Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

badboy1929
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ
Kto chce zacząć grac za free ? Do zgarnięcia 700 zł ! Pomagamy początkującym graczom, którzy jeszcze nie grali w zakłady sportowe w sieci lub grali ale ze słabymi skutkami. Z waszej strony potrzebna jest tylko cierpliwość, bo dojście do obiecanych 700zł trwa przynajmniej 2 miesiące!!! Kto zaczyna z nami grac to musi być zdecydowany i zadeklarować sie ze będzie grał do końca a nie tak jak to niektórzy robią po poświęconym im czasie znikają. To nie jest żadna ściema. Wejdź, poczytaj, a później zarabiaj! Gorąco zapraszam..
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Wiem ze jest to spam,ale jest to spam pozytywnywięc prosze o jego nie kasowanie.
  • 0

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ
a ile się inwestuje?
w sumie ja mogę w to wejść :P dorobiłem się troche na grze na maszynach. Ostatnio mi nie idzie więc mała odmiana by się przydała :)
  • 0

badboy1929
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ
Nic nie inwestujesz. Są tam ludzie ktorzy ci pomogą i pokazą jak zarabiać na bukach pieniądze bez rzadnego wlasnego wkładu. Wejdzna strone, poczytaj wszystkiego sie dowiesz. Tak na marginesie to nie jest rzadna sciema czy jakis chwyt. Nie ma rzadnego haczyka. Poczytaj opinie innych na tym forum. Pozdrawiam
  • 0

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ
czlowieku..z choinki sie urwales chyba, jak mozna wygrywac w zakladach bukmacherskich nic nie inwestujac, bardziej idiotycznej sciemy to nie slyszalem, biedni bukmacherzy musieli by isc na emeryture
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

badboy1929
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ
Człowieku jak nie wiesz o co chodzi to lepiej nic nie pisz. Internetowe Buki daje tzw bonusy promocje na gre w pokera, zakl sportowe i inne. Jak wiesz jak to wykorzystac a przedewszystkim otrzymac te bonusy od nich to nie musisz nic wplacać. Tym zajmuje sie przedewszystkim strona ktorą podalem. Zanim napisałeś tego posta mogłeś przeczytac rozne opinie z tej strony. Tak jak napisalem wczesniej to nie zadna sciema. Prosze wszystkich o blizszym przpatrzeniu sie tej sprawie zanim ktos cos napisze. Pozdrawiam
  • 0

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ
heh nawet jak dostaniesz ileś za friko to sie przegra :) tak to jest w sporcie, że jest pełno niespodzianek na których sie traci kasę, sam sie na tym przejechałem
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

badboy1929
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ
Peet masz absolutną racje. Bukmacherzy dają promocje dlatego bo wiedzaze to przegrasz, ale po to jest ta strona zeby tak nie bylo. Profesjonalisci ktorzy krok po kroku (za darmo) pokierują Ciebie tak ze tak sie nie stanie. Wejdz na strone, poczytaj a potwierdzisz moje slowa. Prywatny kontakt przez gg itd
  • 0

przemekshr
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 73 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Reda
  • Zainteresowania:...

Napisano Ponad rok temu

Re: Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ
jestem gotowy w to wejsc ;]
  • 0

badboy1929
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bukmacherka: bwin,expekt... WEJDZ NIE POZALUJESZ
O to link jakby co [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024