Skocz do zawartości


Zdjęcie

oma+meta


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

oma+meta
chce w pazdzierniku zrobic cykl z moki i mety pl cel siła przy srednim nabraniu masy
cwicze 2 lata mam 18 lat
profilaktyke to bede taka stosowal
nadcisnienie-czosnek
Wątroba-Sylimarol(hepatil po cyklu)
Tradzik - Cynk,Benzacne,wit b6
DHT-prostamol (bo na mecie mi wlosy strasznie wypadaly ale mialem jakies gowno a nie mete)
no i do tego witaminy dla sportowcow z olimpa
mialem dwa cykle
1. 100tab wina
2. 100tab mety
pytania
1: ile trzeba zakupic tab i ile strzalów na cykl
2: jak dawkowac
3: ile tab colomidu na odblok i ile czasu po ostatnim strzale
4: jaka jeszcze profilaktyke doradzice

ps: jesli chcesz pisac o kreatynie lub djecie to nie ten dzial
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta
Na cykl to myśle 120-150 mety 1-4 20 mg ED, 1-8/1-10 250 mg e5d.Odblok z 24 clomidu 1 dzień 200 mg pozostałe dni 50 mg.W czasie odbloku kreatynka by się zdała i oczywiście trening regeneracyjny.Ogólnie na cyklu musisz trzymać bardzo ścisłą diete bogatszą w białko niż normalnie (myśle że 3 g/kg wagi ciała-jak się myle to poprawcie mnie) połaczenie meta+omen bardzo lubi zalewać.Miej pod ręką nolve na wypadek jak by się objawi gino pojawiały.I po cyklu proviron możesz dorzucić ale tego 100% pewny nie jestem.Tez myśle nad tym cyklem.Napisałem wszystko co wiem na ten temat.Może ktoś poprawi jak jest coś źle i dopisze coś od siebie??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta
czyli ostrowie bedzie trzeba kupic
i kreatyne vitalmax-u
a nova to ile tab kupic??
ile dni po ostatnim strzale zaczac odblok
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta
No Ostrowia to tylko dodatek do diety.Ale to inny temat.Odblok około 21 dni po ostatnim strzale.Al;e poczekaj jak bardziej doświadczeni się wypowiedzą jeszcze.


Ps.Szybki jesteś jak przez 2 latka 2 cykle już zrobiłes.I to nie kończąc jeszcze 18 lat.Ale to już nie moja sprawa ;)

Ps2.Ja również prosze o dodanie coś od siebie bardziej obeznanych i ewentualne poprawki.Również planuje podobny cykl ale ja jeszcze myśle nad dożuceniem do Omki i metki winka (zaraz po skończeniu metki do końca cyklu).I tez bym prosił o kilka porad jak można.I nie piszcie czegoś w stylu że to zły pomysł itp.To będzie mój pierwszy cykl i odrazu taki mocny ale cóż...I chce żebyście mi pomogli jak najlepiej to wszystko wykorzystać tak rzeby skutki uboczna jak najmniesze.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

Czarektoja
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 480 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska
  • Zainteresowania:statek dziwki wóda lasery

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta
wiesz co
meta + wino to nie jest najlepsze rozwiazanie watroba nie wytrzyma wez zamiast wina cos o niskiej hepatoksycznego
wino w lutym a meta w czerwcu
a meta oma w pazdzierniku a potem znowu wino w lutym
  • 0

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta
A ja jeszcze jedno pytanko.Teraz do doswiadczonych czyli tych co brali i do adminów.Inne opinie mnie nie interesują.Więc czy to prawda że Susta lepsza od Omki-niby lepszy mięsień mniejsze zalanie i mniejsze skutki uboczne (oczywiście zakładając normalną dawke,i sciśle trzymaną diete).Czy to prawda czy tylko mit??
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta
Widze że się nic ciekawego i nowego nie dowiem niż to co do tej pory pisało.A szkoda.Pozdro.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta
powiem ci ze to mit , szkodliwość jest taka sama , zalewanie to kwestia diety jak dieta bedzie gites to i na omce można troche ładnej masy zrobić , skład maja troche podobny działanie też , róznicy raczej nie bedzie

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta
niby jest jakas róznica ale poprostu ciezko to wywnioskowac bo wiekszosc ludzi co brała suste nie brała omki a mówią ze lepiej kopie i wchodzi czystrzy miesien a ci co brali to i to poprostu iaczej sie odzywiali na jednym i na drugim cyklu bo nie mozliwe jestzeby jedli wszystko to samo.. bo przewaznie za taki koks jakimjest omka łapia sie sezonowcy i ich zalewa i wszystko spada a u ludzi którzy zajmują sie juz dłuuugo tym sportem nie słyszałem negatywnej opini o omce wrecz odwrotnie bardzo sobie chwalą

MaciuniaWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 556 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sporty walki,siłownia, baby ;))

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta
Czyli jeżeli nie widać różnicy to nie wart przepłacać??
A i jeszcze jedno pytanko.Czy HCG między cyklem a odblokiem zmniejsza w jakimś stopniu spadki (gdzies tak czytałem-i nie na Sfd).Jeżeli tak to jak to brac-co ile strzał i ile jednostek.Dzieki.
  • 0
Vivere militare est - aut vincere aut mori

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: oma+meta

Czyli jeżeli nie widać różnicy to nie wart przepłacać??


moim zdaniem nie warto przepłacac

HCG nie zmniejsza spadków hcg JEST NA NASZE KOCHANE JAJECZKA NIE ODBLOKOWYWUJE WYDZIELANIA WŁASNEGO TESTA mozesz brac 5000 j. m. e5d lub 2500j.m. co 2-3 dni


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024