegajaca miedzy innymi na dzwiganiu ciezarow) dlatego z poczatku malo przybieralem, i rowniez dlatego cwiczylem tylko 3 razy w tygodniu by miec czas na regeneracje. Teraz pracuje w tym samym miejscu ale juz nie fizycznie :) Tak wiec prawie od roku cwicze treningiem 3 razy w tygodniu. W miedzy czasie przwinął sie cykl na mono. Wiec moge zaczac trening 4 x w tygodniu ? Co lepiej ? 3 czy 4 ?



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024