Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dieta na Czysta mase ....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Dieta na Czysta mase ....
Witam chcialbym prosic o diete mam 75 kg schudlem ;/ 182 cm wzrostu cwicze 2 lata z paromwa miesiecznymi przerwami prosze o podanie diety w kotrej bedzie brane pod uwagr ilosc kalori bialko oraz ww. prosilbym zeby ulozyl to ktos kto sie na tym zna nie zwazajac na ilosci chce jak najszybciej zlapac mase potrafie tyc... dziekuje i pozdrawiam
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na Czysta mase ....
http://www.forum-kul...showtopic=31418
http://www.forum-kul...showtopic=38795
  • 0

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na Czysta mase ....
MikolajWB3,
pierwszy link dobry ale nie dla mnie np nie pisze ktory to jest posilek w ciagu dnia i nie pisze nawet o ktorej godzinie go stosowac tym bardziej pisze iles tam gram jajek a skad ja mam wiedziec ile jedno jajko ma gram nie jestem zaawansowanym uzytkownikiem takze prosze sie nie denerwowac dla mnie drugi link o wiele lepszy i zrozumialy dla mnie dzieki pozdro

w adasko to samo jajko kurze 70 gram przeciez nie bede wazyl tych jajek a na oko tez nie moge bo nie wiem ile ma jedno jajkos
ile ma ?

tynczyk w wodzie czyli moze byc ten z pomidorach ??

30 gram oliwy to nie jest za duzo to bedzie chyba nie zdrowe ? :orany: ile moze byc 30 garm oliwy to bedzie jakies 2,5 setki ? bo olej jest ciezszy niz woda chyba
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)

Cavalier
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2540 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:kulturystyka:), panienki, auta, imprezy

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na Czysta mase ....
chłopaki trochę ogłady..

a VanHeru także ma wolne

a co do tematu:

pierwszy link dobry ale nie dla mnie np nie pisze ktory to jest posilek w ciagu dnia i nie pisze nawet o ktorej godzinie go stosowac tym bardziej pisze iles tam gram jajek a skad ja mam wiedziec ile jedno jajko ma gram nie jestem zaawansowanym uzytkownikiem takze prosze sie nie denerwowac dla mnie drugi link o wiele lepszy i zrozumialy dla mnie dzieki pozdro


nie trzeba być zaawansowanym by mieć w miarę ścisła dietę. Praktycznie na większości produktów co kupujemy do diety są tabele co podpowiedzą ile co ma białka, węglowodanów i tłuszczy. A dobra dieta czyni cuda więc warto zwrócić jej trochę uwagi

w adasko to samo jajko kurze 70 gram przeciez nie bede wazyl tych jajek a na oko tez nie moge bo nie wiem ile ma jedno jajkos
ile ma ?


jajek nie waż, najlepiej kupuj duże jajka i wtedy bierzesz do diety zaokrąglone wartości odżywcze, olej też możesz na oko
  • 0
Be free.

fighterkoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dieta na Czysta mase ....
MikolajWB3,
dzieki ze mi dales 5 ostrzezen na raz ...
  • 0
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Moje fotki :)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024