Skocz do zawartości


Zdjęcie

emo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

emo
elo panowie, nie wiem czy jesteście w temacie, ale hmm... u mnie w miescie(tychy) ostatnio pojawiają sie takie typki i jest tego niestety coraz więcej i uważają sie za tzw. "emo". Kur... panowie wasze miasta też to dorwało?Gejowskie fryzurki jak z tokio hotel, obcisłe koszule, żyletki, czaszki na szyjach, skarpety na rękach(u kolesi!!) jeszcze rozumie gdyby to byli gówniarze po 12-13 lat ale wczoraj jak mielismy koncert rmf-u to łazili takie skubance po 7-18 lat.... :zdziwko: ... co o nich myslicie?
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: emo

co o nich myslicie?


dno z leksza u mnie w Katowicach tez tego troche jest :rotfl:
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


wojtek21
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1024 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:parter na prawo
  • Zainteresowania:sex

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
ja tez spotykam takie wynalazki :znudzony:
jak widze takich to im sie smieje prosto w twarz.
a jak ma na sobie rozowa koszulke to zawsze jakis koment puszcze ;)
nie zebym mial cos do geji ale taki styl ubierania mnie rozpierdala
az sie boje pomyslec co bedzie chodzilo po ulicach za pare lat :kwasny:
  • 0
i znow pelna k**** i znow film sie urwal.

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
mnie tacy motywują do treningów :D Nie pozwole żeby takie cioty były na moim poziomie... naprawde mam od jakiegoś czasu kopa do treningów jak nigdy.Oo a jak bedzie festiwal riedla to mnie dopiero kopnie ;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: emo

elo panowie, nie wiem czy jesteście w temacie, ale hmm... u mnie w miescie(tychy) ostatnio pojawiają sie takie typki i jest tego niestety coraz więcej i uważają sie za tzw. "emo". Kur... panowie wasze miasta też to dorwało?Gejowskie fryzurki jak z tokio hotel, obcisłe koszule, żyletki, czaszki na szyjach, skarpety na rękach(u kolesi!!) jeszcze rozumie gdyby to byli gówniarze po 12-13 lat ale wczoraj jak mielismy koncert rmf-u to łazili takie skubance po 7-18 lat.... ... co o nich myslicie?

tak u mnie powoli to sie szerzy w miescie ale to tez powoli tempie... wczoraj takiego widzialem to mu nawrzucalem troche cos sie odszczekanl to mu zdeka naje,balem i powiedzialem sobie ze bede takich ludzi od dzisiaj tempil;)) tak jak metali;P
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
Metali,panczurów i reszte tego brudu to już wogóle bym spalił, u mnie w okolicy osiedla ł ostatnio widziałem dwóch typów z takim wytapetowanych jakimś białym pudrem, czarnych rękawiczkach i czarną szminką...TYPÓW! nie wiem jak takich sie nazywa ale dla mnie to są brudy i tyle :P ..
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

hachi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 865 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:CICHA 6
  • Zainteresowania:aktualizacja 16.12.06

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
jebac takich oszolomow
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
u mnie sie narazie nie spotkałem z takimi typami xD ale ze jestem bardzo nietolerancyjny do takich "odmieńców" (zreszta nie tylko ja moi znajomi tez) to pewnie sie u nas na dzielnicy nie pojawią :hyhy:

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: emo

jak widze takich to im sie smieje prosto w twarz.
a jak ma na sobie rozowa koszulke to zawsze jakis koment puszcze

wczoraj takiego widzialem to mu nawrzucalem troche cos sie odszczekanl to mu zdeka naje,balem

Metali,panczurów i reszte tego brudu to już wogóle bym spalił


szczerze mówiąc przerażają mnie wasze komentarze... Mam nadzieje, ze je kiedyś zmienicie.
Mógłbym tutaj napisać, że też chłopcy, o których piszecie mnie wku**iają, wymyślić historyjke, że nieraz takiemu gościowi napier***iłem i pomyślelibyście sobie, że nieźle pojechałem i byście mnie lubili.
Ale tego nie zrobię bo to sprzeczne z moimi poglądami.
Ja nigdy w życiu nie ubliżyłbym komuś, a już na pewno nie uderzyłbym kogoś tylko za to, że wygląda inaczej ode mnie. Wasze komentarze uważam za skrajną nietolerancje, którą powinno się leczyć. Idealnie do was pasuje ten stereotyp kulturysty-tępaka, który bije na ulicy człowieka tylko za to, że nosi glany i słucha ciężkiej muzyki.
Osobiście w du*ie mam jak kto się ubiera, czego słucha, w co wierzy i jakie seriale lubi oglądać.
pozdrawiam
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

RaditZ
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Bodybulding

Napisano Ponad rok temu

Re: emo

Idealnie do was pasuje ten stereotyp kulturysty-tępaka

popieram

Mógłbym tutaj napisać, że też chłopcy, o których piszecie mnie wku**iają, wymyślić historyjke, że nieraz takiemu gościowi napier***iłem i pomyślelibyście sobie, że nieźle pojechałem i byście mnie lubili.

tak wiekszosc ludzi mysli i chce zaistniec jakos w ten sposób :/
  • 0
Nudzi Ci sie?? Wejdz na
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
wiele ciekawych artów. Polecam.
[you] pozdro:D

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
zlotyy, tylko ze jak nie wiesz czemu nei mam do tych ludzi szacunku i ich tak nienawidze to sie nie wypowiadaj ze kulturysta tepak bo tak napewno nie jest , uwierz ze ludzi na ulicy nie bije od tak sobie tylko msuze miec jakis powod , wlasnie taki czlowiek kiedys najebal moja babcie;/ rozumiecie , pobil stara kobiete za to ze mu nie chciala w autobusie zejsc z miejsca;/ dlatego nie mam do nich szacunku i sa dla mnei szm,atami! wiem ze nie wszyscy z nic htacy sa ale juz taki mam do nich sposob podejscia! wiec nie wyjezdzaj mi tutaj z podobnymi tekstami
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
jaki człowiek uderzył Twoją babcie? ten konkretny, którego Ty wczoraj uderzyłeś? czy po prostu ubrany podobnie do tamtego...? Człowieku, nie można ludzi szufladkować w kategoriach ubierających się podobnie. Bo to nic nie znaczy, kompletnie nic. Każdy człowiek jest indywidualnością i to, że wygląda podobnie do innego to nie znaczy, że charakteryzują go takie same zachowania, a już na pewno nie powinno się go karać za krzywdy wyrządzone przez kogoś innego.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: emo

jaki człowiek uderzył Twoją babcie? ten konkretny, którego Ty wczoraj uderzyłeś? czy po prostu ubrany podobnie do tamtego...? Człowieku, nie można ludzi szufladkować w kategoriach ubierających się podobnie. Bo to nic nie znaczy, kompletnie nic. Każdy człowiek jest indywidualnością i to, że wygląda podobnie do innego to nie znaczy, że charakteryzują go takie same zachowania, a już na pewno nie powinno się go karać za krzywdy wyrządzone przez kogoś innego.

tak samo ubrany typek uderzyl moja babcie starsza kobiete po 60siatce, wiem ze nie powinno sie karac tak samo ubranyuch typkow za zachowanie ich kolegi, ale poprostu juz mam do nich uraz i tak sie zachowuej w ich przypadku!
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

Marchewa_1985
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 223 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska
  • Zainteresowania:komputery, siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
ja osobiście też nie mam nic do kolesi w glanach itp... zaś u mnie w miasteczku wiara tępi piłkarzyków - za to że się te łajzy młode tak panoszą ... ehhh co to będzie za pare lat... skoro coraz więcej jest ludzi nieumiejących uszanowac innych!!!
  • 0

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
szakaleq więc przedstawię Ci analogiczną sytuację... Jakiś paker uderzył staruszkę w autobusie. Ma wnuczka, któremu się poskarżyła. Wnuczek nie jest przypakowany, ale myśli takimi kategoriamy jak Ty, więc bierze nóż kuchenny i spotyka Ciebie na ulicy. Dostajesz nóż pod żebro... Ktoś Cię zranił tylko dlatego, że ćwiczysz w siłowni. Jak byś się wtedy poczuł?
Zastanów się trochę zanim uderzysz kogoś.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

szakaleq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 805 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
zlotyy, ale ja go nie uderzylem odrazu , tylko zaczalem mu lekko pociskac , a on mi sie odszczekanl i tez mi zaczal wrzucac i to gorzej to mu naje,balem wtedy! nie tak ze odrazu,musialem znalezc powod! a ten przyklad co podales jak najbardziej pasuje do sytuacji tylk oze ja bylem w dosc innej;)
  • 0
Wstal i odszedl bez pozegnania, miesiac pozniej sluchalismy juz kazania!..

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
Ja ich nienawidze z powodu ze rozćpali połowe moich znajomych, którzy przeszli na ich chorą ciemną strone mocy.u nas nad jeziorem na paprach sie tego dzięsiątki kręci, kiedyś siedziałem z nimi dosyć sporo i poznałem wielu z nich, teraz wiem dlaczego sie ich tepmi nazywa brudasami i ćpunami..
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
słaby, ale o kim ty piszesz? nadal o tych metroseksualnych chlopcach o ktorych zalozyles temat? oni tak cpaja...? cos mi tu nie pasuje.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!

słaby
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1728 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: emo
ogólnie panczury, metale i reszta tego czegoś.. :/ emo zaliczają sie do panczurów a panczury do brudów ;p
  • 0
Trening jest niczym, wola jest wszystkim

zlotyy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1048 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Radom

Napisano Ponad rok temu

Re: emo

a ich nienawidze z powodu ze rozćpali połowe moich znajomych

ogólnie panczury, metale i reszta tego czegoś.. :/ emo zaliczają sie do panczurów a panczury do brudów

pewnie, twoich kolegów rozćpali metale, skini, punki, anarchiści, pacyfiści, gitowcy i rastafarianie! pozabijac ich wszystkich wpi*du :rotfl: :rotfl:

Powiem Ci tyle, że Twoi koledzy mieli słabą psyche, nie radzili sobie z własnym życiem i dlatego sie rozćpali. I wbrew pozorom najwięcej osób uzależnionych od narkotyków jest w grupie osób tych "normalnych", nie utożsamiających się z żadną subkulturą.
  • 0
Nie udzielam porad na PW. Masz pytanie? Pisz na forum!



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024