Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chcesz zarobić?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Chcesz zarobić?
Witam. wielu z was potrzebuje pewnie kasy, ale kto jej nie potrzebuje hehe. Chcialbym wam polecic program dzieki ktoremu nic nie robiac mozesz zarobic :hyhy: a wiec zaczynajmy:

Eurobare to świetny, ale przede wszystkim realny system zarabiania pieniędzy w internecie, w którym uczestniczy już ponad 1 000 000 osób z całego świata!. Aby zarobić nie musisz klikać w żadne reklamy, twoja skrzynka nie jest zasypywana wielką ilością spamu, a ty musisz tylko wyświetlać reklamy na swoim pulpicie i nic więcej. Polega to na wyświetlaniu się banera reklamowego dzięki któremu 1/8 twojego pulpitu jest zajęta przez reklamę. Aby przystąpić do tego systemu nie musisz mieć nawet 18 lat.

Co miesiąc za zdobyte punkty dostajesz pieniądze. Przelicznik od pewnego czasu wzrasta - za każde 1000 pkt. (sufrowanie zajmie ci 1-2 dni) otrzymamy ponad 6 eurocentów. System automatycznie wyłącza się po 4 godzinnej nieobecności nas przy komputerze, jednak nie ma on limitu surfowania. Dzięki temu można surfować całą dobę. System poleconych jest naprawdę świetny gdyż Eurobarre daje nam aż 100 % od każdego poleconego! Mówiąc inaczej - otrzymujesz za każdego człowieka który zapisze się dzięki Tobie do EuroBarre aż 100 % jego zarobku! Dodatkowo EuroBarre przyzna Ci łącznie aż 15 000 punktów za przyłączenie się do programu. Po 5 000 pkt otrzymasz w 15, 45 i 75 dniu swojego uczestnictwa. Oprócz tego możemy zarabiać na mailach, ankietach i grach które oferuje nam system.

Aby zacząć zarabiać w EuroBarre należy ściągnąć i zainstalować program który będzie wyświetlał reklamy. W tym celu kliknij na poniższy link który spowoduje iż zostaniesz przeniesiony na stronę systemu.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Na wczytanej stronie głównej EuroBarre kliknij w link Installer. Po chwili rozpoczniesz ściąganie programu instalacyjnego ebsetup.exe.

Po pobraniu programu musisz wypełnić formularz do rejestracji. Jeżeli nie znasz języka francuskiego kliknij na angielską flagę, aby przejść do instalatora w wersji anglojęzycznej. Wypełnij pola według poniższego wzoru. Należy wypełnić pola oznaczone numerami 1, 2 i 3. W polu numer 1 jest twój numer identyfikacyjny, najlepiej zapisz go sobie aby móc później powrócić do swojego konta po na przykład sformatowaniu dysku twardego. W polu obok wpisz swoje czterocyfrowe hasło dostępu do swojego konta. Po zakończeniu wypełniania pól kliknij na przycisk 4. SurfBar będzie się ładował przy każdym uruchomieniu systemu i wejściu do Internetu.

Po wypełnienu formularza, utworzysz nowe konto którego dane zostaną przesłane Ci osobnym e-mailem. Zawierać on będzie m.in.:

* Numero de compte : numer Twojego konta
* Code secret : hasło jakie wpisałeś w formularz
* Lien de parrainage : Twój osobisty link do polecania systemu innym

Eurobarre to przedewszystkim bardzo wygodny sposób na zarabianie realnych pieniedzy w internecie!.

Jeżeli posiadasz komputer ze stałym łączem do internetu, to nie czekaj, zacznij zarabiać z EuroBarre!.

Zwłaszcza że dzięki wysokiemu procentowi za poleconych (aż 100%), można zarobić naprawde niezłe pieniądze.

Pewnie macie obawy, ja tez mialem ale nic nie starcilem a wrecz odwrotnie, moja kariere z euro barre zaczelem rok temu zwerbowalem ok 30 osob i tak wyciagalem nawet po 70-80 euro na miech ... potem jakos przestalem wakacje itp... niedawno znowu to zainstalowalem podalem haslo itp do starego kompa a tam sie nazbieralo z poleconych 2200 euro hahaha wiadomo niekotrzy to olewaja ale gdyby wszysycy sie przylozyli bylo by co zarobic ;) pisze prawde bo poco mialbym klamac. zycze milego zarabiania;. info itp kierujcie na moje namiary gg i maila narqa 3 majcie sie :)
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
to niby dziala ale ogolnie ten pasek na gorze przeszkadza caly czas i zamula troche internet, wtajemniczeni wiedza o co chodzi
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
nagle kurwa każdy chce wcisnac kit forumowiczom... porażka... nie ma nic za darmo, ciężko to zrozumieć ?
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
peet probowales kiedys ?? nie gadaj glupot bo jesli bedziesz cierpliwy to osiagniesz sukces ja norlamnie wyciagalem nawet po 100 euro na miech ale na poczatku torche sie nameczylem... a ty mowisz nic za darmo moze mialbym jeszcze placic za zarabiane ?

tyson racaj troszke przeszkadza zwlaszcza jak sie gra ale da sie przyzwyczaic a co do zamulanie to nie zaowazylem zadnych zmian ;p u znajomych podobnie...
  • 0

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
kurva, mnie poprostu po raz kolejny chooj trafia na takich debili jak Ty przemekshr, jestes kolejnym cymbalem, ktory dal sie wkrecic wielkiej firmie i na ich konto spamuje w sieci,
wez sobie wyswietlaj nawet gola dupe kaczynskiego na polowie ekranu ale nie wiem czy zauwazyles, ze to jest forum kulturystyczne i tutaj oszczedz nam werbowanie ludzi, z ktorych dostaniesz jakas kase, w ogole radze Ci nie wysylac pieprzonego spamu na skrzynki itp. bo moze wiekszosc to oleje, jakis idiota da sie wkrecic ale mam nadzieje, ze ktos tez sie w koncu wkurwi i zrobi porzadek ze spamerami
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
Warlord moze nie spostrzegles ale tu sie pisze na kazdy temat rownie dobrze moge napisac temat o robieniu kupy ... i prosze mnie nie obrazac bo znam ludzi ktorzy tak zarabiaja a ja zajmuje sie od ponad 2 lat bukmacherka internetowa a takze innymi sposomi zbaarabaina przez neta i jakos mi kasy nie brakuje a jezeli masz odmienne zdanie to juz twoja twoja sprawa...

napisalem to bo moze ktos chcialby jakos wykorzystac wlaczony cale dnie komputer...przy okazji oczywiscie pozyskac poleconych bo o to w tym chodzi ... ja kombinuje i dobrze na tym wychodze...jak juz pisalem to tylko propozycja niczego na sile wiec prosze o KULTURE nie chce to nie rob..
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
to znasz ludzi którzy tak zarabiaja, czy sam tak zarabiasz? daj spokój, kogo próbujesz oszukać :D
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
odpowiadam ci ze sam tak zarabiam tzn zarabialem rok temu a teraz znowu do tego wrucilem bo gdy tego nie robilem zajmowalem sie bukmacherka... jak nie wiezysz trudno ;p to polega na reklamowaniu ja np mialem nawet 200 poleconych i przez jeden miesiac za ich pomoca i swoja cierpliwoscia zarobilem jak dobrze pamietam 430 euro w miech i normalnie wyplacilem ta kase ale mowie tylko o 1 miesiacu czsami bylo znacznie mniej ale bylo... nie wierzycie trudno po co mialbym pisac i tarcic czas jezeli wiedzialbym ze to lipa heh pozdro ;)
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
wszystko by bylo dobrze gdybym znal dobrze angielski albo francuza bo bez tego ani rusz
  • 0

aurelia1418048771
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 641 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszalin/Glasgow
  • Zainteresowania:język francuski oraz mój facet pit81

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
ja znam francuski
  • 0
Nie ma co koledzy, jedziemy na sztangach ku lepszemu światu :D

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
aurelia, to super ja dobrze rosyjski nawet bardzo dobrze ale wadpie zebys mogla mi pomoc z ta stronka zreszta i tak juz mi sie nie chce bo to kupa jest ta stronka i strata czasu tam cos robic lepiej zagrac w duzego lotka;p
  • 0

Mafijczyk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kulturystyka, motoryzacja, komputery

Napisano Ponad rok temu

Re: Chcesz zarobić?
aa te niby zarobione pieniadze to jak mi wysla??
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] moje fotki (uwaga bardzo stare)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024