Skocz do zawartości


Zdjęcie

Prosba


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
PATRYK666, nie tylko dodac od tak sobie tylko z pomyslem, wybierasz wielostawowe cwiczenia (biceps - sztanga prosta, triceps - francuz sztanga) i cwiczysz w systemie 6x6 naprzyklad, oprocz tego masz jeszcze osobny trening ramion w splicie. Opcji priorytetu jest b duzo, ale tez mozliwe ze dopadlo cie przetrenowanie lub nie chce cie dolowac ale warunki genetyczne moga cie ograniczac, nie kazdy moze iec 45 w ramionach bez koksu.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
ok to tak zrobie:))) juz tak kiedys robilem, ale mimo to sprobuje w koncu teraz bede mial porzadna diete
  • 0
wracamy do żywych...

PATRYK6661418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:JG

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
6x6 to jest 6 serii po 6 powtorzen?? przetrenowanie raczej nie... mom zdaniem przepalilem prawa reke bo ta nie rosnie mi juz od konca zeszlego roku... strasznie widac roznice mimo to ze przy napieciu jest jedynie 1cm... lewa jestjakby napompowana a prawa to taki chudy flak... podczas treningu lapie potezna pompe na lewej rece a na prawej jest marniutko mimo to ze bardzo sie przykladam do prawej reki... lewa juz po pierwszym cwiczeniu wyglada jak balon... podczas treningu wyglada to komicznie bo roznica jeszcze bardziej sie powieksza...
  • 0
wracamy do żywych...

Tomm1418048779
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
A ja cwicze w takim systemie
Pon- klata triceps
Wt-wolne
Sro-plecy biceps
Czw-wolne
Pia-baki nogi
Sob.Niedz. woln
Czestotliwosc chodzenia na silownie zalezy od budowy i co chcesz osiagnas.Pamietej ze podstawa to systematycznosc i prawidlowo wykonywane cwiczenia no i dieta.
Ja na bica i trica robie 3 serie po 3 cwiczenia -wystarczy bo to nie sa jakie wielkie miesnie i nie trzeba az tak mocno napier.....Jak wiemy miesnie rosna w czasie odpoczynku czyli bardzo wazna jest regeneracja no i zarcie
  • 0

NowyKoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zach-pom
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:sport, astronomia :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Prosba
Ja tez cwiczylem tricepsa z klata i teraz bardzo tego zaluje bo mam stosunkowo slabego tricka. Od jakiegos miesiaca zaczalem cwiczyc go osobno i widze duzy postep.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024