Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wakacyjna wycinka brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Wakacyjna wycinka brzucha
:[ Otóż przed tygodniem wpadł do nas na siłkę kumpel z woja i stwierdził że mocno nas zalało po cyklu na mono ( mnie i kumpla :zalamany: Docinał nam troszkę więc sie mocno wkór.... i planuje z tym coś zrobić.
Sprawa wygląda tak:
Od początku przygody z siłką nie robiłem brzuchów( zanim ćwiczyłem na siłowni owszem 4 x tyg przez 7 miechów)
pod koniec lipca planuje ostro wziąść sie za ćwiczenie brzucha tzn
przez pierwsze3- 4 tyg na roztrenowanie
Zaczne ćwiczyć brzuch lekko 3 razy tyg po 3 serie co tydzień stopniowo coraz więcej
Do tego lekkie biegi przygotowawcze do treningu biegowego HIT
Przygotowanie sie do jakiejś fajnej diety ( czy podwieszona dieta z działu odżywianie będzie dobra dla mnie???? czy lepiej zastosować dietę low carb??
A za 3-4 tyg :
Solidna dietka ta którą mi doradzicie :D
Spalacz prawdopodobnie Dyma Burn
Treningi brzucha codziennie i tu chciałbym to robić tak że np w poniedziałek po przebudzeniu:5.30
Lekkie aeroby 20 min po czym
Unoszenie nóg w zwisie na drążku 3s
Spięcia na ławce płaskiej 3s
skłony boczne
Robione po kolei praktycznie bez przerw
we wtorek po treningu:
Skręty tułowia na kułeczku 4s
skłony w leżeniu płasko 3s
Unoszenie nóg w podporze lub skłony tułowia z linką wyciągu w rękach
I tak na przemian( plan na resztę partii mam rozłożony na 3 dni niedziela wtorek czwartek
i w te dni chciałbym zaraz po treningu biegi w systemie HIT
Teraz pytanie czy mogę brzuch ćwiczyć codziennie czy lepiej tylko w dni treningowe jako ostatnie ćwiczenie i potem biegać???
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha

:[ Otóż przed tygodniem wpadł do nas na siłkę kumpel z woja i stwierdził że mocno nas zalało po cyklu na mono ( mnie i kumpla :zalamany: Docinał nam troszkę więc sie mocno wkór.... i planuje z tym coś zrobić.

przycinal bo zazdroscil ze z niego szczotka :rotfl: odkad mono tak zalewa ze wszyscy wokol widza ze jest sie na cyklu ? przeciez to nie meta :rotfl: zawsze mam zwale jak ktos pisze ze "mono zalewa" bo tego przeciez nie czuc/ nie widac, wkrety ci walil jak ja na silowni dla gleby ze od mono glowa malolatom wybuchnie :zdziwko:

Przygotowanie sie do jakiejś fajnej diety ( czy podwieszona dieta z działu odżywianie będzie dobra dla mnie???? czy lepiej zastosować dietę low carb??

okresl swoj typ budowy ciala, poszukac diety jakies redukcyjnej lub najlepszego rozwiania pod twoja grupe krwi/budowe ciala. bo puki nie stestujesz nie dowiesz sie co lepiej zadziala sie i diety redukcyjne oparte na tluszczu na duzo tego jest :rotfl:

Teraz pytanie czy mogę brzuch ćwiczyć codziennie czy lepiej tylko w dni treningowe jako ostatnie ćwiczenie i potem biegać???

codziennie to nie musisz bo brzuszki fatu nie spalaja, jak go bedziesz mial malo wtedy mozesz sie katowac by cos sie uwidocznilo narazie aeroby, masz wakacje to biegaj 2x dziennie :D, jest cieplo to plywaj nad jeziorem, jezdzil na rowerze itd.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


funfell
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z odwyku :P
  • Zainteresowania:przecinaki z pod znaku gsxr

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
Wg tego co znalazłem na pewnej stronie to chyba jestem Ektomorfik-iem
Tłusz który chce spalić mam juz od czasów technikum( jedzenie frytek i takie tam
Na cyklu jeszcze troszke tego przybyło ale pewnie dlatego że wegle miałem na poziomie 70%
że wzrostem czy biciem wagi nie mam problemu bo na ostatnim cyklu na spalenie 8kg spadłem a teraz 10 przytyłem przez 8 tyg.
Grupe krwi mam 0RH+
Czy dieta podwieszona w odżywianiu: Dieta redukcyjna~90kg bedzie dobra dla mnie??
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha

Czy dieta podwieszona w odżywianiu: Dieta redukcyjna~90kg bedzie dobra dla mnie??

sproboj...jak cos obcinaj kcl lub zmien potrawy itd.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
ta podwieszona nie jest zbyt ciekawa, przede wszystkim zbyt uboga w kalorie...moja dziewczyna przy 54kg/172 redukuje się na 1500 kcal ,a tam jest około 2000 z tego co pamiętam dla chłopa 90kg który trenuje na siłowni i ma jeszcze biegać.


joks imo 2x dzień bieganie bez sensu ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
wlasnie zajebiscie jest biegac 2x dziennie ;) biegasz sobie prosze ja ciebie rano i po treningu :rotfl:
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
pewne przetrenowanie imo.
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
chyba zartujesz :hyhy: od tego sa aeroby by chudnac a nie ze sie przetrenuje. imo ci co cwicza sztuki walki jak junior czy graja w pilke nozna i ciagle biegaja po boisku lub plywacy czy sprinterzy bo i takich tu mamy tez sie przetrenuja od swoich innych zajec poza silownia ???
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
no tak, lecz jest takie przysłowie
co za dużo to nie zdrowo.

oraz myślę, ze mało kto da rade 2x dzień robić aeroby.
myslisz, ze Ci od sw czy pilkiod razu zapiepszali jak teraz?
jak zapewne wiesz na wszystko potrzeba czasu,
na wytrenowanie także i imo nie ma sensu startować z 2x dzień.

jak już kiedyś pisałem ja tam wole 10 min hita niż 2h aero :D
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
a ja mysle ze wiele osob tak da rade bo znam takich na zywo i z forum gdzie mikolaj manniak biegal jeszcze przed szkola :rotfl: czy blue i to zaden problem pobiegac sobie 30-40 min z musicem na uszach 3x w tygodniu. imo to jest malo znam takich manniakow co na redukcji jeszcze rower, basen itd. bo wtedy najlepsze efekty czym najwięcej sie ruszaja tym wiecej spalaja ciagle doslownie w ruchu byli. wiec jak ktos ma wakacje i czas to mysle ze mozna 2x dziennie cos porobic (jakis rodzaj aktywnosci) nie koniecznie bieganie ale np rower, plywanie, szybki trucht itd. i napewno sie nie przetrenuje
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Koniu151
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:martwy ciąg: 220kg, przysiad: 160x5 ;]

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
no 30-40 min 3x tydzien, to co innego niz 2x 40 min 7x tydzień.

o to mi się rozchodzi ;)
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
nio mi tez o kilka razy a nie codziennie ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Szeregowiec Ryan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Sport, Kulturystyka, Dietetyka, Ładne kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
A ja mam takie pytanie, jakim cudem Pudzian ma kaloryfer przy takim bf?? Zreszta on ma strasznie wielkie te miesnie brzucha, porownujac np. do Arniego, takie duze cegly :rotfl:
  • 0
It's dark and hell is hot
Ain't no sunshine when it's on
Only darkness every day
Ain't no sunshine when it's on

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Wakacyjna wycinka brzucha
Jak na strongmana pudzian wcale nie ma duzego bf, a od saa rosna wszystkie miesnie, brzuch jest mu bardzo potrzeby jezby nie miec problmow z przepuklina np. taka ma gentetyke ze z cwiczen nastawionych na rozbudowe sily wyszla mu kostka.
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024