Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem ze wzrokiem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Problem ze wzrokiem
Witam panowie, mam poważny problem. Na jedno oko (prawe) ledwo widze, z lewym jest duzo lepiej ale kilka tygodni temu pojawił sie problem.jak jest ciemno gdy poruszam tym zdrowszym okiem coś jakby mi migało prosto w niego a potem mam zaćmienie jak po patrzeniu w np: słońce albo jakiś świecacy punkt, czym więcej nim ruszam tym gorzej widze, po chwili nie ruszania okiem przechodzi, co to moze być? Nie chce oslepnąć :przestraszony:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
chyba rozumiesz ze trzeba isc do okulisty pewnie prywatnie bo jak bedziesz czekal w kolejce to byc moze przez pol roku oslepniesz, zrobic badanie siatkowki itp.
nie wydaje mi sie zeby na forum byl jakis doktor okulista ;]
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
Biegiem do okulisty w takim razie i powiedz mu o tym :/
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
u nas sie czeka z miecha na okuliste, zobacze jak jest z prywatnymi.. :/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
zdrowie jest najwazniejsze tym bardziej wzrok i ja bym wolal dac pare zloty isc od razu i wiedziec oco chodzi
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
kur... starzy mi nie wierzą a że nie mam 18 lat to lipa kur... :wstyd: kiedyś miałem przepukline to wmawiali mi to że to zakwasy, a jak zarzygałem krwią pół osiedla to wmawiali ze to po burakach..... kur... nie wytrzymam!!!! :wstyd: :wstyd: :( w nocy jestem całkiem ślepy teraz widze jak coś mi pływa po oku ;(
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
to, ze cos plywa to akurat nic strasznego :D kazdy tak czasem ma.. To jest jakis drobny syfek ktory dostaje sie do srodka oka, ale to szybko mija
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
szkoda że tylko to, to że ide nocą przez osiedle i przyłaze z roz**** ryjem bo nie widziałem
murka, rozwalam sie idąc po schodach do domu a będąc juz w srodku 10 minut szukam włącznika światła za normalne nie jest.. z właszcza ze mam stroboskop w oczach za kazdym razem gdy poruszam okiem ... juz wiem jak to jest ślepym bo w nocy nie widze nawet najmniejszych kropeczek, kreseczek, czy innych rzeczy które zawsze widziałem, widze je za to non stop w dzień, jakbym patrzał przez bardzo brudną szybe.. w nocy nastaje ciemna otchłań :/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
no to juz masz powazny peoblem im szybciej pojdziesz z tym do lekarza tym lepiej !
  • 0

bikerider
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4676 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:bielsko-biała
  • Zainteresowania:fotografia: modowa i portretowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
Przekonaj rodziców że trzeba iśc do lekarza... (z pełnym respektem ale jacyś dziwni są że jak coś ci jest to nie chca isc do lekarza- ja zawsze jak co mam nawet jak nie chce isc to mnie starzy wysyłaja)MOŻESZ STRACIĆ WZROK!!!! :/ :/ :/ IDŹ DO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
Wróciłem od lekarza, pierwsze badanie wykazało zmiane koloru tęczówki czy czegoś.
Ciśnienie oka 17 to chyba w normie.(drugiego nie dała rady mi zmierzyć :D za bardzo przymykałem ) Najprawdopodobniej mam pęknięte naczynie krwionośne w oku lub odlepianie sie siatkówki. Wszystko to leczy sie baardzo długo przyczym wzrok strasznie sie osłabia, a że na drugie oko bardzo słabo widze to za kilka lat moge być ślepy jak kret. Dodatkowo nie moge wykonywać ŻADNYCH ćwiczeń, nawet biegania. Ech a chciałem nauczyć sie salt i różnych ewolucji.. Spróbuje nakręcić starych choćby na siłke, nie muszą wiedzieć że zwiększa ciśnienie w oczach, a nie wiem czy to mi w czymś przeszkadza, nie chce być lamą do koncą życia!! :wstyd:
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

Peet
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 664 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z domciu

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
ja bym na twoim miejscu nie cwiczyl na silowni, bo to naprawde moze sie zle skonczyc dla twojego wzroku... lepiej byc widzącą lamą niz ślepym koksem :P
  • 0
What is defeat? Nothing, but education, nothing, but the first step to something better.

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
dla mnie wzrok bylby wazniejszy niz silka... hujowo byc slepym jednak...
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
kur.. chłopaki nie wytrzymam, może nie byłem jakimś mega sportsmenem, ale.. po prostu nie wtrzymam, dobijamnie sama myśl.bierność do końca zycia.... kur... :/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
nieprzejmuj sie wszystko bedzie ok ;)
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

Warlord
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau
  • Zainteresowania:wóda i kobiece uda

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
ale rob cos z tym, bo tak nie moze byc
jesli jest krew w oku, zrobil sie skrzep od peknietego naczynia to wiem ze pod narkoza wszykuje sie plyn do oka ktory ma to rozgonic a jesli nie to usuwa sie operacyjnie, akurat nic strasznego nie jest to jakos skomplikowany zabieg chociaz z godzine moze trwac, moja babcia miala to ok. pol roku temu tyle, ze u niej poprostu skrzep w oku zrobil sie bo ma zwyrodnienie siatkowki jesli dobrze kojarze a to w wieku starczym dosc czesto spotykane a u Ciebie moglo byc spowodowane jakims przeciazeniem, wypadkiem itp.
co do odlepienia sie siatkowki to przeciez tez to sie operuje i po takiej operacji napewno wzrok sie znacznie poprawi cjociaz byc moze nie bedzie juz taki jak kiedys
takze musisz poprostu isc do dobrego prywatnego lekarza i jak on sie wypowie za operacja to kombinowac gdzies prywatnie w dobrej klinice albo nawet w szpitalu jakos na ostry dyzur tak zeby jak najszybciej mozna bylo ja zrobic
pozdro
  • 0
ruchac, jebac, nic sie nie bac

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
tak.. a hajsem mi sypnie fundacja polsat?? :/
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

GośćGuest_hx_*

Guest_hx_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem

tak.. a hajsem mi sypnie fundacja polsat?? :/


nie przesadzaj, operacja korekcji wzroku to tysiąc złoty za oko, z siatkówka pewnie jest podobnie.. ja nie powinienem sie forsować (wypadający płatek w zastawce komory), a mimo to cwiczę - jednak wszystko z głową, czuje ze mam dość to albo robie dłuższa przerwe (10min) i jade dalej albo sobie odpuszczam. Żaden lekarz nie powie ci, ze masz się nie ruszać i nie ćwiczyć - ćwiczyć możesz ale z głowa i słuchając organizm i nie forsując się.
A tak w ogolę to ludzi większe tragedie spotykają..

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
Panowie ale odwaliłem akcje boże :wstyd: niby nie mogłem na oko wywoływać żadnych wstrząsów itd... przeszedłem sam siebie.. siedzimy z kumplem, był lekko nawalony, zaczął sie temat o filmie 300 spartan itd. no i nagle naszła mnie mysl, walczmy, skaczemy, odwalamy, ja wyskakuje kumpel w tym samym czasie wypłaca mi gonga w nos, nie mineło kilka sekund jak bluza była przesiąknięta krwią, nos złamany, przemieszczenie w kilku miejscach, na szybko poszedłem go nstawić na pogotowie, dookoła tego oka pokazało sie limsko i krwiaki... prze*ebane, mam całą siną morde, w poniedziałek pod całkowite znieczulenie dokanczać prostowanie nosa, a we wtorek do okulisty, jak mnie zobaczy z tą p*zdą pod okiem to mnie z miejsa wyśmieje....dodam ze na to oko widze baaardzo duzą mgłe od tego momentu,a w trakcie uderzenia nie widziałem nic przez kilka minut...
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem ze wzrokiem
hahaha.. Ty mam pomysl niezly.. zglos pobicie i podaj tego kumpla do sadu o odszkodowanie :rotfl: pojdziesz na badania do bieglych i powiesz, ze wczesniej z okiem bylo wszystko ok a teraz wyjdzie, ze grozi Ci slepota :P dostaniesz rente do konca zycia :luka: i duze odszkodowanie
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024